Menu strony
Instrumenty
Pianino klasyczne

Najchętniej wybierane instrumenty ?

Muzyka od dawna towarzyszy ludziom w ich codziennym życiu, była formą komunikowania się, ale również wyrażaniem uczuć i emocji. Przez dziesięciolecia ludzie nauczyli się projektować coraz to doskonalsze instrument muzyczne, a także opracowali zasady kompozycji utworów muzycznych.
Garden party

Wyzwania stojące przed organizatorem letnich imprez

Zaczyna się czas imprez plenerowych. Okres letni sprzyja spacerom i aktywności na świeżym powietrzu, stąd wieczorami knajpki, kafejki są pełne gości raczących się wyborną kawą albo apetycznymi potrawami z ulubionej restauracji. Głównie place lub starówki dużych miejscowości w od piątku po niedzielę pobrzmiewają donośnymi dźwiękami muzyki. Organizatorzy imprez starają się zapewnić nam zabawę z prawie każdej okazji - są to dzień miasta albo wsi czy Dzień Dziecka. W większych miejscowościach latem organizuje się koncerty na świeżym powietrzu, to metoda na upowszechnienie kultury wyższej. Pobrzmiewa zatem jazz, muzyka klasyczna a nawet nowoczesna.
Wiolonczela

Spróbujmy zainteresować muzyką dziecko!

To dziecko, które od wczesnego dzieciństwa rozwija swoje talenty muzyczne na pewno ma sporo większe szanse na to by bądź co bądź podbić świat swoimi umiejętnościami. No wiadomo: pewnie dziecko nie ma tak dużo talentu, motywacji, lecz trzeba wierzyć w swoją pociechę. I właśnie dlatego naprawdę nie ma nic złego w tym by posłać własną latorośl na prywatne lekcje grania na jakimś instrumencie. Może altówka to fantastyczny instrument muzyczny?