Menu strony
Kurort
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już za pasem. Kiedy zwyczajne problemy nas przygniatają, brakuje dobrej mocy i opanowuje nas obezwładniające nieróbstwo, to jasny sygnał, iż odpowiedni czas pomyśleć o zasłużonym urlopie. Nim jednak jeszcze raz odwiedzimy słoneczną Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie Wybrzeże.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Istnieje wiele sposobów na odpoczynek. Metody te są nierzadko uzależnione od indywidualnych upodobań, ale również od posiadanych funduszy oraz od pory roku. Dla większej liczby osób termin urlop przywodzi na myśl jedynie letnie wakacje. Wolą oni w większości przypadków wypoczynek bierny, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepły klimat i dostęp do morza.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.