Menu strony
Instrumenty
Garden party

Wyzwania stojące przed organizatorem letnich imprez

Rozpoczyna się okres imprez w plenerze. Okres letni sprzyja spacerom oraz aktywności na powietrzu, stąd co wieczór knajpki, kafejki są pełne gości raczących się wyborną kawusią bądź smakowitymi daniami z ulubionej restauracji. Głównie place albo starówki dużych miejscowości w od piątku do niedzieli pobrzmiewają głośnymi tonami muzyki. Realizatorzy imprez starają się zagwarantować nam zabawę z prawie każdej okazji - są to dzień miasta albo wsi lub Dzień Dziecka. W dużych miastach w lecie aranżuje się występy na powietrzu, to sposoby na upowszechnienie kultury wyższej. Pobrzmiewa więc jazz, muzyka klasyczna a nawet hip-hop.
Wiolonczela

Spróbujmy zainteresować muzyką dziecko!

To dziecko, które od wczesnego dzieciństwa rozwija swoje talenty muzyczne na pewno ma sporo większe szanse na to by bądź co bądź podbić świat swoimi umiejętnościami. No wiadomo: pewnie dziecko nie ma tak dużo talentu, motywacji, lecz trzeba wierzyć w swoją pociechę. I właśnie dlatego naprawdę nie ma nic złego w tym by posłać własną latorośl na prywatne lekcje grania na jakimś instrumencie. Może altówka to fantastyczny instrument muzyczny?
Pianino klasyczne

Najchętniej wybierane instrumenty ?

Muzyka od dawna towarzyszy ludziom w ich codzienności, była formą komunikacji, ale również pokazywaniem uczuć i emocji. Przez wiele lat ludzie się nauczyli budować coraz to bardziej doskonałe instrument muzyczne, a także opracowali reguły komponowania utworów muzycznych.