Menu strony
Diagnoza
lekarz

W jaki sposób dochodzić swoich praw przed sądem, w przypadku dopuszczenia się błędu przez lekarza?

Mnóstwo ludzi twierdzi, że nie ma szans na wygraną w sytuacji popełnienia zaniedbań przez lekarza. Twierdzą bowiem, że nie istnieje takie określenie jak: odpowiedzialność karna lekarza. Ale na szczęście ci ludzie są w błędzie. Ponieważ każdy może dochodzić swych praw przed sądem w przypadku stwierdzenia popełnienia wykroczenia. Błędami lekarskimi najczęściej zajmuje się sąd lekarski prawnik sporządza akt oskarżenia. Właśnie na tego typu podstawie prowadzone jest dochodzenie, które ma na celu ustalić jakiego typu przestępstwa lub wykroczenia mógł się dopuścić podejrzany lekarz.
ból2

Mocny ból głowy - jak sobie z nim poradzić?

Na ból głowy uskarża się bardzo duża ilość ludzi. Niekiedy są one powracające a do tego bardzo intensywne. Czasem jest trudno odróżnić migrenę od zwykłego bólu głowy. Jeśli mamy nawet małe wątpliwości co do rodzaju dręczących nas dolegliwości, najlepiej skorzystać z pomocy lekarza.
Rehafit - centrum rehabilitacji i masażu

Zadbaj o usunięcie wszelkich kontuzji oraz bólów- to skuteczna rada na przyszłosć

Każdy, kto uprawia jakiś sport kiedyś raczej dozna jakiejś kontuzji. Jest to właściwie nie do uniknięcia, ale nie może być powodem do rozpaczy. Stawy czy różne elementy naszego ciała czasem po prostu odmawiają działania. Czasami wystarcza jeden niefortunny krok, by zrobić sobie krzywdę. Nie oznacza to jednakże, że musimy porzucić naszą pasję.
katar, alergia

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Których profesjonalistów musimy poszukiwać?

Gdy wprowadzimy alergolog dziecięcy pojawią nam się ci najlepsi

Jeśli chorujemy, to chcemy mieć świadomość, że dotarliśmy do odpowiedniego specjalisty.

Gdzie odnaleźć dobrego stomatologa i wykonać implanty?

Zadbane i zdrowe zęby, to znaczący pierwiastek naszej aparycji. Doskonały uśmiech ewidentnie dodaje gracji oraz polepsza samopoczucie, pomagając zdobyć sympatię i zaufanie rozmówcy. Jeżeli jednak mamy problem z pełnym uśmiechem, z pomocą przychodzi implantologia. Jest to obecnie najlepsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.