Menu strony
Rodzic
blog parentingowy

Na blogach rodzicielskich odnajdziemy sporo ciekawych porad, które z pewnością nam się przydadzą.

Strony tworzone przez rodziców są dzisiaj niezmiernie powszechne. Odnajdziemy tam bardzo dużo interesujących porad i wiadomości odnośnie wychowania dzieci.
Piłkarz

Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka - nader ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce zostaniesz mamą? Okres ciąży to niezaprzeczalnie czas szczęśliwego oczekiwania, ale i intensywnych przygotowań.
kapcie dla dziecka

Zadbaj w najlepszy sposób o wygodę, a zwłaszcza o zdrowie swoich pociech!

Właściwie każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak niezwykle ważne jest inwestowanie w zrównoważony rozwój swoich pociech. Jeśli dopiero przygotowujesz się skrupulatnie do roli rodzica, na pewno musisz wiedzieć, iż bardzo istotne w pierwszych latach życia pociechy jest zwrócenie szczególnej uwagi na fakt, w jaki sposób Twoje pociechy rozwijają się pod względem fizycznym. Dowolne zaniedbania z tego czasu mogą powodować różnego rodzaju nieprzyjemne dolegliwości w późniejszym okresie, nawet w dorosłym życiu.
czapeczki dla noworodka

Czapeczka jako istotny składnik garderoby każdego dziecka

Czapeczka jest nadzwyczaj ważnym fragmentem konfekcji każdego dziecka. Przed ukończeniem 3 miesięcy, delikatne, bawełniane nakrycie głowy jest obowiązkowe bez względu na pogodę i porę spaceru.
Piknik na świeżym powietrzu

Jak kupować zabawki dla dzieci? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? W jaki sposób wybrać, żeby były dobrane do wieku?

Zabawki są obowiązkowym elementem dzieciństwa. Wpływają one na rozwój od najmłodszych lat, jego hobby, kształtowanie osobowości, od urodzenia aż po szkolny wiek. Najistotniejsze to jednak dobrać dopasowane zabawki do wieku dziecka.


Jak kupować zabawki dla dzieci? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? W jaki sposób wybrać, żeby były dobrane do wieku?

Najbardziej właściwa zabawka to taka, jaka stymuluje zmysły, ale i pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.
disney

Jakie możliwości mają w obecnych czasach rodzice przy wychowywaniu swoich dzieci, jak pomóc im w tym może internet.

Starsze pokolenia przy wychowywaniu dzieci przede wszystkim korzystały z doświadczeń uzyskanych od mam i babć. Książek było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie miał pojęcia.
Spektakl „WALIZKA”

Istny raj dla każdej dziewczynki czyli kilka słów o zabawkach z klasą

W obecnych czasach, gdy pęd za nowością ogarnia niemalże wszelkie strefy naszej egzystencji, na szczęście w niektórych aspektach można zaobserwować powrót do tradycji.
plac zabaw dla dzieci

Postaw na odpowiednią placówkę edukacyjną dla swojego dziecka, to naprawdę ważne, żeby zyskało profesjonalną opiekę

Kluczowym wyzwaniem, przed jakim stają opiekunowie maluchów okazuje się znalezienie dobrej placówki edukacyjnej. Nieistotne czy rozchodzi się o kluby malucha, przedszkole czy podstawówkę, w każdym wypadku należy dobrze się zastanowić, żeby wybrać to, co okaże się najlepsze.
sukienki

Wybranie ubrania, które najmłodszy członek rodziny będzie chciało założyć

Wybranie codziennej odzieży dla trochę większego dziecka to bardzo często poważny problem. rodzice przy swoich wyborach kierują się zazwyczaj nie tym co maluch chce, ale tym czego potrzebuje.
czapki broel

Czapki broel polecane są przez różnych opiekunów

Potrzeba zadbać o to, żeby głowa naszego dziecka wciąż okazała się być dobrze osłonięta przed warunkami pogodowymi, kiedy zachodzi taka konieczność.
1 2