Menu strony
Góry
w podróży

Profesjonalnie wyposażony sklep turystyczny to raj dla miłośników podróż.

Nieraz udając się w góry frapujemy się , w który sprzęt się wyposażyć, aby wszystko idealnie współgrało ze sobą, było trwałe oraz komfortowe. Początkowo co zawsze czynimy to robimy listę rzeczy, tak by wykreślić te, jakie posiadamy od tych, które należy kupić. Posiadając już rozeznanie wybieramy się do profesjonalnych sklepów, ze sprzętem turystycznym, w celu zakupu potrzebnych rzeczy.
szklarska poręba

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

Wśród soczystej zieleni lasów, w dolinie rzeki Kamienna, na zboczach Karkonoszy i Izerów, rozpościera się magiczny ogród historii, tradycji, wierzeń, czarów i natury. Jego panem jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.
Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Tego roku zima ciągnie się wyjątkowo długo. Wszyscy już z utęsknieniem czekamy na cieplejsze dni. Odliczamy tygodnie do zasłużonego urlopu. Przez cały rok pieczołowicie wypełnialiśmy swoje powinności. Odrobina odpoczynku z pewnością nam się należy.
krajobraz gór

Co warto zobaczyć w Nowym Targu? Kiedy odwiedzić to miasto? Na co zwracać uwagę?

Nowy Targ to wspaniałe miasto położone w granicach województwa małopolskiego, które jest bardzo dobrym punktem wypadowym dla miłośników Podhala. Nowy Targ, zlokalizowany u zbiegu bardzo istotnych w tym obszarze rzek: Białego oraz Czarnego Dunajca to miejsce, z jakiego jesteśmy w stanie wyruszyć jednocześnie w Tatry, ale również w Pieniny. Malownicze oraz wspaniale pod kątem turystycznym są także najbliższe okolice tego miasta. Inne informacje - całkiem pomocna strona, warto zajrzeć.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa liczba cudzoziemców postanawia zorganizować zaślubiny i wesele w Polsce. Nasz kraj jest w szczególności atrakcyjny dla odwiedzających zza zachodniej granicy, gdzie wbrew postępującej skłonności do wyrównywania cen, wciąż jeszcze jest drożej jak w Polsce.

Góry czy jezioro? Znajdź urlop dla siebie.

Upragniony urlopowy odpoczynek to wyjazd, na który wyczekujemy cały okrągły rok. Większość z nas określa z odległym wyprzedzeniem gdzie chciałaby odpoczywać po męczących dniach w pracy. Wypoczynek zaplanowany w górach czy pływanie łódką po różnych akwenach mogą okazać się świetnym programem, który pozwoli nam się zrelaksować oraz napełnić baterie. A ci wszyscy, którzy nie lubią czynnego wypoczynku mają możliwość akurat pojechać nad morze i w tym miejscu wylegiwać się całymi godzinami na piasku a także niczym się nie zajmować.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeżeli myślisz o wycieczce w góry, przemyśl, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż wybierane przez większość turystów Zakopane. Małopolska ma w sobie sporo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która gwarantuje wiele atrakcji dla przyjezdnych.
pokój

Zieleniec kwatery ma niesamowite

Są ludzie, którzy uwielbiają góry jedynie latem oraz tacy, którzy jeżdżą tam jedynie zimą. A przecież są one wspaniałe o każdej porze roku i za każdym razem może nas w nich zadziwić coś kolejnego. Nie mniej najważniejsze jest tu to, aby pojechać w takie miejsce, gdzie rzeczywiście wyszukamy wszystko co dla nas konieczne oraz abyśmy naprawdę powrócili zadowoleni z takiego wypadu.
Góry Izerskie

Możemy relaksować się w otoczeniu nieskażonej natury

Jeśli mamy dość miejskiego gwaru, który towarzyszy nam codziennie, pragniemy się wyciszyć i bliżej zapoznać z otaczającą nas przyrodą, to bez wątpienia podczas wyjazdów musimy zatrzymywać się w różnorakich ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z naturą będzie naprawdę niedaleki. To tutaj będziemy mogli zobaczyć, jak prezentuje się takie życie w pobliżu zwierząt i przy wypełnianiu różnorakich prac, na które nie mamy szans w mieście.
szklarska-poręba-obrazek

Wspaniałe wakacje w Polsce

Razem z nadchodzącym latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni preferują odpoczynek w polskich kurortach. Gdzie warto udać się na urlop?
1 2 3