Menu strony
Karmienie
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zazwyczaj przyjmują zaproszenie na święta od najbliższych. Jak zorganizować wyprawę?

Akcesoria praktyczne podczas karmienia malucha
butelką

Niemowlak
Nad naszą posiadłością przelatywał, a nawet zaczął krążyć bociek. Mój braciszek wpadłby z pewnością w delikatny popłoch, bo jak wszem i wobec wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany ma już trójkę. Zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia noworodka. Nie jest to bynajmniej proste. Rodzice mają sporo do przemyślenia w tej kwestii.
raczkujące dziecko

Butelki oraz inne gadżety dla najmłodszych

Nowatorskie akcesoria dla dzieci stają się dla klientów wyjątkowo znaczące, gdy stajemy w obliczu wyboru podarunku dla znajomych z maluchem. Rewolucyjne serie atrakcyjnych rozwiązań i akcesoriów dla malców wyszukamy wśród produktów sporej liczby marek, które dostępne są również w internecie. Sklepy online ciągle starają się dodawać asortyment, jaki cieszy się tak sporym zainteresowaniem wśród młodych mam i nie tylko.
Tablica

Dziś każda mama może dbać o własny komfort w opiece nad niemowlakiem, bo pomaga w tym komfortowe wyposażenie

Z roku na rok poszerza się katalog artykułów dla dzieci. Obecnie w salonach z produktami dla niemowląt można nabyć bardzo ciekawe oraz pomocne przedmioty.