Menu strony
Marketing
klocki lego

Kto z nas nie zna firmy Lego? Jest to marka kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie jest w stanie się znudzić? Jaka jest przyczyna sukcesu?

Jak pomyślimy klocki lego, zobaczymy wielką historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnotowywał jedynie sukcesy, nie było zaś szans na porażki. Tak właściwie jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, zyskując tłumy fanów na całym globie. Nieujawnione są jednak pewne fakty z historii tej marki. Prawdą jest że, w tamtym momencie tworzyły się firmy, które chciały wyprodukować tego typu klocki, ponadto, powstała firma, która zaczęła produkować bardzo podobne klocki. Jak to się skończyło, co zrobiła firma Lego?
Praca, biznesmen

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Pomimo, że niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż pozostaje ono dyscypliną elitarną. Czemu? Ponieważ słysząc takie opinie jak: "To jest manipulacja" niewiele osób spośród nich poświęciło swój czas i pieniądze, aby bliżej poznać techniki NLP. Ale czy nie jest tak, że zanim wydamy opinię należałoby, najpierw poznać zagadnienie? Zwłaszcza, jeżeli może być na prawdę pomocne.