Menu strony
Komunikacja
autostrada

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Lokalizator Zumi działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo upływającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej używanych narzędzi umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie położenia różnych miejsc.
Przed wizytą sprawdź lekarza!

Jak sprawić, by małżeństwo pokonało kryzys?

Na początku trwania relacji, partnerzy widza siebie przez różowe okulary i skupiają uwagę tylko na tym, co ich łączy. Czas spędzają głównie na przyjemnych rzeczach, ale w miarę jego upływu, mogą coraz mniej chwil spędzać na robieniu czegoś we dwójkę. Po ślubie, okres wielkiej szczęśliwości dobiega końca i wówczas niezmiernie ważna staje się umiejętność radzenia sobie z problemami życia codziennego. Gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów, nasz związek może uratować terapia małżeńska.
psychoterapia

Skuteczna psychoterapia we Wrocławiu

Wszelkie porażki są nieodłącznym składnikiem naszego żywota. I choć nasza „powszednia terapia” często ogranicza się do spotkań z bliskimi osobami, bywa, że nie potrafimy zwalczyć swoich słabości, a życie wymyka nam się z rąk. W takich sytuacjach okazuje się, że psycholog jest osobą, która może nam pomóc, a terapia staje się stałym elementem naszego życia. Psychoterapeuta pomaga uporać się z problemami, wspiera, ustala i stosuje najlepsze w danej sytuacji sposoby terapii. Aby znaleźć poradnię i zapobiec bardziej poważnym komplikacjom w przyszłości, zacznijmy od wpisania w wyszukiwarkę słów: gabinet psychoterapii Wrocław.