Menu strony
Kupić
Meble z naturalnego drewna

Zabawki dla najmłodszych. Czy można pogodzić rozrywkę z nauką?

Pociechy to skarb wszystkich rodziców. Wszyscy chcemy aby nasz maluch od pierwszych lat miał zagwarantowany jak najwyższy status. Z tego powodu większą ilość wolnego czasu poświęcamy tylko jemu.
kolory

Czy masz pomysł, jaką czapkę zimową nabyć dla swojego maluszka? Asortyment jest wielki!

Do zimowego okresu trzeba się właściwie przygotować, też pod względem odzieży. W przypadku maluszków bardzo ważne bywa to, żeby należycie osłonić uszka.
Naklejka Rilievi Fiorentini

Maski karnawałowe przedstawiają różnorakie postacie|Czy już jesteśmy w posiadaniu wybrane ubiory karnawałowe?

Karnawał to czas tańców, satysfakcji, kiedy mniej myślimy o smutkach i szarościach zwyczajnego życia. Bez wątpienia należy robić wszystko, żeby mieć szansę się naprawdę świetnie bawić w tym czasie, a by zabawa okazała się być pełna, musimy rozmyślać o właściwym przebraniu na ten czas, tak aby stać się jak najmniej rozpoznawalnym w tłumie.


oczy

Czym należy się kierować podczas rekrutacji do przedszkoli?

O wyborze przedszkola nierzadko decyduje jego lokalizacja – w pierwszej kolejności rozważamy więc posłanie malucha do placówki znajdującej się jak najbliżej domu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę również pozostałe kryteria, niczym np.
maska

Dzieciństwo jest najbardziej beztroskim czasem w życiu niejednego człowieka - dzięki interaktywnym zabawkom szkraby właściwie się rozwijają

Nasze dzieci powinny bawić się mądrymi zabawkami. Pomagają one poznawać im otoczenie oraz są bezpieczne w użyciu dzięki atestom jakości. Nierzadko warto kupić małemu jedną fajną zabawkę niż wiele bezsensownych.