Menu strony
Ząb
torba

Mikroelementy mogą poprawić nasze zdrowie, jednak tylko wtedy, jeśli zażywamy je według wskazań specjalisty

Jeśli często ćwiczymy lub cierpimy na niewielkie problemy ze zdrowiem, to świetnym rozwiązaniem może być rozpoczęcie suplementacji.
implanty zębów

Kto powinien zdecydować się na implanty zębów?

Niedostatki w uzębieniu potrafią skutecznie odjąć wdzięku nawet pięknym rysom twarzy. Z tego względu osoby, które z jakiegokolwiek powodu straciły naturalne zęby, szukają sposobu, który zapewniłby uzupełnienie wspomnianych deficytów.
janpol

Na czym polega chirurgia szczękowa i jakiego rodzaju zabiegi przeprowadza chirurg o specjalizacji chirurgii szczękowo-twarzowej?

Specjalność chirurgia twarzowo-szczękowa to dziedzina medycyny, która kojarzy ze sobą elementy chirurgii plastycznej i stomatologicznej, onkologii i ogólnej medycyny.
kuchnia

Pomoc doświadczonego stomatologa okazuje się niezwykle ważna, więc znajdź optymalny gabinet dla siebie

Problemy z uzębieniem tyczą się szerokiej grupy Polaków, a do tego są bardzo różnorodne. To wyjątkowo ważne, żeby znaleźć się pod opieką doświadczonego stomatologa, bo swoje zęby posiada się tylko jedne i warto o nie dbać.
Praca, biznesmen

W czym stomatolog mógłby pomóc pacjentowi i dlaczego warto do niego chodzić?

Nikt nie znosi, kiedy boli go ząb. Jest to najbardziej silny ból, który może dotknąć osobę ludzką. Nocny ból, pulsujący to symbol, że miazga zębowa przechodzi zapalenie. Wówczas musimy zgłosić się do stomatologa.


W czym stomatolog mógłby pomóc pacjentowi i dlaczego warto do niego chodzić?

W takiej sytuacji trzeba jak najszybciej wziąć przeciwbólową tabletkę oraz przyjść do dentysty.
rehabilitant

Jak uzupełnić deficyty w uzębieniu?

Kompletne uzębienie jest niezwykle ważne dla człowieka w każdym wieku z przynajmniej kilku przyczyn.


Jak uzupełnić deficyty w uzębieniu?

Przede wszystkim poprawne rozdrabnianie jedzenia ma wpływ na działanie całego układu trawiennego, a niedostatki w uzębieniu wiodą w tym wypadku do nieodwracalnych następstw.
implant zęba

Implant ząbka - a więc, najwspanialszy w obecnej chwili sposób na odzyskanie swojego uśmiechu

Na pewno wewnątrz własnym dłuższym, albo krótkim życiu choć jeden raz poczułeś, iż w twojej buzi "coś jest nie tak". Jest to za każdym razem powiązane z naszym zębami, które najczęściej odzwierciedlają nasz własny sposób odżywiania, lub coś całkiem innego typu - stan naszego zdrówka wewnętrznego.
zima

Czemu tak wielu ludzi ma problemy z zębami, dlaczego regularne wizyty u dentysty są tak istotne.

Przyglądając się reklamom telewizyjnym sporo z nich dotyczy środków do pielęgnacji zębów - pasty, płyny do płukania czy szczoteczki co rusz spoglądają na nas ze szklanych ekranów.