Menu strony
Kurort
wakacje w Hiszpanii

Sposoby na wakacje na Zachodzie Europy - morze czy góry?

Istnieje dużo sposobów na odpoczynek. Sposoby te są nierzadko uzależnione od indywidualnych upodobań, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości ludzi słowo urlop przywodzi na myśl wyłącznie letnie wakacje. Preferują oni w większości przypadków odpoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeżeli myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
Morze, Mielno

Posłuchaj szumu fal

Wymarzone wakacje już blisko. Kiedy zwyczajne sprawy nas przytłaczają, brakuje pozytywnej energii i osłabia nas obezwładniające lenistwo, to jasny sygnał, iż odpowiedni czas pomyśleć o słusznym wyjeździe. Zanim jednak znowu odwiedzimy słoneczną Grecję, lub Hiszpanię, weźmy pod uwagę polskie Wybrzeże.