Menu strony
Wyjazdy
Kraków

Jeżeli aktualnie poszukujesz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe kraje - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Kiedy nadchodzi pora letnia - ktokolwiek z wśród Nas oczekuje tylko upragnionego wolnego. Rutynowość zamęcza umysły, a cieplejsza pogoda nie sprzyja efektywnej pracy. Wielu z Nas za lepszą formę wypoczynku wybiera relaks w mieszkalnym azylu, inni z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem rezerwują atrakcyjne, krajowe, bądź tropikalne wycieczki. W ostatnich latach - dużo osób zdecyduje się jednak na spontaniczne wypady samolotem.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Ogromnymi krokami zbliżają się takie miesiące, na które to często chcemy zrealizować nasze wyjazdy w celach rekreacyjnych. Ostatnią nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend majowy, po jakim, w najbliższym czasie rozpoczną się także wakacje. A wakacje, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo czasem najliczniejszych wypadów daleko od domu, dlatego też często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.
praca w grupie

Tworzenie imprez firmowych w praktyce

Każdy dyrektor przedsiębiorstwa dobrze zdaje sobie sprawę z tego że nic tak nie polepsza relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy przedsiębiorstw. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać najróżniejsze formy. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. Zależnie od tego jakie jest założenie pracodawcy, wyjazd jest dopasowany do wytycznych.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, by jego pociecha spędzała długo oczekiwane wakacje w ruchu. Na rynku można wyszukać setki ofert obozów i kolonii, włączając w to ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś intrygującego lub szlifować swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wolnego czasu zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
rejsy firmowe

Rejs po Morzu Śródziemnym

Proponujemy Państwu tygodniowe rejsy firmowe ekskluzywnym statkiem MSC
Fantasia po Morzu Śródziemnym. W czasie rejsu będzie się Państwem opiekował polski pilot, profesjonalna załoga oraz, podczas wycieczek – fachowy przewodnik.
Wakacje w Turcji

Wakacje w Turcji - rekomendowane miejsca

Jednym z najchętniej preferowanych miejsc w Europie, biorąc pod uwagę różnego typu wycieczki, jest Turcja. Jest ona jednym z najgorętszych miejsc na kontynencie. Do Turcji wyjeżdżają turyści w celu spędzenia tam wakacyjnego urlopu, ale także na pobyty krótsze.
Autobus wycieczkowy

W jaki sposób wskazane jest zorganizować najlepszą wycieczkę zagraniczną?

Nie da się zanegować faktu, że turystyka jest niesłychanie istotnym elementem naszego życia. Jest ona w stanie w pokaźnym stopniu rozszerzyć nasze horyzonty mądrości, ale dodatkowo sprawia, że regenerowanie sił po długotrwałym czasie pracy staje się niezmiernie przyjemne. Z naszej strony czynimy zatem wszelkie wysiłki, aby realnie skutecznie zaplanować sobie czas wypoczynku, w którym zapominamy o każdych problemach.
praga

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować specjalnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Stolica Czech to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i doskonały podręcznik opisujący prądy w historii sztuki. Zadziwia bajkowa atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
zima

Co przyniesie rok 2013 na sezon zimowy?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie oferują wiele interesujących rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się bardzo innowacyjne. Miasteczka i kurorty z ofertą na sezon zimowy na południu oraz południowym-zachodzie Polski cieszą się niesłabnącym zaciekawieniem.
pokój hotelowy

Jak zaplanować profesjonalne meetingi branżowe?

Sporo firm posiada taką filozofię działania, że co jakiś czas organizuje wszelkiego gatunku meetingi, czy warsztaty dla swoich przedstawicieli na różnych stanowiskach w firmie. Takie marki rozumieją z tego, że w owych warsztatach drzemie ogromna siła oraz iż są one znakomitym sposobem na wprowadzanie unowocześnień przy jednoczesnym motywowaniu podwładnych.
1 2