Menu strony
Wyspy
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Jakie luksusowe wakacje i podróże opłaca się wybierać

Nie jest łatwo teraz wybierać poszczególne naprawdę ciekawe oferty wakacyjne. Czy lepiej wybrać bowiem sprawdzone rejony lub też pozwalać sobie na bardziej niezwykłe wycieczki? Sporo w tejże kwestii uzależnione jest kwestia jasna od możliwości finansowych podanego klienta. Dobrze, jeśli wyłącznie dysponuje się odpowiednimi pieniędzmi, rozważyć bardziej ekskluzywne sposoby spędzenia wakacji.
dominikana

Czemu warto wybrać się na Dominikanę? Kiedy opłaca się pojechać w tamten rejon?

Zawsze w momencie gdy za oknem mamy gorszą pogodę zaczynamy marzyć o wyjazdach do dalekich krajów. Najlepiej tam, gdzie jest gorąco, jest słonecznie, oprócz tego jest morze i plaża. Ma to być dla nas swego rodzaju odskocznia od tej szarości. Przeglądając oferty biur podróży można natknąć na dosyć oryginalny, lecz już coraz bardziej zyskujący na popularności kierunek. A może by tak wybrać się na Dominikanę? Dominikana jest położona na wyspie Haiti w basenie Morza Karaibskiego. Jest to kraj niemal 7 razy mniejszy niż Polska, ale zachwycający roślinnością i pięknymi plażami.
Jamajka

Marzy ci się lazurowo czysta woda, błękitne niebo i cudowny klimat? – odwiedź Jamajkę

Im zimniej na zewnątrz, tym bardziej marzymy o wyjeździe w naprawdę gorące i egzotyczne miejsca. Propozycji do wyboru jest rzecz jasna bardzo dużo. Wiele osób pod tym względem decyduje się z reguły na tropikalne wyspy, a takich sporo rozmieszczonych jest chociażby na Morzu Karaibskim. Kusi ono wspaniałymi niebieskimi wodami oraz gorącymi i piaszczystymi plażami. Z tego też powodu właśnie zwłaszcza te wyspy cieszą się dużym zainteresowaniem turystów. Wlicza się do nich oczywiście Kuba, Haiti, czy bardzo popularna Jamajka.