Menu strony
Huśtawki
place zabaw

Place zabaw - wspaniała alternatywa dla gier komputereowych czy telewizora

Teraz coraz mocniej akcentuje się wagę energicznego trybu egzystencji.
Dziecko

Artykuły dla dzieci – jakie produkty są obecnie najczęściej wybierane przez rodziców?

Wychowanie dziecka z pewnością nie jest łatwym wyzwaniem. Maluchy, zwłaszcza w pierwszych latach swojego życia wymagają ciągłej opieki oraz kontroli rodzica, tym samym nie należy się dziwić, że ogromną popularnością cieszą się z reguły wszelkiego rodzaju akcesoria, które są naprawdę pomocnym ułatwieniem.
pokój dziecięcy

Spodziewasz się dziecka? Sprawdź, w co wyposażyć pokój maluszka

Czekanie na maluszka to czas pełen radości, ale i przymus poczynienia właściwych przygotowań, by nowy członek naszej rodziny miał wszystko, co potrzeba do opiekowania się nim. Poza ubraniami, kosmetykami dla noworodków, butelkami i pieluchami wymagane jest także urządzenie pokoju dla naszego dziecka. Co musi w nim stanąć, by niczego nam nie zabrakło?
na placu zabaw

Gotowe urządzenia na plac zabaw dostępne w znanych marketach ogrodniczych jako rozwiązanie dla rodziców chcących szybko zbudować plac zabaw.

Przydomowy ogródek to nie tylko kwiatki i drzewa, ale też miejsce odpoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Pamiętając o młodszych domownikach, trzeba na wlasnym skrawku zieleni stworzyć kąt do zabawy. Ogród w oczach maleństwa to nie tylko miejsce do bawienia, ale też obszar, w którym ma możliwość poznać przyrodę, radować się przestrzenią i swobodą.
plac zabaw dla dzieci

Place zabaw - co było kiedyś, a co jest teraz?

Zarówno dla najmłodszych, jak i dla odrobinę większych dzieci zabawa jest bardzo istotnym elementem życia. Poprzez zabawę dzieci uzyskują nowe informacje, jak również uczą się współpracy, dzielenia się i ogólnie życia w dużej grupie ludzi. Błędne jest zdanie niektórych rodziców, którzy sądzą, że dziecko musi być wychowywane pod kloszem, z daleka od rówieśników, którzy mogą mieć na nie szkodliwy wpływ. Tak samo nieprawidłowe jest oddzielanie pociechy od wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, na przykład od infekcji i dolegliwości wynikających z długotrwałego pobytu w towarzystwie rówieśników.