Menu strony
Uśmiech
protetyk warszawa wola

Niezawodne zabiegi protetyczne dla zainteresowanych pacjentów

Aktualnie większość osób zwraca swoją uwagę na wygląd swojego uśmiechu i dlatego specjalistyczne usługi dentystyczne cechują się coraz większym powodzeniem.
stomatolog

Jak zatroszczyć się o ząbki ?

Lśniący uśmiech prezentujący śnieżnobiałe zęby to nie wyłącznie przymiot człowieka sukcesu, ale także marzenie niejednej z nas. Poznaj kilka najważniejszych potrzeb twych zębów! Powszednia higiena jamy ustnej. To do znużenia przypominane zdanie zdaje się oczywiste. Niestety, badania wykazują, że w dalszym ciągu wiele osób niedostatecznie dba o powszednią higienę uzębienia lub czyści ząbki pobieżnie. Warto zatem przypomnieć, iż czyszczenie ząbków przez 2-3 minuty minimum dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku, jest ważne w walce o piękny uśmiech.
pasty dla palaczy

Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że palenie jest bardzo niedobre dla zdrowia. Jednakże, niektórzy nie mogą rzucić nałogu, ponieważ jest on silniejszy od nich.


Palenie wydaj się być bardzo niezdrowym nawykiem, ale nie powinno to wpływać na nasze zęby

Jednakże, palenie nie powinno wpływać na biel zębów oraz oddech nałogowca.
wizerunek

W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Jak wybielić ząbki w domu? Co uczynić, ażeby przywrócić zębom dawną białość?


W jaki sposób wybielić ząbki w domu?

Powodów, dla jakich nie mamy białego uśmiechu, jest dużo. Palenie papierosów, picie kawusi, herbatki oraz wina oraz stosowanie niektórych leków, to wszystko zostawia na ząbkach trwały ślad.
firma - malunek

Świadczenia stomatologiczne w Płocku - wykwalifikowani eksperci indywidualnych dziedzin

Nie da się ukryć, że obecnie wizerunek jest wyjątkowo ważnym aspektem naszego życia. Piękna fryzura, make-up i atrakcyjny ubiór to elementy, na jakie stawiamy ogromną uwagę.
dentysta

Piękny uśmiech sposobem na sukces

Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych szalonych czasach odpowiedni wygląd posiada bardzo dużą rolę. Nienaganna aparycja jest wymagana w rozmaitych zawodach, stąd też musimy ciągle dbać o naszą zewnętrzną powłokę. Dlatego wielu rodaków próbuje przerzucić się na zdrowy styl życia. Uczymy się odstawiać szkodliwe używki, takie jak kawa, papierosy, czy alkohol.
dentyści łomża

Zabiegi stomatologiczne w Łomży – wczesne wyszukanie lekarza pożytkiem na przyszłość

Zachowanie zdrowego uśmiechu, to sprawa priorytetowa, ale czasem pomimo najsilniejszych wysiłków jesteśmy zmuszeni iść na wizytę do stomatologa. Tam to z poziomu fotela nierzadko dowiadujemy się o konieczności naprawy lub przeprowadzenia niewielkiego zabiegu estetycznego.
Budowa domu wielorodzinnego

Pojawienie się dziecka to jeden z najcudowniejszych dni w życiu każdej mamy - wszyscy się cieszą oraz witają nowego członka rodziny

Maleństwo jest zawsze długo wyczekiwanym cudem w każdej rodzinie. Rodzice są szczęśliwi, a babcie i dziadkowie są dumni z następnego członka rodu - wnuczki lub wnuka, którego będą w stanie rozpieszczać oraz opowiadać mu o otaczającym go świecie.


szczoteczka do zębów

Szczoteczki soniczne są niesamowicie efektywne!

Czy należy mieć ładne zęby? Bez żadnego cienia wątpliwości tak! W końcu absolutna większość osób chce posiadać piękny uśmiech. Zresztą nie chodzi tylko o to, aby pięknie się uśmiechać, chociaż to jest wielce istotne. Trzeba również wiedzieć, że w sumie często brzydkie zęby powodują, iż najzwyczajniej w świecie mamy bardzo nieświeży oddech. A poza tym, pewnie skarżymy się na poważne bóle zęba.