Menu strony
Kurort

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Istnieje dużo metod na odpoczynek. Metody te są często uzależnione od indywidualnych upodobań, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości osób termin urlop kojarzy się wyłącznie z letnimi wakacjami. Wolą oni w większości przypadków odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest gorący klimat i dostęp do morza.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Upragnione wakacje już blisko. Kiedy codzienne sprawy nas przygniatają, brakuje dobrej energii i opanowuje nas rozbrajające nieróbstwo, to jasny komunikat, że odpowiedni czas pomyśleć o słusznym urlopie. Zanim jednak jeszcze raz odwiedzimy ciepłą Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod rozwagę polskie morze.