Menu strony
Diagnoza
ból2

Mocny ból głowy - jak sobie z nim poradzić?

Na bóle głowy uskarża się spora ilość ludzi. Czasem są one powracające i intensywne. Czasami jest trudno odróżnić migrenę od zwykłego bólu głowy. Jeśli mamy więc wątpliwości co do typu męczących nas dolegliwości, najlepiej udać się do lekarza.
katar, alergia

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Kogo musimy wybierać do walki z chorobami?

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Kiedy zachorujemy, to chcemy mieć pewność, że trafiliśmy do odpowiedniego specjalisty.
lekarz

W jaki sposób dochodzić swoich praw przed sądem, w przypadku dopuszczenia się błędu przez lekarza?

Mnóstwo osób sądzi, że nie ma szans na wygraną w przypadku popełnienia błędów przez lekarza. Sądzą przy tym, że nie funkcjonuje takie określenie jak: odpowiedzialność karna lekarza. Ale na szczęście ci ludzie są w błędzie. Bowiem każdy może dochodzić swych praw przed sądem w sytuacji stwierdzenia popełnienia wykroczenia. Błędami lekarskimi zazwyczaj zajmuje się sąd lekarski prawnik sporządza odpowiedni akt oskarżenia. Na tego typu podstawie prowadzone jest dochodzenie, które ma na celu ustalić jakiego przestępstwa bądź wykroczenia mógł się dopuścić dany lekarz.

Gdzie odnaleźć dobrego stomatologa i wykonać implanty?

Zadbane i zdrowe zęby, to znaczący pierwiastek naszej aparycji. Doskonały uśmiech ewidentnie dodaje gracji oraz polepsza samopoczucie, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z pełnym uśmiechem, z pomocą przychodzi implantologia. Jest to obecnie najlepsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu

Zadbaj o usunięcie wszelkich kontuzji oraz bólów- to skuteczna rada na przyszłosć

Każdy, kto uprawia jakiś sport kiedyś raczej dozna jakiegoś rodzaju kontuzji. Jest to w zasadzie nie do uniknięcia, ale nie może być powodem do załamania. Stawy czy ścięgna czasem po prostu odmawiają posłuszeństwa. Czasem wystarcza jeden nieuważny krok, by złapać kontuzję. Nie oznacza to jednak, że musimy odrzucić nasze hobby.