Menu strony
Polska
Co po maturze? Szkoła policealna!

Nauka we Wrocławiu


Wybór dobrej uczelni w Polsce nie bywa rzeczą łatwą. W natłoku placówek zajmujących się takiego edukacją studentów łatwo popaść w dezorientacje. Czy lepiej iść na politologię do Warszawy, a może wybrać opcję zarządzanie Wrocław? Sporo zależy tu od indywidualnych pragnień studenta,jak również od jego własnych możliwości.

Dzieci są całkiem dużym kosztem!

Doskonale zapewne zdają sobie z tego sprawę polscy rodzice - chociaż bezdzietni również swoje wiedzą, zatem bardzo dobrze orientują się, że generalnie utrzymanie swojego dziecka jest ogromnym kosztem. Często ludzie na nieszczęście rezygnują z posiadania własnego dziecka, właśnie z przyczyn finansowych. To bardzo niekorzystnie oddziałuje na polską demografię - za kilka lat potrzebne będzie zaproszenie zagranicznych pracowników, bo jeżeli tak nie będzie, polska ekonomia będzie w o wiele gorszym stanie. Tak naprawdę szczególnie system emerytalny czekają ogromne kłopoty - chociaż pewnie imigracja do naszego kraju będzie dużo wyższa, aniżeli w tym momencie, więc nie będzie katastrofy.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa liczba cudzoziemców postanawia zorganizować zaślubiny i wesele w Polsce. Nasz kraj jest w szczególności atrakcyjny dla odwiedzających zza zachodniej granicy, gdzie wbrew postępującej skłonności do wyrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej jak w Polsce.
autostrada

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Lokalizator Zumi.pl działa w Polsce już blisko pięć lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej używanych serwisów umożliwiających poszukiwanie i określanie położenia różnych obiektów.
szklarska

Szklarska Poręba ma interesującą i bogatą przeszłość

Szklarska Poręba, to miejscowość położona w południowo – zachodniej części Polski, w pobliżu granicy z Czechami. Jest to miejscowość o niezwykle ciekawej historii, ponieważ w czasie II wojny światowej miała ona całkowicie odmienną nazwę wywodzącą się z języka niemieckiego i była pod wodzą hitlerowskich Niemiec. Oczywiście jest to obecnie jedna z popularniejszych miejscowości w tej części Polski, gdyż położona jest w niezwykle ciekawej okolicy, niedaleko gór.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym okresie oferują wiele atrakcyjnych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się stałym zainteresowaniem.