Menu strony
Góry
irygator braun oral b

Irygator spod firmy Braun spod marki Oral B - czyli, kolejny tekst pochodzący z cyklu "w jakim miejscu szukać?" i "jak znaleźć?"

czym dokładnie bywa irygator, a dokładnie interesujący nas dzisiaj irygator typu stomatologicznego, pochodzący spod firmy Braun? Co posiada firma Braun do marki Oral B i jaki to jest wynik takiego typu połączenia? Ile ma możliwość nasze osoby wynieść wytwór pochodzący z takiego połączenia? Gdzie poszukiwać takiego typu linii wytworów? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko co napisanego - felietoniku!
szklarska-poręba-obrazek

Wspaniałe wakacje w Polsce

Razem z nadchodzącym latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie udamy się na wakacyjny urlop. Niektórzy stawiają na wycieczki zagraniczne, inni preferują odpoczynek w polskich kurortach. Gdzie warto udać się na urlop?
szklarska poręba

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

Wśród zielonych lasów, w kotlinie potoku Kamienna, na stokach Gór Karkonoszy i Izerów, rozciąga się tajemniczy ogród pradawnych dziejów, obyczajów, wierzeń, czarów i przyrody. Jego władcą jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.
Górska wyprawa

W góry!

Niedługo słoneczne dni, a zatem doskonała pora, by wyrwać się z pracy i wyjechać na zbawienny urlop. Dni świąteczne w maju w tym roku mają być ładne, warto zatem już dzisiaj zaplanować sobie wolne. Niestety, na kilka tygodni przed terminem raczej trudno dostać dostępne noclegi. Lecz jest świetne wyjście z tej sytuacji – dlaczego by nie pojechać pod namiot? Lub na wędrówkę po górach, z pobytami w schroniskach? Jeżeli pasuje ci taka opcja, musisz teraz wybrać się do dedykowanego sklepu, żeby nabyć porządne akcesoria turystyczne.
Ślub na stadionie, młoda para

Wybieramy miejsce na zorganizowanie wesela-marzeń

Ostatnio coraz większa ilość obcokrajowców decyduje się na organizację zaślubin i wesela w Polsce. Nasz kraj jest szczególnie atrakcyjny dla gości z zachodu, gdzie pomimo postępującej skłonności do zrównywania cen, w dalszym ciągu jeszcze jest drożej niż u nas.

Co warto odwiedzić w Białce Tatrzańskiej...

Jeśli myślisz o wypadzie w góry, przemyśl, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Kraina Tatr chowa w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są rzadziej odwiedzane przez krajan. Najlepszym przykładem jest magiczna Białka Tatrzańska, która jest położona zaledwie dwadzieścia km od Zakopanego. Jest to cicha i malutka miejscowość wypoczynkowa, która oferuje masę atrakcji dla gości.

Co robić, aby zrobić bardziej atrakcyjnym swój pensjonat?

Pensjonatów w naszym kraju jest sporo - bo i wiele jest tych miejsc, które są warte zainteresowania. Niesamowite Mazury, Morze Bałtyckie bądź góry... To pokazuje, że Polska jest pięknym krajem. Czyli generalnie jest gdzie wypocząć. Jednakże wśród posiadaczy pensjonatów można zauważyć dużą konkurencję. To nie dziwi, bo przecież często tych pensjonatów jest cała masa. Co zatem mogę powiedzieć właścicielom pensjonatu, którzy chcą w jakiś sposób skłonić podróżnych do tego by z większą ochotą skorzystali z akurat ich gościny?
w podróży

Profesjonalnie wyposażony sklep turystyczny to raj dla miłośników podróż.

Często idąc w góry frapujemy się , w jaki sprzęt się zaopatrzyć, by wszystko dobrze się komponowało, było bezpieczne oraz wygodne. Początkowo co przeważnie czynimy to opracowujemy listę rzeczy, tak żeby wyeliminować te, które mamy od tych, jakie trzeba zakupić. Posiadając już orientacje udajemy się do profesjonalnych sklepów, z akcesoriami turystycznymi, w celu zakupu koniecznych przedmiotów.
Bieszczady

Co dają nam Bieszczady? Z jakiego powodu właśnie tam warto pojechać?

Bieszczady, mimo dosyć niewielkiej gęstości zaludnienia, były obszarem zamieszkałym już w epoce neolitu. Ciekawe zjawisko, szczególnie iż duża część starszych osad z biegiem czasu zyskiwała na znaczeniu i rozrastała się do rozmiarów potężnych obecnie metropolii, a tego w Bieszczadach nie zaobserwujemy.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

No i są. Nareszcie nadeszły. Długie dni wyczekiwane, wytęsknione i wymarzone. Pełne pięknej pogody, morza, góry i wspaniale wypełnionego czasu. Czas relaksu i oddechu, byle dalej od rutyny i szarości. Odwiedzamy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Ulubiona pora w roku – wakacje.
1 2 3