Menu strony
Ćwiczenia

Pomagamy wybrać sprzęt do siłowni

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
Kredki, przybory szkolne

Najmłodszy w sieci

Internet zrewolucjonizował współczesny świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w Internecie, to nie ma go wcale. internet zmienił oblicze komunikacji i sposób gospodarowania wolnym czasem. Nie odsuwa nikogo z powodu płci, ani ze względu na wiek. Korzystają z niego zarówno mali, jak i dorośli. Oto, co Internet ma do zaoferowania naszym milusińskim. Kolorowanki do wydrukowania to najbardziej znana forma spędzania czasu w Internecie.
Piłka nożna, piłkarz

Jak opanować triki piłkarskie

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie powinien nastawić się na regularne treningi i cierpliwie czekać na efekty. Na początek powinno wykonywać się proste układy i stopniowo przechodzić do coraz trudniejszych. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Powinno się to powtarzać kilkakrotnie. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Pierwszy to odbijanie piłki złapanej w powietrzu, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Bardzo ważne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.
Dzieci w szkole

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to złożony proces, który uczy dzieci uwagi i twórczego myślenia. Początkiem drogi każdego dziecka do opanowania tej umiejętności jest poznawanie literek alfabetu i cyferek. Obecnie w sieci można znaleźć wiele pomocy dydaktycznych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką alfabetu.
Raz do roku pamiętaj o glukozie!

Co zrobić, aby ze zdrowiem wszystko było w porządku?

Dlaczego polska służba zdrowia nadal nie satysfakcjonuje? No cóż, przede wszystkim rozchodzi się o to, że zasadniczo zbyt mało kasy pakujemy w medycynę. Pewnie wielu internautów odrzeknie, iż w końcu płacą sporo składek, a więc nie ma najmniejszego sensu płacić więcej, bo to i tak niewiele da.
Modelka

Endermologia, kwas hialuronowy

Kiedyś, gdy widzieliśmy, że coś nam nie pasuje w naszym wyglądzie bardzo często wybieraliśmy ciuchy, które miały tuszować te wady. Z czasem powoli zaczęliśmy rozumieć, że nasze ciało to coś na podobiznę plasteliny, to znaczy że sami możemy je kształtować.
dieta

W jaki sposób stracić nadmierne kilogramy i nie stracić zdrowia

Zazwyczaj kiedy ktoś powziął decyzję o odchudzaniu, to na pierwszą myśl przychodzi mu głodówka, bo stwierdza, iż wtenczas będzie mógł najwięcej schudnąć w niedługim okresie. Lub z drugiej strony sięga po różne diety, które posiadają tak nieciekawe składniki, że już od samego czytania składu dań zrobi się nie dobrze, a co się z tym wiąże, później jest niesamowicie ciężko utrzymać się w takim postanowieniu.
suplementy aakg

Metoda na muskulaturę

Cieplejszy sezon zbliża się wielkimi krokami. Po wyczerpujących nawet dla największych twardzieli opadach śniegu, które zaowocowały różnymi niewygodami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i permanentnym rozleniwieniem, jednostajnością i marazmem, nadchodzi czas roztopów, wyższe temperatury, całkowita zmiana status quo.
masaż

Planowanie urlopu dla osób przezornych

Na wyjazdach mamy szanse skorzystać z takiej pomocy
Kiedy nie pragniemy iść do masażysty w własnym rejonie, bo boimy się, jak to jest i boimy się, iż później spotkamy się z nim na ulicy, to może trzeba na sam początek zaplanować sobie pobyt na urlopie w hotelu, gdzie będziemy mogli skorzystać z działania masażysty?
Trening obwodowy

Jakiego rodzaju trening jest w stanie zapewnić najlepszą kondycję i piękną sylwetkę? Czy jest taki sposób? Oczywiście!

Ten trening jest najlepszy dla kogoś, kto preferuje aerobik i pracę na siłowni. Konsoliduje on bowiem trening aerobowy i siłowy. Umożliwia więc szybko spalać tłuszcz, co wpływa na bardziej korzystną sylwetkę. Używa się do niego niezbyt wielkie obciążenia, nie prowadzi więc do jakiegoś dużego rozrostu masy mięśniowej (nie jest to więc najbardziej odpowiednia metoda dla pragnących dość mocno powiększyć masę ciała).
1 2