Menu strony
Ćwiczenia
Trening obwodowy

Jakiego rodzaju trening jest w stanie zapewnić najlepszą kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Oczywiście!

Tego rodzaju trening jest najlepszy dla kogoś, kto uwielbia aerobik i pracę na siłowni. Konsoliduje on bowiem trening aerobowy oraz siłowy. Pozwala więc szybko spalać tłuszcz, co wpływa na bardziej korzystną sylwetkę. Używa się do niego niezbyt wielkie obciążenia, nie prowadzi więc do znacznego rozrostu masy mięśniowej (nie jest to w takiej sytuacji najlepsza metoda dla pragnących znacząco powiększyć masę ciała).

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
dieta

W jaki sposób stracić nadmierne kilogramy i nie stracić zdrowia

Zazwyczaj jeżeli ktoś powziął decyzję o odchudzaniu, to na pierwszą myśl przychodzi mu głodówka, ponieważ stwierdza, że wówczas będzie miał szansę najwięcej schudnąć w niedługim czasie. Albo z drugiej strony sięga po różnorakie diety, które mają tak nieciekawe składniki, iż już od samodzielnego czytania składu dań robi się nie słabo, a co się z tym łączy, potem jest niezwykle trudno utrzymać się w takim postanowieniu.
Piłka nożna, piłkarz

Jak opanować triki piłkarskie

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i z cierpliwością wyczekiwać efektów. Na początek powinno wykonywać się najłatwiejsze układy a potem po kolei poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Taką czynność należy powtarzać kilkakrotnie. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Jeden to łapanie piłki z powietrza, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Istotne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.
Modelka

Endermologia, kwas hialuronowy

Dawniej, gdy zauważyliśmy, że coś nam nie odpowiada w naszym ciele bardzo często wybieraliśmy ciuchy, które miały ukryć te wady. Później powoli zaczęliśmy rozumieć, że nasze ciało to coś podobnego do plasteliny, to znaczy że sami damy radę je kształtować.
suplementy aakg

Metoda na muskulaturę

Cieplejszy sezon zbliża się ogromnymi krokami. Po wyczerpujących również dla największych twardzieli opadach śniegu, jakie zaowocowały wszelkimi niedogodnościami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i nieustającym lenistwem, degrengoladą i stagnacją, nadciąga czas roztopów, wyższe temperatury, całkowita zmiana status quo.
lekarz

Zdrowie dziecka: sposoby wspierania rozwoju oraz rehabilitacji niemowląt

Dziecko już od pierwszych chwil swoje życia powinno uczyć się prawidłowego odbierania bodźców z otoczenia i należytych mechanizmów ruchowych. Stąd ogromna popularność spotkań z integracji sensorycznej oraz terapii Bobath.
Kredki, przybory szkolne

Najmłodszy w sieci

Internet zawojował dzisiejszy świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w Internecie, to nie ma go wcale. internet odmienił komunikację i sposób gospodarowania wolnym czasem. Nie wyklucza nikogo ze względu na płeć, ani ze względu na wiek. Korzystają z niego zarówno najmłodsi, jak i najstarsi. Oto, co World Wide Web ma do zaoferowania naszym dzieciom. Kolorowanki do wydrukowania to najbardziej znana forma rozrywki w Internecie.
Dzieci w szkole

Nauka pisania dla dzieci

Nauka pisania dla dzieci jest zwykle dużym kłopotem. Aby ją ułatwić, warto wykonywać ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do zapoznawania pisma.Z poniższego tekstu nauczycie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przygotowani do nauki w szkole.
sylwetka

Sportowa budowa ciała jest marzeniem mnóstwa ludzi - modelowanie sylwetki Wrocław

Bez wątpienia w obecnych czasach panuje ogromne zainteresowanie sportem i zdrowym trybem życia. W dużym stopniu jest to podyktowane panującą modą, jaka ogarnęła nadzwyczaj dużą część społeczeństwa.
1 2