Menu strony
Uśmiech
pasty dla palaczy

Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Wszyscy wiemy, że palenie jest szalenie szkodliwe dla zdrowia. Jednakże, niektórzy nie są w stanie rzucić nałogu, ponieważ jest on silniejszy od ich silnej woli.


Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Jednakże, palenie nie musi mieć wpływu na czystość zębów oraz oddech palacza.
wizerunek

W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Jak wybielić ząbki w domu? Co uczynić, ażeby przywrócić zębom dawną białość?


W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Powodów, dla jakich nie mamy białego uśmiechu, jest dużo. Palenie papierosów, picie kawusi, herbatki oraz wina oraz stosowanie niektórych leków, to wszystko zostawia na ząbkach trwały ślad.
firma - malunek

Świadczenia stomatologiczne w Płocku - wykwalifikowani eksperci indywidualnych dziedzin

Nie da się ukryć, że obecnie wizerunek jest wyjątkowo ważnym aspektem naszego życia. Piękna fryzura, make-up i atrakcyjny ubiór to elementy, na jakie stawiamy ogromną uwagę.
stomatolog

Jak zatroszczyć się o ząbki ?

Lśniący uśmiech przedstawiający śnieżnobiałe ząbki to nie jedynie atrybut człowieka sukcesu, ale i marzenie niejednej z nas. Poznaj kilka najważniejszych potrzeb twych zębów Codzienna higiena jamy ustnej. To do znużenia przywodzone zdanie może wydawać się oczywiste. Niestety, badania pokazują, że w dalszym ciągu wiele osób niezadowalająco dba o powszednią higienę zębów albo czyści ząbki na chybcika. Warto zatem przypomnieć, że oczyszczanie zębów przez 2-3 minuty co najmniej dwa razy na dzień, a najlepiej po każdym posiłku, jest kluczowe w walce o piękny uśmiech.
dentysta

Piękny uśmiech sposobem na sukces

Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych szalonych czasach odpowiedni wygląd posiada bardzo dużą rolę. Nienaganna aparycja jest wymagana w rozmaitych zawodach, stąd też musimy ciągle dbać o naszą zewnętrzną powłokę. Dlatego wielu rodaków próbuje przerzucić się na zdrowy styl życia. Uczymy się odstawiać szkodliwe używki, takie jak kawa, papierosy, czy alkohol.
dentyści łomża

Zabiegi stomatologiczne w Łomży – wczesne wyszukanie lekarza pożytkiem na przyszłość

Zachowanie zdrowego uśmiechu, to sprawa priorytetowa, ale czasem pomimo najsilniejszych wysiłków jesteśmy zmuszeni iść na wizytę do stomatologa. Tam to z poziomu fotela nierzadko dowiadujemy się o konieczności naprawy lub przeprowadzenia niewielkiego zabiegu estetycznego.
protetyk warszawa wola

Niezawodne zabiegi protetyczne dla zainteresowanych pacjentów

Współcześnie większość osób zwraca szczególną uwagę na wygląd własnego uśmiechu i z tego powodu profesjonalne usługi dentystyczne cechują się coraz większym zainteresowaniem.
Budowa domu wielorodzinnego

Pojawienie się dziecka to jeden z najcudowniejszych dni w życiu każdej mamy - wszyscy się cieszą oraz witają nowego członka rodziny

Maleństwo jest zawsze długo wyczekiwanym cudem w każdej rodzinie. Rodzice są szczęśliwi, a babcie i dziadkowie są dumni z następnego członka rodu - wnuczki lub wnuka, którego będą w stanie rozpieszczać oraz opowiadać mu o otaczającym go świecie.


szczoteczka do zębów

Szczoteczki soniczne są niesamowicie efektywne!

Czy należy mieć ładne zęby? Bez żadnego cienia wątpliwości tak! W końcu absolutna większość osób chce posiadać piękny uśmiech. Zresztą nie chodzi tylko o to, aby pięknie się uśmiechać, chociaż to jest wielce istotne. Trzeba również wiedzieć, że w sumie często brzydkie zęby powodują, iż najzwyczajniej w świecie mamy bardzo nieświeży oddech. A poza tym, pewnie skarżymy się na poważne bóle zęba.