Menu strony
Góry
w podróży

Profesjonalnie wyposażony sklep turystyczny to raj dla miłośników podróż.

Nieraz idąc w góry zastanawiamy się , w jaki ekwipunek się wyposażyć, żeby wszystko dobrze współgrało ze sobą, było bezpieczne a także komfortowe. Początkowo co przeważnie robimy to robimy listę rzeczy, po to aby usunąć te, jakie posiadamy od tych, jakie należy nabyć. Mając już orientacje idziemy do specjalistycznych sklepów, ze sprzętem turystycznym, w celu kupna potrzebnych rzeczy.
pokój

Zieleniec kwatery ma niesamowite

Są ludzie, którzy uwielbiają góry jedynie latem oraz tacy, którzy jeżdżą tam jedynie zimą. A przecież są one wspaniałe o każdej porze roku i za każdym razem może nas w nich zadziwić coś kolejnego. Nie mniej najważniejsze jest tu to, aby pojechać w takie miejsce, gdzie rzeczywiście wyszukamy wszystko co dla nas konieczne oraz abyśmy naprawdę powrócili zadowoleni z takiego wypadu.
Góry Izerskie

Możemy relaksować się w otoczeniu nieskażonej natury

Jeśli mamy dość miejskiego gwaru, który towarzyszy nam codziennie, pragniemy się wyciszyć i bliżej zapoznać z otaczającą nas przyrodą, to bez wątpienia podczas wyjazdów musimy zatrzymywać się w różnorakich ośrodkach agroturystycznych, gdzie ten kontakt z naturą będzie naprawdę niedaleki. To tutaj będziemy mogli zobaczyć, jak prezentuje się takie życie w pobliżu zwierząt i przy wypełnianiu różnorakich prac, na które nie mamy szans w mieście.
szklarska-poręba-obrazek

Wspaniałe wakacje w Polsce

Razem z nadchodzącym latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni preferują odpoczynek w polskich kurortach. Gdzie warto udać się na urlop?
Wyprawy w góry

Wakacje, nocleg, góry – co należy uwzględnić w planach

Zima to czas, w którym ciężko nam się zmusić do większej aktywności. Zmarznięci, śmigamy do pracy, zmuszając się do wychodzenia na dwór.
Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Podróże z dzieckiem

Polskie góry - co trzeba zobaczyć

Na wakacje czekamy cały rok. Marzymy o dalekich zakątkach globu. Natomiast, przez to, że stopują nas finanse lub czas, zazwyczaj wybieramy popularne oferty. Zazwyczaj przewodzi wieczny Egipt, Włochy, Hiszpania, czy Grecja. Wypróbowaliśmy te miejsca oraz jesteśmy pewni, że przeżyjemy w tych miejscach udany urlop.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeśli myślisz o wyjeździe nad Podhale, zastanów się, czy nie warto zobaczyć odmienny kurort niż popularne Zakopane. Podhale kryje w sobie sporo fajnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urokliwa Białka Tatrzańska, która jest położona jedynie dwie dziesiątki kilometrów od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i mała wieś turystyczna, która zapewnia wiele atrakcji dla gości.
góry - Bieszczady

Jeżeli wyszukujemy noclegu w najładniejszej części Polski, wtedy sprawdźmy Bieszczady nocleg

Kiedy niespiesznie modyfikuje się pora roku i zaczyna robić się jeszcze cieplej, wtenczas z jeszcze większym zaangażowaniem zaczynamy rozmyślać o wakacyjnym wypoczynku i o jakimś wakacyjnym wyjeździe. Nie ma się dlaczego dziwić, gdyż wszelkiej osobie, bez znaczenia co czyni, czy wykonuje jakąś pracę albo czasem szkoli się nadal, należy się po prostu odpoczynek.
szklarska poręba

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

Wśród soczystej zieleni lasów, w dolinie rzeki Kamienna, na stokach Karkonoszy i Izerów, rozciąga się czarowny ogród przeszłości, tradycji, wierzeń, magii i natury. Jego panem jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.
Tatry

Wakacje, nocleg, góry – co powinno się uwzględnić w swoich planach?

Zima to okres, w którym nie chce nam się zmobilizować do większej aktywności. Zziębnięci, przemykamy między domem a pracą, niechętni do wychodzenia gdziekolwiek. Kiedy aura nie dopisuje, temperatura spada poniżej zera, mróz doskwiera, a samochód znów nie może zapalić, z nadzieją wyczekujemy na początek cieplejszego sezonu.
1 2 3