Menu strony
Zdrowie
butelki alkoholi

Uzależnienie od alkoholu - problem, który wymaga stosownych działań

Problem uzależnienia od alkoholu dotyka osób w bardzo różnym wieku i różnej płci. W społeczeństwie nadal pokutuje przekonanie, że jest to problem dotykający głównie mężczyzn. Okazuje się jednak coraz więcej przedstawicielek płci pięknej także walczy z problemem uzależnienia od alkoholu. Na szczęście aktualnie na wysokim poziomie kształtuje się wiedza dotycząca tego, jak dochodzi do rozwoju uzależnienia oraz jak je leczyć.
skontaktuj się z psychologiem w swojej okolicy

Terapia indywidualna to najlepszy sposób na poznanie siebie i pokonanie problemów z zamieszłych czasów.

Jeszcze kilka dekad temu prawie nikt nie rozmyślał nad własnym zdrowiem psychicznym, a osoby uczestniczące w regularnych spotkaniach z psychologiem czy terapeutą traktowano jak szaleńców.
zęby

Problemy z dziąsłami i implanty stomatologiczne – przyczyny, dla których coraz więcej osób przychodzi na wizytę do dentysty.

W obecnych czasach ludzie porównując z wcześniejszymi czasami stanowczo bardziej kładą nacisk na swoje zdrowie. Na pewno baczniej obserwują siebie, swój organizm oraz jego reakcje w różnorakich okolicznościach oraz szybciej zaczynają zauważać różne nieprawidłowości, jakie w nim występują.
jesień

Jakie odżywki dla sportsmenów należy stosować?

Kupujemy wiele różnych produktów – tych, które są konieczne jak też nie bardzo. Częstokroć przyjmujemy dużo więcej odżywek, aniżeli faktycznie potrzebujemy.
śniadanie

Sposób na zdrowe śniadanie, czyli jak wartościowo oraz pysznie rozpocząć dzień

Żywieniowcy już od dawna przekonują, że śniadanie jest kluczowym posiłkiem podczas dnia. Ma dawać wielką energię, gwarantować sprawność umysłową i tę fizyczną oraz wspomóc prawidłowy rozwój naszych pociech i młodzieży.
Kobieta

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna ciągle cieszy się w nad Wisłą niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest naprawdę szeroki, dosłownie wszędzie natrafimy na gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego rodzaju zabiegi często są przeprowadzane w zwykłych ośrodkach spa. W tym artykule przyjrzymy się głównym typom terapii naturalnych.
fitness

Jak zadbać o własną sylwetkę?

Dbałość o własną sylwetkę jest coraz częściej zauważalna pośród Polaków. Wiele osób prowadzi intensywny styl życia już nie tylko z uwagi na zdrowie, lecz także po to, by zbudować masę mięśniową i zyskać na atrakcyjności.

Dobrze widać to po ogromnej popularności siłowni i klubów fitness. W jaki sposób troszczyć się o własną tężyznę fizyczną?
biegacze

Ćwiczenia dla zdrowia

Bieganie czy rower? To pytanie zadaje sobie wielu rodaków, a odpowiedź staje się całkiem prosta – obie te rzeczy! Jak wszyscy wiedzą, sport dobroczynnie wpływa na zdrowie organizmu. Do wybrania jest wiele różnych aktywności, nie trzeba się więc ograniczać do jednego.
herbata

Dobroczynne specyfiki herbaty - które rodzaje należałoby pić, żeby czuć się lepiej?

Herbata przynależy do grupy trunków bardziej lubionych przez ludzi. Wielu z nas picie jej rozważa jak obyczaj i stawia wyłącznie na wykwintne rodzaje o obfitych atutach smakowych. Od dawna picie herbaty w wielu państwach jest przyjętym zwyczajem i w każdym z nich możemy znaleźć pewną egzotykę i oczywiście niesamowite sposoby jej serwowania.
zdrowie

Dbajmy zawsze o swoje zdrowie!

Polacy, w szczególności mowa w tym momencie o mężczyznach, w zasadzie nie należą do takich osób, które bardzo dobrze potrafią zadbać o własne zdrowie. Zresztą dosyć często rzeczywistość jest taka, że nawet mocno oczytany Polak, w zupełności deprecjonuje konieczność zadbania o stan własnego zdrowia. A potem są ogromne problemy, bo w końcu wszelkie zaniedbania po pewnym odstępie czasu zostaną zauważone.
1 2 3 4 5 6 7