Menu strony
Wesele

Zaproszenia na ślub – co warto wiedzieć?

Rozsyłanie zaproszeń ślubnych posiada długą tradycję, którą można liczyć aż od Średniowiecza. Bezdyskusyjny jest fakt, że ogromna część mieszkańców ówczesnego świata nie umiała pisać, dlatego też pisemne zaproszenia ślubne były przywilejem wysoko urodzonych.
Niewykształconych mieszkańców zwykle powiadamiano ustnie używając gońców i heroldów. W ludowych obyczajach przyszła mężatka zapraszała na ślub i wesele bezpośrednio. Wieloletni monopol klas wyższych w tworzeniu zaproszeń na ślub sprawił, że współcześnie obowiązują pewne rygorystyczne normy ich układania.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa liczba obcokrajowców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie interesujący dla odwiedzających zza zachodniej granicy, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej jak w Polsce.
wesele

Sala weselna okolice Wrocławia prezentuje ciekawą propozycję

Jeżeli pragniemy urządzić wesele, które odbędzie się z daleka od gwaru dużego miasta, to wciąż mamy szansę sprawdzić, jakie oferty znajdują się na obrzeżach oraz w pobliskich miejscowościach.
zespół na wesele

Zabawa weselna bez zespołu?

Polska nieustannie się zmienia - kiedy na lepsze, lecz również nietrudno dostrzec sporo wad. Jednakże niektóre zjawiska są czymś stałym: mianowicie mówimy o tym, że bądź co bądź w dalszym ciągu polskie wesela są wspaniałe. Zasadniczo bardzo lubimy się bawić, a co najbardziej znaczące, niemal nie jesteśmy w stanie jakoś sobie wyobrazić zabawy weselnej bez bandu muzycznego. Trzeba zatem przestrzec tych wszystkich ludzi, którzy za jakiś czas chcą zorganizować wesele, a najzwyczajniej na poważnie rozmyślają o tym by nie wynajmować zespołu: nigdy nie można nawet myśleć o zrezygnowaniu z usług zespołu weselnego.
zespół

Grupy muzyczne

Nie znajdzie się prawdopodobnie człowieka, który nie lubiłby choć od czasu do czasu posłuchać muzyki. W muzyce istnieją tak różnorodne kategorie, że każdy może wybrać coś dla siebie. Fanatycy koncertów muzycznych podróżują po całym globie, by zdołać zobaczenia na scenie ulubionego zespołu. Niejednokrotnie zawierają na koncertach nowe przyjaźnie, zapoznają osoby o identycznych upodobaniach i umawiają się na kolejny koncert.
restauracja

Dopięta na ostatni guzik organizacja wesela – Bełchatów

Niewiarygodnie korzystne cenowo i pod względem dostępnych warunków oferty, które niosą ze sobą hotele w Bełchatowie, to znaczny wachlarz możliwości dla przyszłych par młodych. Pary młode mogą wybierać wśród mnogości propozycji, więc tak szczególnie doceniają firmę organizatorów za profesjonalizm i znaczną pomoc. Możliwość zorganizowania wesela na mniej i więcej osób to dla nas codzienność, co nie oznacza, że też i rutyna. Każdy event tego rodzaju jest dla nas istotny i do każdego projektu podchodzimy z tak samo dużą energią.