Menu strony
Góry
pokój

Zieleniec kwatery ma niesamowite

Są obywatele, którzy kochają góry tylko latem oraz tacy, którzy jeżdżą tam jedynie zimą. A przecież są one piękne o każdej porze roku oraz za każdym razem ma szansę nas w nich zaskoczyć coś innego. Nie mniej najistotniejsze jest tutaj to, żeby pojechać w takie miejsce, gdzie na pewno wyszukamy wszystko co dla nas niezbędne i abyśmy naprawdę wrócili usatysfakcjonowani z takiego wyjazdu.
szklarska poręba

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

Wśród zielonych lasów, w kotlinie potoku Kamienna, na zboczach Gór Karkonoszy i Gór Izerskich, rozpościera się tajemniczy ogród pradawnych dziejów, obyczajów, wierzeń, czarów i przyrody. Jego panem jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.

Co robić, aby zrobić bardziej atrakcyjnym swój pensjonat?

Pensjonatów w naszym kraju jest sporo - bo i dużo jest miejsc, które są jak najbardziej warte zainteresowania. Niezwykłe Mazury, Bałtyk bądź góry... To bardzo dobrze pokazuje, że Polska jest ładnym krajem. Czyli zasadniczo jest gdzie wypocząć. Jednak wśród właścicieli pensjonatów można zauważyć dużą konkurencję. Żadna dziwota, bo przecież często miejsc do spania jest cała masa. Co zatem mogę powiedzieć posiadaczom pensjonatu, którzy chcieliby w jakiś sposób skłonić podróżnych do tego, aby chętniej skorzystali z ich gościny?
góry

Spędzanie wolnych chwil w górach

Góry to ogromnie charakterystyczny typ terenu, obfitujący w atrakcyjne widoki i zróżnicowane krajobrazy. Przede wszystkim wiąże się to ze znacznymi różnicami wysokości, dzięki którym tak malownicze widoki są dobrze widoczne. Miłośników ich podziwiania jest z każdym rokiem coraz więcej. Ponadto wiele osób co roku boryka się z dylematem na temat miejsca spędzania tegorocznych wakacji.
szklarska-poręba-obrazek

Wspaniałe wakacje w Polsce

Razem ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto udać się na urlop?
wiatraki

Urlop w Polsce

wiatraki

Urlop w Polsce

Okres wakacyjny przybliża się wielkimi krokami. Czeka nas, jak w każdym roku, wybieranie miejsca. Mówi się, że najlepiej spędza się wczasy za granicą. Polacy pokochali takie kraje, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachwycamy się ich bajkową urodą, ciekawymi zabytkami oraz starożytną kulturą. Również warunki hotelowe wypełniają nasze wysokie wymagania.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.
góry - Bieszczady

Jeżeli wyszukujemy noclegu w najładniejszej części Polski, wtedy sprawdźmy Bieszczady nocleg

Gdy bez pośpiechu zmienia się pora roku i zaczyna robić się jeszcze cieplej, wówczas z jeszcze większym zaangażowaniem zaczynamy myśleć o wakacyjnym odpoczynku i o jakimś wakacyjnym wyjeździe. Nie ma się po co zdumiewać, dlatego że wszelkiej osobie, nieważne co robi, czy wykonuje jakąś pracę czy też niekiedy szkoli się wciąż, przynależy sięzwyczajnie odpoczynek.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

Oto one. W końcu nadeszły. Długo wyczekiwane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne pięknej pogody, morza, góry i cudownie wypełnionego czasu. Pora relaksu i oddechu, byle dalej od codzienności i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Najukochańsza pora w roku – wakacje.
Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Tegoroczna okres zimowy trwa nadzwyczaj długo. Wszyscy już z utęsknieniem czekamy na ciepłe dni. Liczymy tygodnie do należnego wypoczynku. Przez cały rok uczciwe pełniliśmy swoje powinności. Odrobina wytchnienia bez wątpienia nam się należy.
1 2 3