Menu strony
Angielski
absolwenci

Uczelnie wyższe

Wybranie odpowiedniego kierunku studiów to bardzo ważna rzecz. Tym bardziej w takich niespokojnych czasach, gdy wyjątkowo ciężko znaleźć pracę nawet absolwentom z dyplomem szkoły wyższej. Stąd też należy poważnie się nad tym zadumać i przemyśleć wszystko dogłębnie. Dobrze jest wykształcić się w takim kierunku, który umożliwi nam później łatwo się przebranżowić. Bardzo często bowiem zmieniamy profesję, z różnych przyczyn, po kilku latach. Należy również obrać taką drogę, która pozwoli nam na znalezienie pracy za granicą
.
biblioteka miejska

Poznawanie angielskiego

Język angielski aktualnie jest ogromnie istotny i potrzebny. W przypadku wyjazdu za granicę w większej części krajów na świecie można się po angielsku porozumieć, czego nie można stwierdzić na temat innych języków. Jest to język biznesu, jak również większej części dużych portali w sieci.Ponadto z językiem angielskim ma się do czynienia bardzo często na co dzień, chociażby w piosenkach czy w filmach.
Zajęcia w przedszkolu

Profesjonalne przedszkola anglojęzyczne we Wrocławiu

Wrocław to miasto żywiołowo rozwijające się pod wieloma rozmaitymi względami, we Wrocławiu świetnie rozwija się gospodarska, kultura a także edukacja i szkolnictwo. W mieście tym powstaje mnogość szkół międzynarodowych, i nawet przedszkoli.
Zajęcia z dojazdem lektora

Nauka języka na kursach językowych

Kończą się wakacje, dzieci powróciły do szkolnych ławek. To doskonały moment, żebyśmy i my pomyśleli o poszerzeniu wiedzy albo zdobyciu całkiem nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę całkiem innego języka obcego? Początek jesieni to idealny moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim musimy najpierw zdecydować jakiego języka pragniemy się nauczyć.
Dzieci w szkole

Szkoła języków obcych

W dzisiejszych czasach trudno jest poruszać się na rynku pracy bez znajomości języków obcych. Gdy pragniemy otrzymać dobrze płatną prace musimy mówić nie tylko w ojczystym języku. W wymaganiach prawie każdej oferty pracy możemy przeczytać poruszający kwestie biegłości we władaniu językami obcymi. Oczekiwania takie jak „język angielski biegle w mowie i piśmie” „angielski płynnie” to już norma.
zajęcia z języka angielskiego

Jak szybko nauczyć się języka obcego

Skończyły się wakacje, dzieciaki wracają do szkół. To świetny czas, żebyśmy i my zaczęli myśleć o dokształceniu się albo zdobyciu absolutnie nowych umiejętności. Może zaczniemy naukę nowego języka obcego? Wrzesień to idealny moment na rozpoczęcie kursu. Przede wszystkim powinniśmy na początku zadecydować którego języka chcemy się nauczyć.
dzieci w szkole

Dlaczego naukę języków obcych warto rozpocząć jak najwcześniej - garść praktycznych komentarzy dla opiekunów prawnych

Dzieciaki chętnie poznają świat i lubią zdobywać całkowicie nowe umiejętności: bardzo przyjemna jazda na rowerku na pewno jest równie lub nawet bardziej ekscytująca aniżeli pływanie. Co poniektórzy rodzice, a zwłaszcza ci, którzy z podwójną uwagą troszczą się o prawidłowy rozwój swych bliźniaków, często zapisują pociechy na rozmaite zajęcia. Za niektóre trzeba uiścić opłatę, a inne są darmowe. Czasem opiekunowie sądzą, że zapisywanie dzieci na dodatkowe zajęcia jest równoznaczne z zabieraniem im dzieciństwa, ale psychoterapeuci nie zawsze będą podzielać taką opinię.
Kobieta z tabletem

Dobra szkoła językowa

Już na samym początku podstawówkinauczyciele powtarzają, że język obcy to klucz do sukcesu. Zwykleniewielu z nas bierze sobie te słowa do serca, z całą pewnością w czasie poszukiwań zatrudnienia, rozumiemy swój błąd. Nie jest zbyt późno na naukę języków obcych. Należy tylko znaleźć odpowiednie szkoły językowe szczecin.