Menu strony
Rodzic
disney

Jakie możliwości mają w obecnych czasach rodzice przy wychowywaniu swoich dzieci, jak pomóc im w tym może internet.

Starsze pokolenia przy wychowywaniu dzieci korzystały przede wszystkim z doświadczeń zebranych przez mamy i babcie. Literatury było naprawdę mało, a o stronach internetowych nikt nie słyszał.
plac zabaw dla dzieci

Postaw na odpowiednią placówkę edukacyjną dla swojego dziecka, to naprawdę ważne, żeby zyskało profesjonalną opiekę

Poważnym wyzwaniem, przed jakim stają opiekunowie dzieci staje się dobór odpowiedniej placówki edukacyjnej. Nieistotne czy chodzi o żłobki, przedszkole czy szkołę podstawową, zawsze trzeba porządnie się zastanowić, by wybrać to, co okaże się najlepsze.
Piłkarz

Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka - nader ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce Twoja rodzina się powiększy? Okres ciąży to niewątpliwie czas pogodnego oczekiwania, ale również intensywnych przygotowań.
rozrywka

Które zabawki kupować?

Wybór odpowiedniej zabawki dla bąka nie jest ani łatwy ani bagatelny – powinniśmy mieć pojęcie, w jaki sposób wyselekcjonować rozwijającą jak też bezpieczną zabawkę.


Które zabawki kupować?

Po co dziecku zabawki? Odpowiedź na owo pytanie mogłaby wydawać się oczywista – do rozrywki.
Spektakl „WALIZKA”

Istny raj dla każdej dziewczynki czyli kilka słów o zabawkach z klasą

W obecnych czasach, kiedy pęd za nowościami ogarnął praktycznie wszystkie strefy naszej egzystencji, na szczęście w pewnych aspektach można obserwować powrót do tradycji.
sukienki

Wybranie ubrania, które najmłodszy członek rodziny będzie chciało założyć

Wybranie powszedniej odzieży dla trochę większego dziecka to bardzo często poważny kłopot. rodzice w swoich wyborach kierują się przeważnie nie tym co maluch chce, ale tym czego potrzebuje.
czapki broel

Czapki broel polecane są przez różnych opiekunów

Powinno się zadbać o to, by głowa danego dziecka zawsze okazała się być odpowiednio zasłonięta przed czynnikami pogodowymi, jeżeli pojawia się taka potrzeba.
kapcie dla dziecka

Zadbaj w najlepszy sposób o wygodę, a zwłaszcza o zdrowie swoich pociech!

Chyba każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak niezwykle istotne jest inwestowanie w zrównoważony rozwój swoich pociech. Jeżeli dopiero przygotowujesz się skrupulatnie do roli rodzica, zdecydowanie musisz wiedzieć, że bardzo ważne w pierwszych latach życia dziecka jest zwrócenie szczególnej uwagi na fakt, w jaki sposób Twoje pociechy rozwijają się pod względem fizycznym. Dowolne zaniedbania z tego czasu mogą powodować różnego rodzaju nieprzyjemne schorzenia w późniejszym okresie, nawet w dorosłym życiu.
blog parentingowy

Na blogach rodzicielskich odnajdziemy sporo ciekawych porad, które z pewnością nam się przydadzą.

Blogi prowadzone przez rodziców są aktualnie bardzo powszechne. Odnajdziemy tam bardzo wiele ciekawych porad i informacji odnośnie wychowania dzieci.
Piknik na świeżym powietrzu

Jak kupować zabawki dla dzieci? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? W jaki sposób wybrać, żeby były dobrane do wieku?

Zabawki są obowiązkowym elementem dzieciństwa. Wpływają one na rozwój dziecka, jego zainteresowania, kształtowanie charakteru, od urodzenia aż po szkolny wiek. Najistotniejsze to jednakowoż dobrać odpowiednie zabawki do wieku dziecka.


Jak kupować zabawki dla dzieci? Na jakie kwestie zwrócić uwagę? W jaki sposób wybrać, żeby były dobrane do wieku?

Najbardziej właściwa zabawka to tego typu, jaka stymuluje zmysły, jak i pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.
1 2