Menu strony
Pokój
slider_grudzien

Sylwester w Zakopanym

Wielu Polakom w okolicach Świąt Bożego Narodzenia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Nowy Rok? Planów jest albo zbyt wiele albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. Jeśli inspiracje jak na przykład kąpanie się wlodowatej morskiej wodzie jest dla nas zbyt ryzykowna w mieście już nam się opatrzył, a przywitanie kolejnego roku w operze lub kinie wydaje nam się nazbyt wyświechtane, być może trzeba pomyśleć wybranie się za naszą miejscowość.
drzwi od escape rommu w Trójmieście

Czemu pokoje typu escape room są tak popularne, jak wygląda w nich zabawa.

W pogoni za rozrywką i emocjami ludzie zaczynają wymyślać coraz to dziwniejsze rzeczy, niekiedy rzeczywiście wyjątkowe i niezwykłe. Do nowości tego typu, od całkiem niedawna obecnych na naszym rynku, są specjalne pokoje, nazywane potocznie escape room, z jakich poprzez rozwiązywanie rozmaitych łamigłówek i zagadek po prostu trzeba wyjść.
plac zabaw dla dzieci

Kreowanie klimatu w przedszkolu – komplety mebelków dla przedszkolaków

Nie wydając dużych pieniędzy można stworzyć przytulne przedszkole, do którego dzieci będą chętnie uczęszczać. Wykreowanie tego miejsca polega w szczególności na tym, by meble przedszkolne były wielobarwne, dobrze wykonane oraz funkcjonalne. Aktualnie można wyszukać propozycje wielu sklepów, które proponują atrakcyjne rozwiązania, jeśli chodzi o meble przedszkolne. Posiadają potrzebne atesty i certyfikaty, a asortyment jest ogromny.
łóżko w pokoju dziecka

Pierwszy pokój naszej najmłodszej pociechy - jaki może on być?

Kiedy rozszerza nam się rodzina, wszyscy jesteśmy wniebowzięci. Snujemy scenariusze na przyszły czas, czynimy wszystko, aby usprawnić początek w życiu naszej latorośli. Lecz ten moment to także wielki stres i odpowiedzialność - należy przemyśleć jak wychować potomstwo, czy ochrzcić, jak karmić. Dodatkowo, bardzo istotnym tematem jest także zaaranżowanie pierwszego pokoju w życiu maleństwa. Jak najlepiej to zrobić? Czy płeć jest istotna? Które łóżka do pokoju dziecięcego są najwygodniejsze?
pokój młodzieżowy

Jakie są najlepsze meble do pokoju nastolatka? Oraz gdzie je zakupić

Kiedy żyjemy w domu z nastolatkiem, to doskonale wiemy, że najlepiej by miał on własny pokój. A jeżeli go ma to powinien być to pokój we właściwy sposób zaaranżowany. Nie musi wyglądać niczym z żurnala, ale musi posiadać parę ważnych elementów. Trzeba zadbać o to żeby nasze nastoletnie dziecko miało konkretne łóżko i dobre biurko. Dodatkowo powinien mieć też miejsce na swoje ubrania i inne rzeczy. Najlepiej byłoby, żeby były również stolik i jakieś pufy, bo jak przybędą koledzy i koleżanki to muszą gdzieś przecież usiąść.
Mable do pokoju młodzieżowego marki Wajnert

Oryginalne dodatki do młodzieżowego pokoju

W dzisiejszych czasach można za naprawdę niewielkie pieniądze urządzić naprawdę fajny pokój dla młodego człowieka. Jeśli nie wiemy, od czego zacząć dobrze pomyśleć o wymianie mebli. Wielu osobom wydaje się, że mogą po prostu wymienić wszystko w pokoju nastolatka i to będzie w porządku.
pokój hotelowy

Poznań – wyjątkowe miasto, w którym trzeba zatrzymać się na kilka dni

Podróżując po świecie, odwiedzamy kolejne stolice i małe miejscowości, które nas oczarują, przeniosą w czasie lub pozwolą na chwilę oderwać się od codzienności. Zarazem zapominamy jak dużo do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie atrakcyjna zabudowa przeplata z uspokajającą przyrodą.
Lalka Barbie

Najlepsze zabawki

Gdy mamy dzieci to doskonale wiemy, co dzieciaki lubią. A nasze pociechy zmieniają swe upodobania dość często, bo stale powstają nowe zabawki. Wszystkie firmy dobrze wiedzą, że maluchy to idealni odbiorcy, bo niemalże za każdym razem potrafią przekonać rodziców do zakupu jakiegoś produktu.
pokój dla dziecka

W jaki sposób wybrać porządne łóżko piętrowe?

Łóżko dwupiętrowe to doskonałe rozwiązanie dla rodziców mających dwoje dzieci, którzy dysponują pokojem dla nich o niewielkim metrażu. Tego typu łóżko pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Jego wybór musi być bardzo starannie przemyślany, ponieważ musi być ono bezpieczne dla dzieci, ale również komfortowe. Wstawiając do pokoju naszych pociech piętrowe łóżko, zyskujemy sporo wolnego miejsca, w którym będziemy mogli urządzić kącik , w którym dzieci będą mogły się bawić oraz uczyć.
Ciąża, płeć dziecka

Kiedy pojawia się maluch

Przyjście na świat dziecka to kluczowe zdarzenie w życiu młodych rodziców. Od tej chwili w zasadzie wszystko się zmienia. Rodzicie muszą poświęcać sporo czasu dziecku, a także przygotować prawidłowo cztery kąty. Poniżej trzy główne obszary, o które należy zadbać.
1 2