Menu strony
Pokoje
Do wakacji, gotowi, start!

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Z pewnością każdy z was wie, czym jest oferta last minute. Jednak czy ktoś z was kojarzy first minute? Jeśli nie, już to omawiamy. Zaklepując wyjazd wiele miesięcy przed datą rozpoczęcia, da się zaoszczędzić dużo gotówki, ponieważ wtedy agencje podróży zmniejszają ceny. O ile zatem pragniesz pojechać na tanie wczasy w egzotycznych stronach, zarezerwuj wycieczki już dzisiaj, w lutym. W tym wpisie przedstawiamy kilka ciekawych celów urlopowych, które powinieneś rozważyć w tym sezonie.
praga

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość zaprezentować specjalnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Stolica Czech to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i doskonały podręcznik opisujący prądy w historii sztuki. Zadziwia bajkowa atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z nadzieją czekamy na letnie miesiące. Marzymy o urlopie i leniwych chwilach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
hotel

Wyposażenie do hoteli, galanteria w hotelach

Mieć hotel brzmi rzeczywiście genialnie. Jednak będąc właścicielami hotelu trzeba rzeczywiście nieźle się namęczyć. Nie jest wcale tak banalnie mieć hotel. Na początek trzeba go wyposażyć, a to jest trudna sprawa. Oczywiście najlepszą opcją jest właściwe wsparcie, a odpowiednie wsparcie to firma, która tworzy wszystko, co konieczne do hotelu. Bo wyposażenie do hoteli, to bardzo ważna kwestia. A istotne jest naprawdę wszystko od tego, jakie zamki będą zamontowane w drzwiach, nie wspominając o samych drzwiach, przez kanapy, meble, lampy i ogólnie wszystko, co w każdym z hoteli powinno się znaleźć.
Kraków

Czemu Kraków jest tak popularny?

Kraków jest takim miastem, które według dostępnych zestawień statystycznych co rok ściąga do siebie najliczniejszą grupę turystów spośród innych miast. Takie wielkie zainteresowanie grodem Kraka sprawia, że noclegi w Krakowie muszą stanąć na wysokości zadania i zagwarantować noclegi setkom tysięcy turystów.
widok na Bieszczady

Miejsce i noclegi są bardzo istotne

W momencie gdy udajemy się na wyczekiwane wakacje, z pewnością powinniśmy powiedzieć, iż nie jedynie ważne jest samodzielne miejsce, gdzie chcemy się wybrać, lecz także i niesamowicie istotny jest nocleg, który dla siebie zaplanujemy. Kiedy wszystkiego odpowiednio dopilnujemy, to możemy być przekonani, że będziemy zachwyceni ze własnego urlopu, a co się z tym wiąże, że powrócimy z niego naprawdę zrelaksowani.