Menu strony
Fitness
jogging na plaży

Zaskocz sprawnością nie tylko latem!

Różne są motywy uprawiania sportu. Jogging, pływanie, jazda na rowerze to sporty mające znaczenie przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą przyjemne z pożytecznym: zdrowie i troskę o dobry wygląd. Natomiast przyjemność to zasadniczy powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu wybierzemy, ważne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy zatem wybrać taką, która dostarczy nam najwięcej radości.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

XXI wiek to okres kultu na szczupłe sylwetki oraz długą młodość - trzeba więc zatroszczyć się o siebie i być zawsze uśmiechniętą

Współczesny czas jest bardzo mocno skupiony na wyglądzie. Czasami jest to kurs przesadzony oraz prowadzący do takiego stanu, że aktorki cierpią na anoreksję, ale z drugiej strony warto podejść zdroworozsądkowo do swojego zdrowia i troszczyć się o siebie.


Jak nie dać się chorobie?

Jak wybrać odpowiednią dietę?

Kłopoty z nadwagą dotykają coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można zaobserwować nadwagę. Co gorsze kwestia ta w coraz większym stopniu obejmuje również najmłodszych.

Kilka informacji o zdrowym stylu życia

Przed nami wiosna, a wraz z nią cieplejsze dni, kiedy to zaczniemy odsłaniać więcej ciałka. Kiedy nareszcie ściągniemy z siebie wełniane swetry i grube spódnice, może się okazać, że przybyło nam tu i tam. Co robić? Wiosna za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w histerię, trzeba podejść do kłopotu mądrze.