Menu strony
Pokoje
Kraków

Czemu Kraków jest tak popularny?

Kraków jest takim miastem, które wedle publikowanych zestawień co roku ściąga do siebie najwięcej turystów spośród innych miast naszego kraju. Takie duże zainteresowanie grodem Kraka powoduje, że noclegi w Krakowie muszą stanąć na wysokości zadania i zagwarantować kwaterunek setkom tysięcy turystów.
hotel

Wyposażenie do hoteli, galanteria w hotelach

Mieć hotel brzmi faktycznie fajnie. Ale będąc właścicielami hotelu musimy naprawdę nieźle się namęczyć. Nie jest wcale tak łatwo mieć hotel. Początkowo będziemy musieli go wyposażyć, a to jest trudna sprawa. Wiadomo, że idealną możliwością jest odpowiednie wsparcie, a właściwe wsparcie to firma, która tworzy wszystko, co potrzebne do hotelu. Bo wyposażenie do hoteli, to niezmiernie ważna sprawa. A istotne jest rzeczywiście wszystko od tego, jakie zamki zostaną zamontowane w drzwiach, nie mówiąc o samych drzwiach, przez kanapy, szafy, lampy i ogółem wszystko, co w hotelach musi być.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z utęsknieniem oczekujemy na ciepłe dni. Marzymy o wczasach i beztroskich dniach na piaszczystej plaży. Wczasy nad morzem to bardzo atrakcyjny pomysł na odpoczynek.
widok na Bieszczady

Miejsce i noclegi są bardzo istotne

W momencie kiedy wybieramy się na wymarzone wakacje, z pewnością powinniśmy powiedzieć, iż nie jedynie istotne jest samo miejsce, gdzie chcemy się wybrać, lecz także i niesamowicie ważny jest nocleg, który dla siebie zorganizujemy. Jeśli wszystkiego dobrze przypilnujemy, to mamy szanse być pewni, iż będziemy zachwyceni ze swojego wyjazdu, a co się z tym łączy, że wrócimy z niego na pewno zrelaksowani.
Do wakacji, gotowi, start!

Wymarzone wakacje - kto pierwszy ten lepszy!

Z pewnością każdy z was kojarzy, co to jest oferta last minute. Lecz czy ktoś z was zna first minute? Jeśli nie, już wyjaśniamy. Rezerwując wycieczkę parę miesięcy przed odlotem, możecie zaoszczędzić dużo kasy, gdyż wtedy biura podróży tną ceny. Jeśli zatem pragniesz pojechać na tanie wczasy w ciepłych krajach, zarezerwuj turnusy już teraz, w okresie zimowym. W tym wpisie opisujemy garść ciekawych celów wycieczkowych, które powinieneś rozważyć w tym sezonie.
praga

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie znaleźć najciekawszą ofertę?

Mamy możliwość przedstawić specjalnie skomponowaną dla Państwa ofertę wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej niesamowitych metropolii naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa encyklopedia i doskonały podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zadziwia niezwykła atmosfera barokowych kościołów i gotyckich wież oraz renesansowych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.