Menu strony
Uśmiech
pasty dla palaczy

Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Wszyscy wiedzą, że palenie jest niebywale szkodliwe dla zdrowia. Jednak, niektórzy nie mogą rzucić przyzwyczajenia, gdyż jest on silniejszy od ich silnej woli.


Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Jednak, palenie nie powinno mieć wpływu na biel zębów i oddech nałogowca.
Budowa domu wielorodzinnego

Pojawienie się dziecka to jeden z najcudowniejszych dni w życiu każdej mamy - wszyscy się cieszą oraz witają nowego członka rodziny

Maleństwo jest zawsze długo wyczekiwanym cudem w każdej rodzinie. Mama i tata radują się, a dziadkowie są dumni z kolejnego członka rodu - wnuczki lub wnuka, którego będą mogli rozpieszczać i opowiadać mu o otaczającym go wszechświecie.


Praca przy komputerze
dentysta

Piękny uśmiech sposobem na sukces

Wszyscy doskonale wiemy, że w dzisiejszych zwariowanych czasach piękny wygląd ma bardzo duże znaczenie. Nienaganna aparycja jest wymagana w różnych zawodach, dlatego musimy ciągle dbać o nasze ciało. Dlatego wielu rodaków pragnie przestawić się na zdrowszy styl życia. Co raz częściej odstawiamy paskudne używki, takie jak kawa, papierosy, czy napoje alkoholowe.
protetyk warszawa wola

Niezawodne zabiegi protetyczne dla zainteresowanych pacjentów

Obecnie większość osób zwraca szczególną uwagę na wygląd własnego uśmiechu i z tego powodu specjalistyczne usługi dentystyczne cechują się coraz większym zainteresowaniem.
stomatolog

Jak zatroszczyć się o ząbki ?

Promienny uśmiech prezentujący śnieżnobiałe zęby to nie wyłącznie atrybut człowieka sukcesu, ale i marzenie niejednej z nas. Pod spodem parę najważniejszych potrzeb twoich zębów Powszednia higiena jamy ustnej. To do znużenia przywodzone zdanie wydaje się oczywiste. Niestety, badania wykazują, iż nadal wiele osób niedostatecznie dba o powszednią higienę uzębienia bądź czyści zęby pobieżnie. Warto zatem przypomnieć, iż czyszczenie ząbków przez 2-3 minuty przynajmniej dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku, jest kluczowe w walce o śliczny uśmiech.
szczoteczka do zębów

Szczoteczki soniczne są naprawdę efektywne!

Czy warto mieć ładne zęby? Bez żadnego cienia wątpliwości tak jest! Przecież absolutna większość osób chce posiadać piękny uśmiech. A zresztą nie chodzi tylko o to by miło się uśmiechać, choć akurat to jest wielce istotne. Należy także wiedzieć, że tak naprawdę bardzo często brzydkie zęby powodują, iż po prostu mamy bardzo nieświeży oddech. A poza tym, zapewne skarżymy się na bóle zębów.
firma - malunek

Świadczenia stomatologiczne w Płocku - wykwalifikowani eksperci indywidualnych dziedzin

Nie da się ukryć, że aktualnie wizerunek jest wyjątkowo istotnym elementem naszego życia. Ładna fryzura, make-up i interesujący ubiór to elementy, na które stawiamy ogromną uwagę.
wizerunek

W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Jak wybielić ząbki w domu? Co uczynić, ażeby przywrócić zębom dawną białość?


W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Powodów, dla jakich nie mamy białego uśmiechu, jest dużo. Palenie papierosów, picie kawusi, herbatki oraz wina oraz stosowanie niektórych leków, to wszystko zostawia na ząbkach trwały ślad.
dentyści łomża

Zabiegi stomatologiczne w Łomży – wczesne wyszukanie lekarza pożytkiem na przyszłość

Zachowanie zdrowego uśmiechu, to sprawa priorytetowa, ale czasem pomimo najsilniejszych wysiłków jesteśmy zmuszeni iść na wizytę do stomatologa. Tam to z poziomu fotela nierzadko dowiadujemy się o konieczności naprawy lub przeprowadzenia niewielkiego zabiegu estetycznego.