Menu strony
Ćwiczenia
ból nadgarstka

Zespół cieśni nadgarstków - proste sposoby, ażeby się go ustrzec

Zespół cieśni nadgarstków definiowano dawniej zawodową chorobą programistów, pianistów oraz dziennikarzy.


Zespół cieśni nadgarstków - proste sposoby, ażeby się go ustrzec

Współcześnie wiadomo jednak, iż ktokolwiek, kto spędza długie dnie pisząc na klawiaturze lub czyni różne powtarzające się ruchy rękami dla przykładu trzymając przez wiele godzin kierownicę samochodu bądź bicykla czy pracując przy taśmie montażowej będzie zagrożony tym schorzeniem.
krem

Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że by zachować szczupłą sylwetkę, musimy regularnie trenować

W zdrowym ciele zdrowy duch — tak mówi mądre polskie przysłowie. Jest ono całkowicie prawdziwe.


Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że by zachować szczupłą sylwetkę, musimy regularnie trenować

ćwiczenia wydają się być jednym z najistotniejszych czynników, które pozwalają nam mieć szczupłą sylwetkę oraz zdrowie na wiele lat.
suplementy aakg

Metoda na muskulaturę

Wiosna nadchodzi ogromnymi krokami. Po wymagających nawet dla największych twardzieli opadach śniegu, jakie zaowocowały różnymi niewygodami, zaspami, chorobami, usterkami w autach i ciągłym lenistwem, degrengoladą i stagnacją, nadciąga odwilż, wyższe temperatury, generalna zmiana stanu rzeczy.
chłopiec

Jak spędzać wspólnie czas z naszymi maluchami

Dzieciństwo jest czasem, kojarzącym się zwykle z wesołą zabawą i brakiem kłopotów. Przywodzi na myśl również opiekę i troskę opiekunów, która powinna być w tym czasie obecna. Obecnie jednak jest wiele przypadków, kiedy rodzice nie opiekują się swoimi dziećmi. Często bierze się to z ich obowiązków zawodowych; gdy oboje rodzice pracują, dziecko pozostawiają w żłobku, przedszkolu lub na oku opiekunki. W rzeczywistości czas spędzany z własnymi dziećmi jest bardzo ważny i ma wielki wpływ na rozwój dziecka i jego przyszłość. Dlatego nawet najbardziej zapracowani opiekunowie powinni mieć czas dla swoich dzieci, czasami nawet kosztem swojej kariery zawodowej. Wielu ludzi bowiem w późniejszym czasie żałuje, że nie miało lepszego i częstszego kontaktu z pociechami. Form takiego spędzania czasu jest duża liczba.
trener

Ćwiczenia i treningi są niezwykle istotne dla wszystkich — szczególnie dla ludzi, którzy prowadzą siedzący tryb życia

Dużym problemem dla dużej części osób, które chciałyby się ruszać, jest ich słomiany zapał. Nie mogą odnaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń.
lekarz

Zdrowie dziecka: sposoby wspierania rozwoju oraz rehabilitacji niemowląt

Dziecko już od pierwszych chwil swoje przyjścia na świat powinno uczyć się właściwego odbierania bodźców z otoczenia i należytych mechanizmów ruchowych. Stąd bierze się ogromna popularność spotkań z integracji sensorycznej i terapii Bobath.
ćwiczenia

Każdy wie, że aby posiadać szczupłą sylwetkę i zdrowe ciało, to powinien kilka razy w tygodniu ćwiczyć

Nikt nie kwestionuje istoty treningu w naszym życiu. Jest to w szczególności istotne w obecnym wieku.


dieta

W jaki sposób stracić nadmierne kilogramy i nie stracić zdrowia

Przeważnie jeżeli ktoś podejmuje decyzję o odchudzaniu, to na pierwszą myśl wpada mu głodówka, bo stwierdza, że wtedy będzie mógł najwięcej schudnąć w niedługim okresie. Lub z drugiej strony sięga po różne diety, które posiadają tak nieciekawe składniki, że już od samodzielnego przeczytania składu dań robi się nie źle, a co się z tym wiąże, później jest niesamowicie ciężko wytrzymać w takim postanowieniu.
Trening obwodowy

Jakiego rodzaju trening jest w stanie zapewnić najlepszą kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Oczywiście!

Tego rodzaju trening jest najlepszy dla kogoś, kto uwielbia aerobik i pracę na siłowni. Konsoliduje on bowiem trening aerobowy oraz siłowy. Pozwala więc szybko spalać tłuszcz, co wpływa na bardziej korzystną sylwetkę. Używa się do niego niezbyt wielkie obciążenia, nie prowadzi więc do znacznego rozrostu masy mięśniowej (nie jest to w takiej sytuacji najlepsza metoda dla pragnących znacząco powiększyć masę ciała).

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
1 2