Menu strony
Kurort

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeśli myślisz o wypadzie w góry, przemyśl, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Kraina Tatr chowa w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez krajan. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie dwadzieścia km od Zakopanego. Jest to cicha i malutka miejscowość wypoczynkowa, która oferuje masę atrakcji dla gości.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Upragnione wakacje już blisko. Kiedy zwyczajne sprawy nas przytłaczają, brakuje dobrej energii i ogarnia nas rozbrajające lenistwo, to wyraźny sygnał, iż odpowiedni czas pomyśleć o zasłużonym wyjeździe. Zanim jednak znów wybierzemy ciepłą Grecję, czy Hiszpanię, weźmy pod rozwagę nasze Wybrzeże.
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Jest dużo sposobów na spędzanie wolnego czasu. Metody te są często zależne od indywidualnych upodobań, ale także od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większej liczby ludzi termin urlop kojarzy się jedynie z letnimi wakacjami. Wolą oni w większości przypadków wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.