Menu strony
Szkolenia

Korepetycje i kursy językowe z polskiego dla osób z zagranicy i licealistów

Jak można się przekonać, język Polaków jest skomplikowany nie tylko dla obcokrajowców. Oczywiście od uczniów, dla których polski jest językiem ojczystym, wymaga się czegoś o wiele więcej, niż od ludzi, co zwyczajnie pragną poznać ten język: znajomości poezji, znajomości literatury, historii najsłynniejszych pisarzy, oraz historii i epok w sztuce: renesansu, romantyzmu i innych nazw, jakie użyteczne są generalnie głównie na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednakże skomplikowane, a niezbędne do zdania egzaminu maturalnego, choć okazuje się, że jednak nie wszyscy dają sobie z tym radę. Nierzadko przydają się korepetycje język polski
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież nic w tym trudnego Trzeba zaledwie opowiadać o danych fragmentach programu i wypełniać szkolne dzienniki i świadectwa. Czasami ułożyć klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież ledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego ma pełne dwa miesiące wolnego - tylko pozazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
samopoczucie

Co można uczynić, aby zainicjować pracę w służbie zdrowia?

Praca w służbie zdrowia może być niezwykle zadowalająca, a w niektórych przypadkach dodatkowo jest powiązana z niemałym wynagrodzeniem. Nic dziwnego, że wielu młodych ludzi wiąże własną przyszłość z medycznymi zawodami.
praca opieka niemcy

Jeżeli poszukujesz zatrudnienia w innym kraju sprawdź oferty z Niemiec

Nie sposób ukryć, że współcześnie praca jest niezmiernie relewantnym elementem naszego życia i poświęcamy jej wiele swojego czasu.
Snowboard, zima

Wesele w górach

kilka lat temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - kuszące widoki nęcąi są zdecydowanie ciekawszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie stwarza problemu.
consulting

Consulting skuteczną metodą na powodzenie firmy

Współcześnie spółki nie dążą tylko do powiększenia przychodów ze sprzedaży , ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Odpowiednie zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem wygraną firmy . Umiejętności zawodowe pracowników mają wpływ na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, determinują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.