Menu strony
Śpioszki
Kąpiel małego dziecka

Co trzeba kupić dla niemowlaka

W momencie, gdy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że trzeba kupić dla niego wiele niezbędnych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie również nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
dziecko

Niebawem urodzi się dziecko – co powinno znaleźć się w wyprawce dziecięcej?

Narodziny pociechy to w każdej rodzinie ogromne wydarzenie. Pojawienie się tego malutkiego człowieczka może naprawdę wiele zmienić. Trwające dziewięć miesięcy oczekiwanie to czas wystarczający na to, aby na urodzenie się malucha doskonale się przygotować. Pamiętać należy o zgromadzeniu właściwej wyprawki, która pozwoli na troskliwą opiekę nad maluszkiem. Co powinno się w wyprawce znaleźć?
Kąpiel małego dziecka

Co musimy kupić na początek dla naszego bobasa

Gdy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo niezbędnych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Panowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.