Menu strony
Język
Biznesmen

Zainwestuj w swoją przyszłość - naucz się ukraińskiego

W dobie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej naczelnym językiem, jakiego uczono młodzież, była oczywiście mowa Puszkina. Po przemianach 1989 na szczęście zwrócono się na Zachód, w szkołach stał się obowiązkowy język Szekspira. Nie dziwota, przecież to teraz praktycznie główny język świata, a już na pewno komputerów. Należy wiedzieć, że mowy wschodnie dzisiaj powróciły do łask. Jest tak dlatego, bo przez lata niedoceniano wschodnich państw w sprawach kontaktów gospodarczych.
kurs językowy

Ogromny wybór kursów językowych na doskonałym poziomie

Nauka języków w dzisiejszych czasach jest absolutnie koniecznością. Dobrze jest więc zacząć już teraz, by niczego nie pożałować w przyszłości. W rozmaitych, niekoniecznie jedynie dużych miastach Polski odbywają się cykliczne kursy o różnym stopniu zaawansowania, jakie pomogą nam w znacznym stopniu wyszukać właściwą metodę przyswajania następnych słówek.

Korepetycje i kursy językowe z polskiego dla osób z zagranicy i licealistów

Jak da się przekonać, język Polaków jest skomplikowany nie tylko dla osób spoza kraju. Rzecz jasna od licealistów, dla których polski jest językiem ojczystym, wymaga się czegoś dużo więcej, niż od przyjezdnych, co po prostu chcą zrozumieć polski język: rozumienia wierszy, znajomości literatury, historii najbardziej zasłużonych pisarzy, oraz historii i przemian w kulturze: renesansu, romantyzmu i reszty terminów, jakie użyteczne są raczej tylko w szkole i nigdy potem. Nie jest to jednakże skomplikowane, a niezbędne do zdania matury, choć okazuje się, że jednak nie wszyscy dają sobie z tym radę. Nierzadko przydają się korepetycje język polski
Nauka angielskiego

Może znamy niektóre sprawdzone sposoby nauki języka angielskiego?

Skoncentrujmy się na języku obcym

Może znamy niektóre sprawdzone sposoby nauki języka angielskiego?

Obecnie przejechanie granicy jest niezwykle łatwą kwestią, dlatego nic nie wstrzymuje nas przed tym, by podróżować po calutkim świecie i zapoznawać odmienne kultury, a nawet aby rozpocząć pracować zagranicą. Jednakże żeby to wszystko okazało się możliwe, powinniśmy zacząć naukę języków obcych, tak aby mieć gwarancję, że wszędzie będziemy w stanie się porozumieć.
Kobieta z tabletem

Dobra szkoła językowa

Już na samym początku podstawówkinauczyciele powtarzają, że język obcy to klucz do sukcesu. Zwykleniewielu z nas bierze sobie te słowa do serca, z całą pewnością w czasie poszukiwań zatrudnienia, rozumiemy swój błąd. Nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Należy tylko znaleźć odpowiednie szkoły językowe szczecin.
nauka angielskiego

Jak efektywnie uczyć się angielskiego? Co jest najbardziej ważne w tej dziedzinie?

Nie dla każdego nauka angielskiego, to rzecz łatwa. Dla wielu osób jest to przeszkoda trudna do pokonania – tak się właściwie może zdawać. Złe metody nauczania i długotrwały deficyt rezultatów mogą zniechęcić potencjalnego ucznia do tego stopnia, że w przyszłych latach z wielką niechęcią będzie zabierał się za kolejne próby opanowania, często niezbyt trudnego materiału.
nauka języka obcego

Język włoski może okazać się przyjemniejszy, aniżeli sądzisz! Przekonaj się i Ty!

Obecniebardzo dużo ludzi otwiera się na świat. Przejawem tego jest głównie to, iż z każdym rokiem powiększa się liczba mieszkańców Polski, jacy wyjeżdżają z kraju w poszukiwaniu przygód.