Menu strony
USA
Hollywood

Jeśli pragniemy świetnie bawić się z kolegami, to warto zarezerwować miejsce do gry w paintball

Paintball to doskonały pomysł, jeśli chcemy przeżyć coś ekscytującego. W wypadku gdy pragniemy zorganizować event firmowy albo wieczór kawalerski, to opłaca się odnaleźć dobre miejsce lub zarezerwować halę.


Sięgnij po chlebek rodem ze Stanów

Banana bread jest chętnie zjadany przede wszystkim w USA. Amerykanie często kupują go nawet w zastępstwie normalnego chleba. Czym się różni od polskiego, tradycyjnego chleba? Przede wszystkim jest o wiele słodszy, czasem posiada także niezwykle mocny smak, który jest efektem stosowania dużej liczby przypraw. Co więcej taki pieczywo jest nieco wilgotne i mięciutkie. Słowem, jest niezwykle pyszny i opłaca się go spróbować przynajmniej raz. Nie musisz jednak w tym celu wybierać się do Stanów Zjednoczonych, wystarczy, że wykorzystasz prosty przepis i za parę chwil własnoręcznie wykonany banana bread będzie gościem na Twoim stole.
wakacje nad morzem

Idealny urlop poza granicami kraju nie musi być kosztownym wydatkiem

Większość osób uważa, że zagraniczne wczasy zawsze muszą wiązać się z koniecznością poniesienia niemałych kosztów. Ponadto, Polacy wciąż uważają, że urlop spędzony w kraju jest odczuwalnie tańszy. Obecnie jednak zagraniczne oferty turystyczne są udostępniane w bardzo atrakcyjnych cenach, niejednokrotnie niższych od ofert urlopowania w kraju. Warto skusić się na tego typu wyjazd, kierując się własnymi potrzebami.Jeśli kogoś interesuje głównie zwiedzanie USA, powinien zerknąć na oferty odnoszące się do przywołanego zakątka świata.