Menu strony
Zdrowie
skontaktuj się z psychologiem w swojej okolicy

Terapia indywidualna to najlepszy sposób na poznanie siebie i pokonanie problemów z zamieszłych czasów.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu prawie nikt nie zastanawiał się nad własnym zdrowiem psychicznym, a osoby uczęszczające na regularne spotkania z psychologiem czy terapeutą uznawane były za wariatów.
ciąża

Płód jako przyszły pacjent ma prawo do badań i leczenia

Kobiety w ciąży często mogą nie mieć świadomości tego, że posiadają pełne prawo do robienia kompleksowych badań prenatalnych. Profesjonalne badania w czasie ciąży pozwalają na jej prosty przebieg, gdyż kobieta ma mocną kontrolę nad tym, jak się czuje i ile wie. Ponadto dają one niemałą szansę na ewentualne zdiagnozowanie wad płodu na bardzo wczesnym etapie. Możliwe jest wtedy szybkie podjęcie doskonale prowadzonego leczenia, które wspomoże zdrowie płodu. Kompleksowe badania prenatalne NFZ refunduje w określony przepisami sposób. Przysługują one każdej kobiecie w ciąży.
wady

sprawdzamy dietetyka we wrocławiu

Aktualnie dość popularne jest korzystanie z usług dietetyka, co wynika z faktu, że diety przestrzegają nie tylko osoby, które zamierzają się skutecznie odchudzić


sprawdzamy dietetyka we wrocławiu

Dzisiaj dużo mówi się o dietach.
leki i preparaty

Latopic zapisywany okazuje się być przy atopowym zapaleniu skóry

Na różnorakie schorzenia posiadamy różne medykamenty. W aptece będzie wiele przeróżnych medykamentów oraz preparatów diety, które przeznaczone będą na różnorakie schorzenia.
fitness

Jak zadbać o własną sylwetkę?

Troska o swoją sylwetkę jest coraz bardziej zauważalna wśród mieszkańców naszego kraju. Wiele osób prowadzi intensywny styl życia już nie jedynie z uwagi na zdrowie, lecz też po to, żeby zbudować masę mięśniową i zyskać na atrakcyjności.

Bardzo dobrze widać to po ogromnym zainteresowaniu siłowniami jak i klubami fitness. W jaki sposób troszczyć się o własną tężyznę fizyczną?
Kobieta

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Wybór jest naprawdę szeroki, dosłownie w każdej miejscowości znajdziemy gabinet lub placówkę medycyny niekonwencjonalnej. Tego typu zabiegi często są przeprowadzane w klasycznych gabinetach odnowy biologicznej. W tym tekście przyjrzymy się głównym odmianom terapii alternatywnych.
Zdrowa żywność

Czy powiemy jak wygląda żywność ekologiczna sklep z nią jest w każdym mieście

Bardzo wielką wagę przykłada się obecnie do prawidłowego żywienia, które ma ogromny wpływ na nasz wygląd. Dlatego również dietetycy namawiają, aby dowiedzieć się jak smakuje żywność ekologiczna sklep z nią znajduje się praktycznie w każdym mieście.
zdrowie

Dbajmy zawsze o swoje zdrowie!

Mieszkańcy Polski, zwłaszcza mowa tutaj o panach, zasadniczo nie należą do takich osób, które świetnie umieją zadbać o własne zdrówko. Zresztą często sytuacja jest taka, że nawet mocno oczytany człowiek, w zupełności ignoruje konieczność zadbania o siebie. A potem są ogromne kłopoty, no bo przecież wszelkie zaniedbania po pewnym czasie zostaną zauważone.
sport

Czy potrafimy efektywnie się odchudzać?

Człowiek chce nareszcie schudnąć, ale jednocześnie nie za bardzo marzy o regularnych ćwiczeniach, przejściu na dietę odchudzająca, etc. No cóż, tacy są ludzie! Jednakże na całe szczęście to zbyt wielka generalizacja. Znajdą się te osoby, które wiedzą, że jak najbardziej można zrzucić wagę, ale nie będzie to możliwe, jeśli tryb funkcjonowania nie zostanie znacznie odmieniony. Najczęściej my sami jesteśmy odpowiedzialni za zbędne kilogramy. Zwalanie winy na geny to głupota. Wystarczy zresztą porównać aktualnych nastolatków z takimi, którzy zamieszkiwali Polskę jakieś 40 lat temu.
kobieta

Zdrowy e-papieros

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa alternatywa w stosunku do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie mogą drastycznie rzucić palenia, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wchłanianiem niezdrowych substancji będących w zwykłym papierosie.
1 2 3 4 5 6 7