Menu strony
Jezioro
Morze, Mielno

Wakeboard- nowa moda wśród sportów wodnych

Wakeboard jest związkiem snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z amatorów wymienionych sportów powinien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie rozczarowany.
ratownik

Woda to niebezpieczny żywioł

Kiedy wyruszamy w góry, zaznaczymy iż gdzieś blisko jest stacja ratowników górskich, którzy w razie jakichkolwiek kłopotów wyruszą nam na ratunek. Na szczęście taką identyczną świadomość, że odpowiednie osoby czuwają nad naszym bezpieczeństwem, możemy mieć wypoczywając nad wodą. Co więcej, ta świadomość jest jeszcze większa, bo tu praktycznie ratownik jest w zasięgu naszego wzroku, oczywiście pod warunkiem, iż wybierzemy właściwy typ plaży.
hotel

Gdzie warto nocować w Bolesławcu?

Wrocław to niewielkie miasto, znajdujące się w południowej połowie województwa łódzkiego. Ta miejscowość nie jest znana raczej z walorów dla odwiedzających. Trzeba jednak zobaczyć na przykład piękny dwór Olszewskich, postawiony w siedemnastym stuleciu oraz obejrzeć parę atrakcyjnych zabytków sakralnych. Ale prawdziwa wartość Wrocławia leży w niedalekim zagłębiu.
Kulinarny kalejdoskop Zurychu

Hotele w Bełchatowie

Bełchatów to nieduże miasto, ulokowane w płd części województwa łódzkiego. To miejsce nie jest znane raczej z atutów dla gości. Warto jednak zobaczyć np. okazały dwór Olszewskich, skonstruowany trzysta lat temu oraz obejrzeć parę atrakcyjnych zabytków sakralnych. Ale prawdziwa moc Bełchatowa wyraża się w okolicznym zagłębiu.