Menu strony
Polska

Dzieci są całkiem dużym kosztem!

Doskonale zapewne zdają sobie z tego sprawę rodzice - choć bezdzietni także głupi nie są, zatem świetnie orientują się, że w zasadzie utrzymanie własnego dziecka jest bardzo dużym kosztem. Bardzo często ludzie na nieszczęście rezygnują z posiadania własnego dziecka, właśnie z przyczyn finansowych. To bardzo niekorzystnie wpływa na stan polskiej demografii - za jakiś czas niezbędne będzie zaproszenie obcokrajowców, bo jeśli tak nie będzie, polska ekonomia będzie w dużo gorszej kondycji. Tak naprawdę w szczególności system emerytalny czekają ogromne problemy - choć pewnie imigracja do naszego kraju będzie dużo wyższa, aniżeli teraz, a więc nie będzie tragedii.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa liczba obcokrajowców podejmuje decyzję o zorganizowaniu wesela i zaślubin w Polsce. Nasz kraj jest w szczególności atrakcyjny dla gości z zachodu, gdzie wbrew postępującej tendencji do wyrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej niż w Polsce.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
autostrada

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Lokalizator www.zumi.pl działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo mijającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej wykorzystywanych serwisów umożliwiających poszukiwanie i określanie położenia rozmaitych miejsc.
Co po maturze? Szkoła policealna!

Nauka we Wrocławiu


Wybranie odpowiedniej uczelni w Polsce nie jest rzeczą banalną. W dużej ilości placówek zajmujących się tego edukacją studentów łatwo się pogubić. Czy lepiej iść na politologię do Warszawy, a może wybrać opcję zarządzanie Wrocław? Wiele zależy tutaj od personalnych potrzeb studenta,a także od jego własnych możliwości.
szklarska

Szklarska Poręba ma interesującą i bogatą przeszłość

Szklarska Poręba, to miejscowość położona w południowo – zachodniej części Polski, w pobliżu granicy z Czechami. Jest to miejscowość o niezwykle ciekawej historii, ponieważ podczas II wojny światowej posiadała ona całkowicie odmienną nazwę pochodzącą z języka niemieckiego i miejscowość ta znajdowała się pod rządami państwa niemieckiego. Oczywiście jest to aktualnie jedna z najbardziej popularnych miejscowości w tej części Polski, gdyż położona jest w niezwykle malowniczej okolicy, niedaleko gór.