Menu strony
Butelki
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zazwyczaj przyjmują zaproszenie na święta od najbliższych. Jak zorganizować wyprawę?

Akcesoria praktyczne podczas karmienia malucha
butelką

Niemowlak
Nad naszą posiadłością przelatywał, a nawet zaczął krążyć bociek. Mój braciszek wpadłby z pewnością w delikatny popłoch, bo jak wszem i wobec wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany ma już trójkę. Zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia noworodka. Nie jest to bynajmniej proste. Rodzice mają sporo do przemyślenia w tej kwestii.
sterylizator

Sterylizator parowy - prosta, szybka i bezpieczna sterylizacja butelek

Sterylizator parowy jest ogromnie praktycznym oraz funkcjonalnym urządzeniem, który jest teraz stosowany przez wiele osób. Charakteryzuje się licznymi zaletami i pozytywami, nie można odmówić mu szerokiej użyteczności. Cudownie nadaje się do użytkowania w zaciszu domowych, znakomicie sprawdzi się również w trakcie podróży, ponieważ dzięki niewielkim rozmiarom można go łatwo zabrać praktycznie wszędzie.