Menu strony
Zgryz
białe zęby

Piękne zęby, Twoja wizytówka!

Zdrowe i białe jak śnieg zęby to bez wątpienia ozdoba człowieka. Są oznaką zdrowia, dobrego samopoczucia a także szczególnej dbałości o ciało i ducha. Posiadacze pięknego uśmiechu sprawiają wrażenie szczęśliwych, zadowolonych z życia a co najważniejsze...młodszych.
rozwód

Wizyta u dentysty nie jest taka makabryczna jak Ci się zdaje

konsultacja u stomatologa nieomalże w żadnym razie nie jest lekka. Dlatego wiele ludzi stara się obchodzić gabinet dentystyczny szerokim łukiem.
profesjonalny gabinet stomatologiczny

Czym zajmuje się stomatolog? W jakich sprawach można się do niego udać? O czym najlepiej pamiętać?

Stomatologia jest dyscypliną medyczną, która zajmuje się leczeniem zębów, ale również przyzębia oraz jamy ustnej, a także ich budową i funkcjonowaniem. Nie ma prawdopodobnie jednak drugiego innego działu medycyny, który wywoływałby tak wielkie emocje, zwłaszcza, iż na ten temat panuje nieznaczna wiedza. Nieznane są podstawowe pojęcia, które rozjaśniają trochę całą tematykę.
ortodonta

Garść sprawdzonych sposobów dla ludzi, którzy panikują na samą myśl o odwiedzeniu dentysty

Wszyscy wiedzą, że unikanie kontroli u stomatologa jest nieuzasadnione, ale sporo osób w nieskończoność zwleka z pójściem do stomatologa, a potem trafia na fotel, kiedy ząb kiedy ząb jest w kiepskim stanie, a to niestety nie oznacza nic dobrego. Ludzie unikają dentysty, bo boją się bólu i niekomfortowej sytuacji, a potem trafiają na fotel z dużym problemem, co powoduje, że wizyty są dużo bardziej stresujące.