Menu strony
Polska

Dzieci są całkiem dużym kosztem!

Bardzo dobrze pewnie zdają sobie z tego sprawę polscy rodzice - choć bezdzietni również swoje wiedzą, zatem doskonale wiedzą, że generalnie utrzymanie własnego dziecka jest bardzo dużym wydatkiem. Bardzo często ludzie na nieszczęście rezygnują z posiadania własnego dziecka, właśnie z powodów finansowych. To mocno niekorzystnie oddziałuje na stan polskiej demografii - za kilka lat potrzebne będzie ściągnięcie zagranicznych pracowników, ponieważ jeśli tak się nie stanie, polska gospodarka będzie w o wiele gorszej kondycji. Tak naprawdę szczególnie system emerytalny czekają wielkie kłopoty - chociaż pewnie imigracja do Polski będzie sporo wyższa, aniżeli teraz, więc nie będzie tragedii.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa liczba obcokrajowców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie interesujący dla odwiedzających zza zachodniej granicy, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej jak w Polsce.
autostrada

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Lokalizator Zumi funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania internautów i wciąż jest jednym z najczęściej wykorzystywanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie i określanie położenia rozmaitych miejsc.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Nauka we Wrocławiu


Wybranie odpowiedniej uczelni w Polsce nie jest rzeczą banalną. W dużej ilości placówek zajmujących się tego edukacją studentów łatwo się pogubić. Czy lepiej iść na politologię do Warszawy, a może wybrać opcję zarządzanie Wrocław? Wiele zależy tutaj od personalnych potrzeb studenta,a także od jego własnych możliwości.
szklarska

Szklarska Poręba ma interesującą i bogatą przeszłość

Szklarska Poręba, to miejscowość położona w południowo – zachodniej części Polski, w pobliżu granicy z Czechami. Jest to miejscowość o niezwykle ciekawej historii, ponieważ podczas II wojny światowej posiadała ona całkowicie odmienną nazwę pochodzącą z języka niemieckiego i miejscowość ta znajdowała się pod rządami państwa niemieckiego. Oczywiście jest to aktualnie jedna z najbardziej popularnych miejscowości w tej części Polski, gdyż położona jest w niezwykle malowniczej okolicy, niedaleko gór.