Menu strony
Wyjazdy
pokój hotelowy

Jak zaplanować profesjonalne meetingi branżowe?

Sporo firm posiada taką filozofię działania, że co jakiś czas organizuje wszelkiego gatunku meetingi, czy warsztaty dla swoich przedstawicieli na różnych stanowiskach w firmie. Takie marki rozumieją z tego, że w owych warsztatach drzemie ogromna siła oraz iż są one znakomitym sposobem na wprowadzanie unowocześnień przy jednoczesnym motywowaniu podwładnych.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w nadchodzącym sezonie oferują mnóstwo ciekawych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo atrakcyjnie. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu i południowym-zachodzie Polski mogą pochwalić się sporym popytem.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najchętniej wybieranych miejsc w Europie, jeśli chodzi o różnego typu wyjazdy, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych państw na kontynencie. Do Turcji wyjeżdżają ludzie dla spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na krócej.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Niezwykle szybko zbliżają się takie momenty roku, w których to najczęściej chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po którym, w najbliższym czasie zaczną się również wakacje. A wakacje, chociaż nie wszystkich obejmują, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wyjazdów daleko od domu, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Kraków

Jeżeli aktualnie poszukujesz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Gdy nadchodzi lato - każdy z Nas wyczekuje tylko wakacyjnego wolnego. Rutyna męczy umysł, a ciepła aura nie będzie sprzyjać efektownej pracy. Wielu z Nas za lepszą ideę odpoczynku obiera odpoczynek w mieszkalnym zaciszu, pozostali z wielomiesięcznym wyprzedzeniem zarezerwują atrakcyjne, polskie, czy zagraniczne wyjazdy. Ostatnio - sporo osób decyduje się jednak na niespodziewane wypady samolotowe.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Nie ma rodzica, który by nie chciał, żeby jego pociecha pojechała na interesujące wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można wyszukać wiele ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnio bardzo modne wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wolnego czasu dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
Autobus wycieczkowy

W jaki sposób wskazane jest zorganizować najlepszą wycieczkę zagraniczną?

Nie da się zataić faktu, że turystyka jest niezmiernie ważnym detalem naszego życia. Jest ona w stanie w znacznym stopniu rozszerzyć nasze horyzonty mądrości, ale także sprawia, że regenerowanie sił po długotrwałym okresie pracy staje się niezmiernie przyjemne. Z naszej strony sprawiamy w związku z tym wszelakie wysiłki, aby realnie skutecznie zaplanować sobie czas wypoczynku, w jakim nie pamiętamy o wszelkich problemach.
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Oferujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe luksusowym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, wykwalifikowana załoga oraz, podczas wypraw – profesjonalny przewodnik.
Snowboard, zima

Wesele w górach

kilka lat temu popularne zrobiło się urządzanie ślubu i wesela w górach. rozumie się - kuszące widoki nęcąi są zdecydowanie ciekawszą scenerią zaślubin niż miejska dżungla. Mieszkańcy miast i wiosek w górach wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu par, zatem urządzenie wesela w górach nie stwarza problemu.
praca w grupie

Tworzenie imprez firmowych w praktyce

Każdy właściciel firmy dobrze wie, że nic tak nie polepsza relacji pomiędzy pracownikami jak integracyjne wyjazdy firm. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać najróżniejsze formy. Mogą to być wycieczki wypoczynkowe, integracyjne lub też wolontariat. W zależności od tego jakie jest założenie pracodawcy, firma organizująca spotkanie się dopasowuje do wymagań.
1 2