Menu strony
Wizyty
zdrowe zęby

Zadbanie o stosowną czystość jamy ustnej

Kluczem do zapewnienia sobie zdrowego uśmiechu przez całe życie jest zadbanie o odpowiednią czystość jamy ustnej. W każdej chwili mogą powstać ubytki próchnicze, także choroby dziąseł, jakie mogą być powodem poważnych komplikacji. Ważne jest, żeby pamiętać o szczotkowaniu zębów 2 razy na dzień korzystając z fluorowej pasty do zębów w celu wykluczenia płytki nazębnej.
zdrowie - landszaft

Dziewczyno - nie daj się pokonać chorobie i badaj się stale u ginekologa!

Wizyty u lekarza to oczywiście nic fajnego - oczywiście pomijamy osoby., które najprawdopodobniej są hipochondrykami lub mają inne tego typu zaburzenia, jednak w większości wypadków raczej nikt nie lubi chodzić do lekarza. Z jednej strony najczęściej unikamy tego jak ognia, z drugiej jednakże powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że niewątpliwie lepiej jest zapobiegać niż leczyć - praktycznie każdy z nas zna to przysłowie, jednak ze stosowaniem go w praktyce niestety zazwyczaj bywa już nieco gorzej. Tymczasem regularne badania częstokroć pozwalają na wcześniejsze wykrycie różnego rodzaju schorzeń i wcześniejsze zaczęcie leczenia - a nie da się przecież ukryć, że w takich wypadkach o wiele łatwiej jest o wygranie z chorobą.
rozwiązanie

W jaki sposób wybrać należytą zębową protezę?

Idealna proteza zębowa to taka, jaka przynosi rezultat najbardziej zbliżony do ząbków naturalnych, nie uciska, zapewnia pełną funkcjonalność przy rozdrabnianiu posiłków.
kobieta w koszulce

Ładne oraz zdrowe zęby powinny być ważne dla każdego Polaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Jak wskazują statystyki — nadal są rodacy, którzy nie myją zębów. Mamy XXI wiek. Czas to nareszcie zmienić.


Ładne oraz zdrowe zęby powinny być ważne dla każdego Polaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Niełatwo wyobrazić sobie, ale nawet teraz duża część osób nie czyści zębów regularnie oraz ich nie nitkuje.
wady

Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi jak wybielanie zębów?

Jeśli regularnie odwiedzamy dentystę i odpowiednio dbamy o nasze zęby, nasze wizyty będą sprowadzać się jedynie do tego typu zabiegów jak piaskowanie zębów


Dlaczego warto skorzystać z takiej usługi jak wybielanie zębów?

Jeżeli już dawno nie byliśmy w gabinecie stomatologicznym, warto zrobić to czym prędzej, bowiem zaniedbania w tym kierunku mogą z czasem doprowadzić do gorszego stanu naszego uzębienia, z jakim może być ciężko walczyć.
stomatolog z Pocka pracujący w centrum dentystycznym

O czym warto jest współcześnie pamiętać poszukując dla siebie odpowiedniego stomatologa?

Opieka dentystyczna stoi dzisiaj na naprawdę bardzo wysokim poziomie, a wachlarz proponowanych usług jest na tyle bogaty, że każda osoba ma możliwość zatroszczyć się o zdrowy uśmiech.
osoba w okularach

Z jakich powodów warto zdecydować się na nowoczesny laserowy zabieg, który w znaczącym stopniu może odmienić nasze życie

Zdecydowana większość Polaków cierpiących na okropny ból zęba w pierwszej chwili woli zarezerwować termin wizyty w prywatnym ośrodku, niż udać się do okolicznej publicznej przychodni. Zniechęcają nade wszystko dalekie terminy, niepewność jakości przeprowadzonej usługi, aż w końcu lęk przed bólem. O podobnych preferencjach możemy też mówić w przypadku innych dolegliwości. A poza tym część zabiegów wcale nie jest finansowana przez państwo, więc chcąc nie chcąc pacjenci muszą zapłacić za kurację albo zabieg z własnego konta.
dentysta

Czy wizyta u dentysty musi być przerażająca? Jak podejść do tego na luzie, jak nie wpadać w panikę i nie histeryzować?

Wizyta u stomatologa jawi się jako coś dziwacznego, na pewno dla pewnej grupy ludzi. Taka wizyta inne niż pozostałe, z pewnością nie jest prosta do wytrzymania, szczególne pod pewnym względem, ale na tyle niechciane, że odkładane na mniej lub bardziej daleki termin. Sytuacja przypomina trochę pierwotny lęk przed myszą.
dentysta łomża

Problem z zębami? Znajdź dobrego stomatologa.

Od najmłodszych lat każde dziecko ma wdrażane to, iż każdego dnia przynajmniej dwa–trzy razy dziennie musi przez parę minut szczotkować uzębienie, dzięki czemu zęby będą cały czas czyste, zdrowe oraz będziemy mieli świeży zapach z ust.
kremy

Doświadczona pomoc dentystyczna - niezbędna w licznych wypadkach

Aktualnie dużo ludzi zwraca dużą atencję na swój wygląd. Dbają o każdy detal, który sprawi, że będą wyglądać świetnie.