Menu strony
Angielski
biblioteka miejska

Poznawanie angielskiego

Język angielski aktualnie jest ogromnie ważny i przydatny. W przypadku zagranicznego wyjazdu w większości krajów na świecie można się w tym języku porozumieć, czego nie można stwierdzić na temat innych języków. Jest to język biznesu, a także większości dużych portali w sieci.Oprócz tego z językiem angielskim ma się do czynienia bardzo często w życiu codziennym, na przykład w piosenkach czy w produkcjach filmowych.
zajęcia z języka angielskiego

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Skończyły się wakacje, dzieciaki wracają do szkół. To świetny czas, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się albo zdobyciu absolutnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę nowego języka obcego? Wrzesień to idealny moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zadecydować którego języka chcemy się nauczyć.
absolwenci

Uczelnie wyższe

Wybór odpowiedniego kierunku studiów to bardzo istotna decyzja. Zwłaszcza w naszych czasach, kiedy wyjątkowo ciężko załapać pracę nawet absolwentom z dyplomem szkoły wyższej. Dlatego należy poważnie się nad tym zastanowić i przemyśleć sprawę dokładnie. Dobrze jest wykształcić się w takim kierunku, który pozwoli nam później szybko się przebranżowić. Bardzo często bowiem zmieniamy profesję, z rozmaitych powodów, po jakimś czasie. Trzeba również wybrać taką ścieżkę, która da nam możliwość na otrzymanie pracy poza Polską
.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka na kursach językowych

Dobiegły końca letnie miesiące, dzieciaki wracają do szkół. To dobry czas, abyśmy i my pomyśleli o dokształceniu się lub zdobyciu zupełnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę całkiem innego języka obcego? Wrzesień to wspaniały moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zadecydować którego języka chcielibyśmy się nauczyć.
Zajęcia w przedszkolu

Profesjonalne przedszkola anglojęzyczne we Wrocławiu

Wrocław to miasto żywiołowo rozwijające się pod wieloma rozlicznymi względami, we Wrocławiu perfekcyjnie rozwija się gospodarska, kultura i także edukacja i szkolnictwo. W mieście tym powstaje masa szkół międzynarodowych, a nawet przedszkoli.
dzieci w szkole

Dlaczego naukę języków obcych warto rozpocząć jak najwcześniej - garść praktycznych komentarzy dla opiekunów prawnych

Dzieciaki chętnie poznają świat i lubią zdobywać całkowicie nowe umiejętności: bardzo przyjemna jazda na rowerku na pewno jest równie lub nawet bardziej ekscytująca aniżeli pływanie. Co poniektórzy rodzice, a zwłaszcza ci, którzy z podwójną uwagą troszczą się o prawidłowy rozwój swych bliźniaków, często zapisują pociechy na rozmaite zajęcia. Za niektóre trzeba uiścić opłatę, a inne są darmowe. Czasem opiekunowie sądzą, że zapisywanie dzieci na dodatkowe zajęcia jest równoznaczne z zabieraniem im dzieciństwa, ale psychoterapeuci nie zawsze będą podzielać taką opinię.
Dzieci w szkole

Szkoła języków obcych

W dzisiejszych czasach trudno jest poruszać się na rynku zatrudnienia bez znajomości języków. Gdy chcemy otrzymać dobrze płatną prace trzeba umieć mówić nie tylko po polsku. W wymaganiach prawie każdej oferty dot. zatrudnienia znajduje się punkt na temat umiejętności posługiwania się językami obcymi. Oczekiwania takie jak „język angielski biegle w mowie i piśmie” „angielski płynnie” to już norma.
Kobieta z tabletem

Dobra szkoła językowa

Już na samym początku podstawówkinauczyciele powtarzają, że język obcy to klucz do sukcesu. Zwykleniewielu z nas bierze sobie te słowa do serca, z całą pewnością w czasie poszukiwań zatrudnienia, rozumiemy swój błąd. Nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Należy tylko znaleźć odpowiednie szkoły językowe szczecin.