Menu strony
Zakład
dermatolog

Co jaki czas trzeba chodzić do okulisty? Jakie osoby szczególnie powinny mieć częste wizyty?

Pierwszy kontakt z okulistą mamy dosyć szybko, ponieważ już w wieku dziecięcym. Później, zależnie od tego, czy cierpimy na wady wzroku czy choroby oczu, udajemy się na wizytę do okulisty rzadziej lub częściej.
czapki dziecięce

Czapka dla brzdąca - kiedy nieodzowna?

To czy ją zakładać a także kiedy, wywołuje najczęściej mnóstwo emocji – zwłaszcza pośród naszych babć. Bywa, że sugerują, aby brzdąc nosił ją nawet w cieplutkim domu.
wzrok

Laserowa korekcja wzroku jak dużo kosztuje a także dlaczego należy w nią zainwestować?

Anomalie oczu są wielce nagminnym zjawiskiem, najlepszą formą starcia z tymi przypadłościami jest noszenie okularów albo nakładanie soczewek. Jednak obie opcje nie są najlepszym wyjściem, bo nie usuwają niedoskonałości, a jedynie pozwalają z nią funkcjonować.
stomatolog z Pocka pracujący w centrum dentystycznym

O czym warto jest współcześnie pamiętać poszukując dla siebie odpowiedniego stomatologa?

Opieka stomatologiczna stoi dziś na faktycznie bardzo wysokim poziomie, a wachlarz proponowanych usług jest na tyle różnorodny, że każda osoba ma szansę zatroszczyć się o zdrowy uśmiech.
prezent - fotografia

Dlaczego maluchy powinny w zimniejsze dni chodzić w czapkach, jak je właściwie wybierać.

Chłodne dni to czas, kiedy mniejsze dzieci muszą być odpowiednio ubrane, żeby się nie pochorowały. W przeciwieństwie do dorosłych mają one znacznie niższy poziom odporności, a co za tym idzie powinny być lepiej zabezpieczone przed zimnem.
plastry

Prawdy oraz mity o implantach

Na temat implantów krąży bez liku niesprawdzonych sądów: że powodują stany zapalne jamy ustnej, że ciało błyskawicznie je odrzuca. Zdecydować się zatem na takowe trzecie zęby czy może nie?


Prawdy oraz mity o implantach

Straciłaś ząb? Można wypełnić próżnię w uzębieniu, zakładając most.
wypadek

Odwiedź okulistę, a prawdopodobnie okaże się, iż soczewki jednodniowe Acuvue , a także okulary Ray Ban aviator są doskonałe dla Ciebie

Nowy Rok to idealny czas na zmiany w swoim życiu. oczywiście noworoczne postanowienia robi niemal każdy z nas, a w późniejszym czasie tylko sporadycznym osobom udaje się je wcielić w życie.