Menu strony
Góry
wiatraki

Urlop w Polsce

wiatraki

Urlop w Polsce

Okres wakacyjny przybliża się wielkimi krokami. Czeka nas, jak w każdym roku, wybieranie miejsca. Mówi się, że najlepiej spędza się wczasy za granicą. Polacy pokochali takie kraje, jak Egipt, Tunezja, Hiszpania, Grecja, czy Chorwacja. Zachwycamy się ich bajkową urodą, ciekawymi zabytkami oraz starożytną kulturą. Również warunki hotelowe wypełniają nasze wysokie wymagania.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

O ile myślisz o wyjeździe w góry, przemyśl, czy nie warto odwiedzić odmienny kurort niż zadeptane Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez Polaków. Najtrafniejszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która leży tylko 20 km od Stolicy Tatr. Jest to cicha i niewielka wioska górska, która oferuje masę atrakcji dla turystów.
góry - Bieszczady

Jeżeli wyszukujemy noclegu w najładniejszej części Polski, wtedy sprawdźmy Bieszczady nocleg

Gdy bez pośpiechu zmienia się pora roku i zaczyna robić się jeszcze cieplej, wówczas z jeszcze większym zaangażowaniem zaczynamy myśleć o wakacyjnym odpoczynku i o jakimś wakacyjnym wyjeździe. Nie ma się po co zdumiewać, dlatego że wszelkiej osobie, nieważne co robi, czy wykonuje jakąś pracę czy też niekiedy szkoli się wciąż, przynależy sięzwyczajnie odpoczynek.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

Oto one. W końcu nadeszły. Długo wyczekiwane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne pięknej pogody, morza, góry i cudownie wypełnionego czasu. Pora relaksu i oddechu, byle dalej od codzienności i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Najukochańsza pora w roku – wakacje.
Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Góry zimą

Wypoczynek w polskich górach

Tegoroczna okres zimowy trwa nadzwyczaj długo. Wszyscy już z utęsknieniem czekamy na ciepłe dni. Liczymy tygodnie do należnego wypoczynku. Przez cały rok uczciwe pełniliśmy swoje powinności. Odrobina wytchnienia bez wątpienia nam się należy.
pokój

Zieleniec kwatery ma niesamowite

Są ludzie, którzy uwielbiają góry jedynie latem oraz tacy, którzy jeżdżą tam tylko zimą. A przecież są one wspaniałe o każdej porze roku oraz za każdym razem może nas w nich zaskoczyć coś kolejnego. Nie mniej najważniejsze jest tutaj to, by wyjechać w takie miejsce, gdzie naprawdę znajdziemy wszystko co dla nas konieczne oraz żebyśmy na pewno powrócili usatysfakcjonowani z takiego wypadu.
Bieszczady

Co dają nam Bieszczady? Z jakiego powodu właśnie tam warto pojechać?

Bieszczady, pomimo dosyć niewielkiej gęstości zaludnienia, były obszarem zamieszkałym już w czasie neolitu. Interesujące zjawisko, szczególnie że większość starszych osad z biegiem czasu nabierała znaczenia oraz rozrastała się do wielkości ogromnych dziś metropolii, a tego w Bieszczadach nie zaobserwujemy.
krajobraz gór

Co warto zobaczyć w Nowym Targu? Kiedy odwiedzić to miasto? Na co zwracać uwagę?

Nowy Targ to wspaniałe miasto zlokalizowane w granicach województwa małopolskiego, które jest bardzo dobrym punktem wypadowym dla wielbicieli Podhala. Nowy Targ, położony u zbiegu bardzo ważnych w tym obszarze rzek: Białego i Czarnego Dunajca jest miejscem, z jakiego jesteśmy w stanie wyruszyć zarówno w Tatry, ale również w Pieniny. Malownicze oraz atrakcyjne pod kątem turystycznym są również najbliższe okolice tego miasta. Inne informacje - użyteczny link.

Co robić, aby zrobić bardziej atrakcyjnym swój pensjonat?

Pensjonatów w naszym kraju jest dużo - bo i dużo jest tych miejsc, które są jak najbardziej warte zainteresowania. Dziewicze Mazury, Bałtyk czy góry... To bardzo dobrze pokazuje, że Polska jest ładnym krajem. A więc zasadniczo jest gdzie odpocząć. Jednakże wśród posiadaczy pensjonatów można zauważyć dużą konkurencję. To nie dziwi, bo przecież bardzo często pensjonatów jest cała masa. Co w takim razie mogę napisać właścicielom pensjonatu, którzy chcieliby w jakiś sposób skłonić podróżnych do tego, aby z dużo większą ochotą korzystali z ich gościny?
Wyprawy w góry

Wakacje, nocleg, góry – co należy uwzględnić w planach

Zima to czas, w którym ciężko nam się zebrać do większej aktywności. Zmarznięci, przemykamy z miejsca na miejsce, niechętni do wychodzenia na dwór.
1 2 3