Menu strony
Butelki

Akcesoria praktyczne podczas karmienia malucha
butelką

Niemowlak
Nad mą posiadłością przelatywał, a nawet zaczął krążyć bociek. Mój braciszek wpadłby z pewnością w delikatną panikę, bowiem jak wszystkim wiadomo bociany wróżą dzieci. I trudno się dziwić, jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż wspomniany ma już czwórkę. Zwłaszcza jeżeli ma się właśnie powtórkę z karmienia potomka. Nie jest to rzecz prosta. Mamusia i tatuś mają sporo do przemyślenia w tej sprawie.
niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla maluszka

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Jednak nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. W jaki sposób zorganizować wyprawę?
sterylizator

Sterylizator parowy - prosta, szybka i bezpieczna sterylizacja butelek

Sterylizator parowy jest niesłychanie pożytecznym oraz funkcjonalnym urządzeniem, który jest aktualnie użytkowany przez wiele osób. Cechuje się licznymi wartościami i pozytywami, nie można odmówić mu dużej przydatności. Cudownie nadaje się do wykorzystywania w zaciszu domowych, świetnie sprawdzi się także w czasie podróży, bowiem dzięki niewielkim wymiarom wolno go bez trudności zabrać praktycznie wszędzie.