Menu strony
Wyjazdy
Snowboard, zima

Wesele w górach

jakiś czas temu popularne stało się wyprawianie ślubu i wesela w górach. Wiadomo - piękne krajobrazy nęcąi są o niebo przyjemniejszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miejscowości i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie stwarza kłopotów.
pokój hotelowy

Jak zaplanować profesjonalne meetingi branżowe?

Sporo firm ma taką metodykę działania, iż co jakiś czas organizuje różnego typu spotkania, czy kursy dla własnych przedstawicieli na wszystkich stanowiskach w przedsiębiorstwie. Owe firmy zdają sobie sprawę z tego, że w owych spotkaniach drzemie wielka moc oraz iż są one rewelacyjnym sposobem na wprowadzanie innowacji oraz jednocześnie motywowaniu pracowników.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje ciekawie. Na rynku można wyszukać mnóstwo pomysłów obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy dzięki, którym pociecha może się nauczyć czegoś interesującego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Ta forma rekreacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym czasie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
Autobus wycieczkowy

W jaki sposób wskazane jest zorganizować najlepszą wycieczkę zagraniczną?

Nie da się zanegować faktu, że turystyka jest niesłychanie istotnym szczegółem naszego życia. Jest ona w stanie w znacznym stopniu rozszerzyć nasze horyzonty informacji, ale dodatkowo sprawia, że odnawianie sił po długotrwałym okresie pracy staje się niebywale przyjemne. Z naszej strony wykonujemy w związku z tym wszelakie wysiłki, aby możliwie skutecznie zaplanować sobie czas wypoczynku, w którym nie pamiętamy o wszystkich problemach.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w nadchodzącym okresie oferują wiele atrakcyjnych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się stałym zainteresowaniem.
Kraków

Jeżeli aktualnie poszukujesz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Kiedy przychodzi pora letnia - każdy z wśród Nas wyczekuje już upragnionego urlopu. Rutynowość zamęcza umysł, a ciepła aura nie sprzyja efektownej pracy. Sporo osób z Nas za najlepszą ideę odpoczynku wybiera relaks w mieszkalnym zaciszu, inni z kilkumiesięcznym wyprzedzaniem rezerwują atrakcyjne, krajowe, bądź tropikalne wyjazdy. Ostatnio - dużo ludzi decyduje się jednak na spontaniczne wypady samolotem.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najczęściej wybieranych rejonów Europy, biorąc pod uwagę rozmaite wycieczki, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw w Europie. Do Turcji przybywają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
praga

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić specjalnie skomponowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i doskonały podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zadziwia niezwykła atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Ogromnymi krokami zbliżają się takie miesiące, na które to często chcemy zrealizować nasze wyjazdy w celach rekreacyjnych. Ostatnią nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend majowy, po jakim, w najbliższym czasie rozpoczną się także wakacje. A wakacje, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo czasem najliczniejszych wypadów daleko od domu, dlatego też często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.
praca w grupie

Tworzenie imprez firmowych w praktyce

Każdy dyrektor przedsiębiorstwa dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie polepsza relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać najróżniejsze formy. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. Zależnie od tego jakie jest założenie pracodawcy, wyjazd jest dopasowany do wytycznych.
1 2