Menu strony
Motywacja
alkohol

Czym jest alkoholizm oraz w jaki sposób rozpocząć jego odwyk?

Alkoholizm to nad wyraz poważna choroba, chociaż wiele osób ją lekceważy. Uznają, że mogą bez problemu odstawić alkohol, a piją dla zabawy. Jednakże nie jest to prawdą. Odstawienie alkoholu wcale nie jest tak łatwe, bowiem domaga się tak samo leczenia psychicznego, jak też odtrucia organizmu. W jaki sposób zrobić pierwszy krok? Kluczowe jest przyznanie przed samym sobą, iż mamy problem z alkoholem. Bez tego nic nie można zrobić.
consulting

Consulting skuteczną metodą na powodzenie firmy

W dzisiejszych czasach podmioty gospodarcze nie dążą tylko do maksymalizacji wyników netto, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Właściwe zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem wygraną przedsiębiorstw. Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, determinują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.
Kupno walut przez internet

Praca jako freelancer

Pytanie, które widnieje w temacie tego tekstu, jest naprawdę ważne dla każdego absolwenta, który chce zarabiać jako informatyk. Muszę od razu zaznaczyć, że praca na etacie i działalność na własną rękę wykazują mocne wady i plusy. Niżej opiszę zwięźle cechy tych modeli zatrudnienia.
Piłka nożna, piłkarz

Jak opanować triki piłkarskie

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i z cierpliwością wyczekiwać efektów. Na początek powinno wykonywać się najłatwiejsze układy a potem po kolei poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Taką czynność należy powtarzać kilkakrotnie. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Jeden to łapanie piłki z powietrza, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Istotne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.