Menu strony
Terapia
wizyta u psychologa

Czy warto skorzystać z internetowej pomocy psychologicznej czy lepiej udać się na wizytę do gabinetu specjalisty?

Problemy za zakresu psychologii mają to do siebie, że potrzebują przedyskutowania, wskazania ich przyczyn i – jeżeli jest taka potrzeba – podjęcia terapii. Czy podzielenie się swoimi problemami w internecie przypadkowym psychologom da taki sam rezultat jak wizyta w poradni?
medycyna naturalna

Medycyna Naturalna - czy i kiedy możemy je stosować?

Leczenie ziołowymi miksturami ma wielowiekową tradycję w naszym kraju. W obecnych czasach, pomimo obecności ogromnej ilości lekarstw syntetycznych, leczenie ziołami jest dalej znane. Mimo powszechnego przekonania, iż zioła mają działanie uniwersalne oraz są środkami zupełnie bezpiecznymi.
Akademia Inspiracji Baltic Wood

Jak zidentyfikować siebie? - kursy NLP.

NLP to ogólnie rzecz biorąc nic innego jak stosowne komunikowanie się z otoczeniem. Za jego pomocą też w naszym wewnętrznym, osobistym świecie możemy się rozwijać, by pożyteczniej oraz głównie pozytywniej rozpocząć zerkać na nasze środowisko. Ważne to zrozumieć oraz zaaprobować nasze życie, by w konsekwencji można było wprowadzać stosowne zmiany.
Kobieta

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna nieustanie cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, dosłownie w każdej miejscowości znajdziemy gabinet lub placówkę medycyny alternatywnej. Tego typu zabiegi też są oferowane w zwykłych gabinetach odnowy biologicznej. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym rodzajom terapii niekonwencjonalnych.
in vitro

Ciężki temat - co sądzisz o zabiegach in-vitro? Trzeba o tym rozmawiać.

Chociaż niewiele się o tym jeszcze słyszy, w dzisiejszych czasach coraz większa ilość kobiet ma problemy z zajściem w ciążę. Co negatywnie wpływa na kwestie naszej płodności i czy można temu zaradzić? In-vitro to na pewno trudny temat, ale okazuje się, iż musi się z nim mierzyć coraz większa ilość kobiet. Co ma niekorzystny wpływ na naszą płodność? W współczesnych czasach przede wszystkim fakt, że kobiety zwykle odkładają decyzję o posiadaniu dziecka na odległą przyszłość. Jeszcze parędziesiąt lat wstecz kobiety często rodziły dziecko przed dwudziestym czwartym rokiem życia.
alkohol

Czym jest alkoholizm oraz w jaki sposób rozpocząć jego odwyk?

Alkoholizm to nad wyraz poważna choroba, chociaż wiele osób ją lekceważy. Uznają, że mogą bez problemu odstawić alkohol, a piją dla zabawy. Jednakże nie jest to prawdą. Odstawienie alkoholu wcale nie jest tak łatwe, bowiem domaga się tak samo leczenia psychicznego, jak też odtrucia organizmu. W jaki sposób zrobić pierwszy krok? Kluczowe jest przyznanie przed samym sobą, iż mamy problem z alkoholem. Bez tego nic nie można zrobić.
przygnębiona kobieta

Co takiego zrobić, by w tym roku nie dopadła nas depresja sezonowa?

Depresja to koszmarna choroba, która wyniszcza skutecznie naszą psychikę, ale również cały organizm. A więc jeżeli nie będziesz starał się walczyć z depresją, w żadnym razie nie powinieneś nawet marzyć o szczęściu. Tak to już jest! W jaki sposób jednakże mamy możliwość zawalczyć z depresją sezonową, a więc taką chorobą, która może uderzyć nas niespodziewanie, a później na dłuższy okres czasu efektywnie wyniszczyć? Raczej nie jestem fachowcem, ale tak naprawdę mogę podać nieco efektywnych metod, dzięki to którym będziesz miał możliwość walczyć z depresją. Posłuchaj mnie.
terapia

Niekiedy w związkach bywa tak, że zaczyna się kryzys i należy zapisać się na terapię dla par

Życie jest trudne i gna nieprzetrwanie. Z tego powodu o związek musimy troszczyć się jak o delikatny kwiat.


gabinet psychologiczny wrocław

Dobry psycholog jest nieoceniony, jeżeli chcemy uporać się z wieloma trudnymi problemami

Jeżeli mamy jakikolwiek problem natury psychicznej, z którym nie umiemy sobie dać rady, to dobrze będzie pomyśleć nad wizytą u porządnego psychologa. Teraz w większych miastach funkcjonuje naprawdę dużo gabinetów, gdzie otrzymamy specjalistyczną pomoc.


Dobry psycholog jest nieoceniony, jeżeli chcemy uporać się z wieloma trudnymi problemami

Uważa się, że na rozmaite choroby związane z psychiką uskarża się więcej niż połowa ludzi na świecie.
higiena

Opłaca się studiować fizjoterapię

Od paru lat powiada się, iż wyłącznie kierunki ścisłe zapewniają pracę i zarobki na dużym poziomie. Istnieją jednakże wyjątki od owej zasady. Nie potrzeba studiować matematyki, aby móc nie ambarasować się o przyszłość.


1 2 3