Menu strony
Polska
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w najbliższym okresie polecają mnóstwo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niezwykle interesująco. Miasteczka i kurorty górskie na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym popytem.

Dzieci są całkiem dużym kosztem!

Świetnie pewnie zdają sobie z tego sprawę polscy rodzice - chociaż bezdzietni także swoje wiedzą, zatem świetnie orientują się, że generalnie utrzymanie swojego dziecka jest ogromnym wydatkiem. Bardzo często ludzie niestety rezygnują z posiadania własnego dziecka, no właśnie z powodów finansowych. To bardzo niekorzystnie wpływa na polską demografię - za kilka lat potrzebne będzie ściągnięcie obcokrajowców, ponieważ jeśli tak się nie stanie, polska ekonomia będzie w sporo gorszym stanie. W sumie zwłaszcza system emerytalny czekają wielkie problemy - choć zapewne imigracja do Polski będzie sporo większa, aniżeli w tym momencie, a więc nie będzie katastrofy.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa ilość obcokrajowców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie atrakcyjny dla gości z zachodu, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, w dalszym ciągu jeszcze jest drożej niż u nas.
szklarska

Szklarska Poręba ma interesującą i bogatą przeszłość

Szklarska Poręba, to miejscowość położona w południowo – zachodniej części Polski, niedaleko granicy z Czechami. To miejscowość o bardzo bogatej historii, dlatego że podczas II wojny światowej posiadała ona całkowicie inną nazwę wywodzącą się z języka niemieckiego i była pod rządami hitlerowskich Niemiec. Rzecz jasna jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych miejscowości w tej części Polski, ponieważ położona jest w niezwykle ciekawej okolicy, w pobliżu gór.
autostrada

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Internetowy lokalizator Zumi.pl działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i nadal jest jednym z najczęściej używanych witryn umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie lokalizacji rozmaitych obiektów.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Nauka we Wrocławiu


Wybranie odpowiedniej uczelni w Polsce nie jest rzeczą banalną. W dużej ilości placówek zajmujących się tego edukacją studentów łatwo się pogubić. Czy lepiej iść na politologię do Warszawy, a może wybrać opcję zarządzanie Wrocław? Wiele zależy tutaj od personalnych potrzeb studenta,a także od jego własnych możliwości.