Menu strony
Tatry

Pora pomyśleć o Sylwestrz!

Myślę, że zastanawiacie się, co też autor ma w głowie. A przecież dopiero jesień, do Nowego Roku jeszcze dużo czasu. Jeśli tak sądzisz, może spotkać cię rozczarowanie. Obecnie jest idealny czas na zarezerwowanie dla siebie i przyjaciół miejsca na sylwestra (http://www.eholiday.pl/oferty-5.html). Jednak trafić na porządną miejscówkę na miesiąc przed jest naprawdę trudno. Ważne oferty noworoczne są w sieci.
szklarska-poręba-obrazek

Wspaniałe wakacje w Polsce

Razem ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto udać się na urlop?
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

Oto one. W końcu nadeszły. Długo wyczekiwane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne pięknej pogody, morza, góry i cudownie wypełnionego czasu. Pora relaksu i oddechu, byle dalej od codzienności i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Najukochańsza pora w roku – wakacje.
zakopane

Urlop w Tatrach

Polska jest ślicznym krajem. Nie uważają tak jedynie jej dumni mieszkańcy, ale obiektywni turyści z zagranicy (do przykładowo popularnej od jakiegoś czasu Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie dziwi). My, obywatele Polski, mamy kilka klejnotów. Jednym z naszych dóbr narodowych są strzeliste Tatry.
Gwiewont Zakopane

Zakopane jest piękne o każdej porze roku. Zobacz co korzystnie zobaczyć, jak zorganizować czas

Jest chyba najpopularniejszym miastem w naszym kraju, zwłaszcza w okresie zimowym. Pobliskie Tatry przyciągają, przyciąga także tradycyjna kultura a także architektura. Zakopane to miejsce wyjątkowe pod każdym typem. Tu każdy wynajdzie dla siebie moc atrakcji, a noclegi w prywatnych kwaterach sprzyjają rodzinnym urlopom w stolicy Podhala. Jaki jest tego rezultat? Od wielu lat Zakopane cieszy się wielkim zainteresowaniem ze strony gości, którzy stawiają na aktywny wypoczynek w cudownym otoczeniu. Zakopane może im wiele zaoferować w tym zakresie.