Menu strony
Wyjazdy
praca w grupie

Tworzenie imprez firmowych w praktyce

Każdy właściciel przedsiębiorstwa dobrze wie, że nic tak nie polepsza relacji pomiędzy pracownikami jak integracyjne wyjazdy firm. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne lub też wolontariat. Zależnie od tego jakie jest założenie pracodawcy, taka forma jest organizowana.
Autobus wycieczkowy

W jaki sposób wskazane jest zorganizować najlepszą wycieczkę zagraniczną?

Nie da się zanegować faktu, że turystyka jest niesłychanie ważnym elementem naszego życia. Jest ona w stanie w pokaźnym stopniu rozszerzyć nasze horyzonty mądrości, ale także sprawia, że regenerowanie sił po długim czasie pracy staje się niebywale przyjemne. Z naszej strony czynimy tym samym wszelkie wysiłki, aby realnie efektywnie zaplanować sobie czas wyjazdu, w jakim zapominamy o każdych problemach.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
pokój hotelowy

Jak zaplanować profesjonalne meetingi branżowe?

Sporo firm posiada taką filozofię działania, że co jakiś czas organizuje wszelkiego gatunku meetingi, czy warsztaty dla swoich przedstawicieli na różnych stanowiskach w firmie. Takie marki rozumieją z tego, że w owych warsztatach drzemie ogromna siła oraz iż są one znakomitym sposobem na wprowadzanie unowocześnień przy jednoczesnym motywowaniu podwładnych.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najchętniej wybieranych miejsc w Europie, jeśli chodzi o różnego typu wyjazdy, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw na kontynencie. Do Turcji wyjeżdżają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Niezwykle szybko zbliżają się takie momenty roku, w których to najczęściej chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po którym, w najbliższym czasie zaczną się również wakacje. A wakacje, chociaż nie wszystkich obejmują, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wyjazdów daleko od domu, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Kraków

Jeżeli aktualnie poszukujesz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Gdy nadchodzi lato - każdy z Nas wyczekuje tylko wakacyjnego wolnego. Rutyna męczy umysł, a ciepła aura nie będzie sprzyjać efektownej pracy. Wielu z Nas za lepszą ideę odpoczynku obiera odpoczynek w mieszkalnym zaciszu, pozostali z wielomiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwują atrakcyjne, polskie, czy zagraniczne wyjazdy. Ostatnio - sporo osób decyduje się jednak na niespodziewane wypady samolotowe.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Nie ma rodzica, który by nie chciał, żeby jego pociecha pojechała na interesujące wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można wyszukać wiele ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnio bardzo modne wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wolnego czasu dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wypraw – profesjonalny przewodnik.
Snowboard, zima

Wesele w górach

kilka lat temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - kuszące widoki nęcąi są zdecydowanie ciekawszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie stwarza problemu.
1 2