Menu strony
Uśmiech
protetyk warszawa wola

Niezawodne zabiegi protetyczne dla zainteresowanych pacjentów

Współcześnie większość osób zwraca swoją uwagę na wygląd własnego uśmiechu i z tego powodu profesjonalne usługi dentystyczne cieszą się coraz większym powodzeniem.
Budowa domu wielorodzinnego

Pojawienie się dziecka to jeden z najcudowniejszych dni w życiu każdej mamy - wszyscy się cieszą oraz witają nowego członka rodziny

Dziecko jest zawsze długo wyczekiwanym cudem w każdej rodzinie. Rodzice cieszą się, a dziadkowie są dumni z następnego członka rodu - wnuczki lub wnuka, którego będą mogli rozpieszczać i opowiadać mu o otaczającym go wszechświecie.


pasty dla palaczy

Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że palenie jest szalenie niedobre dla zdrowia. Jednak, niektórzy nie są w stanie rzucić nałogu, gdyż jest on silniejszy od ich silnej woli.


Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Jednakże, palenie nie musi mieć wpływu na biel zębów oraz oddech nałogowca.
dentysta

Piękny uśmiech sposobem na sukces

Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że w naszych szalonych czasach piękny wygląd posiada wyjątkowo duże znaczenie. Nienaganna aparycja jest wymagana w różnych profesjach, dlatego musimy nieustannie troszczyć się o naszą zewnętrzną powłokę. Stąd też mnóstwo rodaków postanowiło przerzucić się na nowy tryb życia. Co raz częściej odstawiamy szkodliwe używki, takie jak kawa, papierosy, czy alkohol.
firma - malunek

Świadczenia stomatologiczne w Płocku - wykwalifikowani eksperci indywidualnych dziedzin

Nie da się ukryć, że aktualnie wizerunek jest wyjątkowo istotnym elementem naszego życia. Ładna fryzura, make-up i interesujący ubiór to elementy, na które stawiamy ogromną uwagę.
szczoteczka do zębów

Szczoteczki soniczne są naprawdę efektywne!

Czy trzeba mieć piękne zęby? Bez najmniejszego cienia wątpliwości tak! W końcu większość osób pragnie mieć piękny uśmiech. Zresztą nie chodzi wyłącznie o to by ładnie się uśmiechać, choć akurat to jest wielce znaczące. Należy także pamiętać, że w sumie bardzo często zaniedbane zęby sprawiają, iż najzwyczajniej mamy nieświeży oddech. A poza tym, pewnie uskarżamy się na bóle zębów.
stomatolog

Jak zatroszczyć się o ząbki ?

Lśniący uśmiech prezentujący śnieżnobiałe zęby to nie wyłącznie przymiot człowieka sukcesu, ale także marzenie niejednej z nas. Poznaj kilka najważniejszych potrzeb twych zębów! Powszednia higiena jamy ustnej. To do znużenia przypominane zdanie zdaje się oczywiste. Niestety, badania wykazują, że w dalszym ciągu wiele osób niedostatecznie dba o powszednią higienę uzębienia lub czyści ząbki pobieżnie. Warto zatem przypomnieć, iż czyszczenie ząbków przez 2-3 minuty minimum dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku, jest ważne w walce o piękny uśmiech.
wizerunek

W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Jak wybielić ząbki w domu? Co uczynić, ażeby przywrócić zębom dawną białość?


W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Powodów, dla jakich nie mamy białego uśmiechu, jest dużo. Palenie papierosów, picie kawusi, herbatki oraz wina oraz stosowanie niektórych leków, to wszystko zostawia na ząbkach trwały ślad.
dentyści łomża

Zabiegi stomatologiczne w Łomży – wczesne wyszukanie lekarza pożytkiem na przyszłość

Zachowanie zdrowego uśmiechu, to sprawa priorytetowa, ale czasem pomimo najsilniejszych wysiłków jesteśmy zmuszeni iść na wizytę do stomatologa. Tam to z poziomu fotela nierzadko dowiadujemy się o konieczności naprawy lub przeprowadzenia niewielkiego zabiegu estetycznego.