Menu strony
Marketing
Praca, biznesmen

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta lub specjalista w dziale marketingu słyszał o programowaniu neurolingwistycznym to nadal jest ono dyscypliną elitarną. Czemu? Ponieważ słysząc takie opinie jak: "To jest takie panaceum na wszelkie problemy, wiec nie ma prawa istnieć" niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, aby bardziej zrozumieć techniki NLP. Lecz czy nie jest tak, że nim wydamy opinię należałoby, najpierw zgłębić zagadnienie? W szczególności, jeśli może okazać się na prawdę pomocne.
klocki lego

Kto z nas nie zna firmy Lego? Jest to marka kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie jest w stanie się znudzić? Jaka jest przyczyna sukcesu?

Jeśli przyjdą nam na myśl klocki lego, zobaczymy ogromną historię sukcesu. Brand, który w swojej historii zdobywał jedynie sukcesy, nie było zaś szans na porażki. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego odnosiła sukcesy, zyskując rzesze fanów na całym świecie. Nieujawnione są jednak pewne fakty z historii tej firmy. Otóż, w tamtym momencie powstawały marki, które chciały sfałszować tego typu klocki, co więcej, powstała firma, która zaczęła produkować niezwykle podobne klocki. Jak to się skończyło, jak zareagowała firma Lego?