Menu strony
Wyjazdy
praca w grupie

Tworzenie imprez firmowych w praktyce

Każdy właściciel firmy dobrze wie, że nic tak nie buduje relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać różne formy. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne czy też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, wyjazd jest dopasowany do wytycznych.
Autobus wycieczkowy

W jaki sposób wskazane jest zorganizować najlepszą wycieczkę zagraniczną?

Nie da się ukryć faktu, że turystyka jest niezmiernie istotnym elementem naszego życia. Jest ona w stanie w pokaźnym stopniu poszerzyć nasze horyzonty mądrości, ale również sprawia, że odnawianie sił po długotrwałym czasie pracy staje się niebywale przyjemne. Z naszej strony wykonujemy w związku z tym jakiekolwiek wysiłki, aby realnie efektywnie zaprojektować sobie czas wypoczynku, w jakim zapominamy o wszelkich problemach.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego dziecko pojechało na aktywne wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można natknąć się na wiele ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo lubiane wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub ulepszać swoje talenty, jak np. obozy konne. Ta forma wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Wielkimi krokami zbliżają się te miesiące, w których to najczęściej planujemy swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po jakim, w najbliższym czasie zaczną się również wakacje. A te, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wypadów w dalekie podróże, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
praga

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować specjalnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Stolica Czech to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i doskonały podręcznik opisujący prądy w historii sztuki. Zadziwia bajkowa atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
pokój hotelowy

Jak zaplanować profesjonalne meetingi branżowe?

Sporo firm posiada taką filozofię działania, że co jakiś czas organizuje wszelkiego gatunku meetingi, czy warsztaty dla swoich przedstawicieli na różnych stanowiskach w firmie. Takie marki rozumieją z tego, że w owych warsztatach drzemie ogromna siła oraz iż są one znakomitym sposobem na wprowadzanie unowocześnień przy jednoczesnym motywowaniu podwładnych.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najchętniej wybieranych miejsc w Europie, jeśli chodzi o różnego typu wyjazdy, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw na kontynencie. Do Turcji wyjeżdżają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
Kraków

Jeżeli aktualnie poszukujesz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Gdy nadchodzi lato - każdy z Nas wyczekuje tylko wakacyjnego wolnego. Rutyna męczy umysł, a ciepła aura nie będzie sprzyjać efektownej pracy. Wielu z Nas za lepszą ideę odpoczynku obiera odpoczynek w mieszkalnym zaciszu, pozostali z wielomiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwują atrakcyjne, polskie, czy zagraniczne wyjazdy. Ostatnio - sporo osób decyduje się jednak na niespodziewane wypady samolotowe.
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wypraw – profesjonalny przewodnik.
1 2