Menu strony
Wycieczki
Tatry

Wakacje zdrowotne

Z pewnością każdy z nas czuje się już zmęczony wiecznym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie daje nam zasnąć. I znowu na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
podróż

Niemało ludzi zastanawia się czemu wycieczki do Tanzanii stały się tak wyjątkowo popularne

Podróżowanie jest jedną z najwspanialszych rzeczy, jakie mogą wyczekiwać każdego człowieka w jego egzystowaniu. Pozwalają nie tylko przynajmniej na chwile zmienić otoczenie i poczuć się w zasadzie bardzo dobrze patrząc na nową okolicę, ale też pozwalają rozpoznać dużo osób, które później mogą być naszymi przyjaciółmi a także szczególnie daje sensacyjne wspomnienia, których nikt nam nie zabierze.

Gdzie jechać na wakacje z dzieckiem?

Jeśli ktoś wybiera się na wakacje z dzieckiem, cała podróż musi być dokładnie zaplanowana. Nie powinno się zapominać, że dziecko potrzebuje czegoś innego niż osoba dorosła i powinno się zadbać o odpowiednią rozrywkę. Po co wyjeżdżać na przykład na Cypr, gdy dziecko wynudzi się tam za wszystkie czasy. Po pierwsze należy sprawdzić, czy miejsce gdzie będziemy nocować jest przygotowane dla dzieci. Należy sprawdzić, czy znajdzie ono tam jakieś rozrywki, które umilą mu czas. Bez wątpienia wczasy rodzinne wymagają więcej przygotowań. Z drugiej strony są też bardzo miłe, a wyjazd z całą familią może dostarczyć ekscytujących wydarzeń i na pewno zbliży rodzinę.
szkoła

Które przedmioty wybrać dla ucznia do szkoły

Gdybyśmy znów znaleźli się w krainie dzieciństwa, dokąd byśmy od razu się udali? Do rodzinnego domu, w którym nie mieszkamy już od dawna, do nieżyjącej już od dawna babci czy do kolegów, których nie widzieliśmy od lat? Opcji jest sporo, na pewno nie zatrzymalibyśmy się na jednej z nich, przecież można by zrobić to wszystko naraz, można by w jeden dzień powrócić do tych wszystkich miejsc.
Wyprawy wędkarskie

Turystyka wędkarska - sport i hobby

Wędkowanie to jeden z ukochanych pomysłów na spędzanie wolnego czasu przez Polaków, zwłaszcza mężczyzn. To nie tyle pasja, ale również filozofia życia. Pasjonaci znajdują ogromną przyjemność w tym, aby móc w spokoju pomedytować nad wodą. Jest to bardzo relaksujące zajęcie.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeżeli myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
kuba z niemiec

Urlop na Kubie - oferty niemieckich biur podróży

Wakacje na Kubie z pewnością będą należeć do nadzwyczaj udanych oraz niezapomnianych. Karaiby przyciągają mnogość turystów z całego świata, te egzotyczne regiony bogate są w liczne fenomenalne plaże, rafy koralowe oraz cudowne laguny.
Bukowina Tatrzańska

Górskie noclegi

Przed wycieczką w góry należy zapytać użytkowników o ich doświadczenie wyniesione z podróży w Tatry oraz zaczerpnąć cennych porad w doborze najdoskonalszego miejsca na nocleg. Polecane apartamenty można też zobaczyć w gazecie specjalistycznej czy katalogach reklamowych wielkich i znanych firm hotelarskich. Noclegi Murzasichle czy może jakaś nieduża jak również nieznana wioska? Warto się nad tym odrobinę zastanowić.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym okresie oferują wiele atrakcyjnych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się stałym zainteresowaniem.
eccotravel

Niebanalne kierunki podróży

Gdzie rodacy zwykle wyruszają na wczasy? Odpowiedź jest łatwa: Grecja, Maroko, Tunezja. Każdego roku miasta nadmorskie w tych stronach są zatłoczone gośćmi . Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, obecnie te rejony są totalne ograne. Nie zadziwisz przyjaciół fotkami spod piramid, bo prawie każdy już je widział. Ludzie, którzy zamierzają odznaczyć się jakąś oryginalnością, muszą wybrać inne cele urlopowych wojaży. Na globusie można wskazać wiele rejonów, które są ciągle nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych turystów. Takim krajem, gigantycznym zresztą, jest Kraj Środka.
1 2