Menu strony
Klinika
lekarz

Oferta obejmująca badanie nasienia – godna rekomendacji klinika

Możliwość badań dla panów, którzy mają problemy z zapłodnieniem, dostępna jest na naszej stronie www. Opcje wychodzą ze strony naszych ekspertów, co w każdym przypadku pragną dawać z siebie całość możliwości. Wybór możliwości jest nieograniczony, a badanie nasienia nieinwazyjne, dlatego warto podjąć ten pierwszy krok w kierunku płodności. Różnicuje się badanie podstawowe i rozszerzone, a decyzję finalną podejmuje fachowców.
masaż

Alergolog, kontra Alergologia - czyli, lekarz od alergii potrzebny od tej chwili!

Co to bywa alergologia? A więc jest to - mówiąc w skróceniu - dziedzina medycyny, która zajmuje się najzwyczajniej leczeniem i ponad wszystko: Rozpoznawaniem wszelkiego rodzaju schorzeń związanych z alergią.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

XXI wiek to okres kultu na szczupłe sylwetki oraz długą młodość - trzeba więc zatroszczyć się o siebie i być zawsze uśmiechniętą

Obecny wiek jest bardzo mocno skupiony na wyglądzie. Niekiedy jest to kierunek wyolbrzymiony i prowadzący do takiego stanu, że celebrytki popadają w anoreksję, ale z drugiej strony należy podejść trzeźwo do własnego zdrowia i dbać o siebie.


Jak pozbyć się zeza?

Oko to nieoceniony organ człowieka, gdyż aż 82% bodźców jest przesyłanych do mózgu dokładnie przez oczy. One sprawiają, że poznajemy świat i jego piękno. Dlatego tak ważne jest, abyśmy troszczyli się o ten narząd – zwłaszcza u dzieci. Zaniedbane wady wzroku, np. zez - nie tylko powodują dyskomfort, czy obniżenie poczucia wartości, ale mogą spowodować poważne konsekwencje.
narzędzia dentystyczne

Zadbaj o własne uzębienie, żeby cieszyć się ich zdrowiem przez wiele lat

Każdy człowiek jest świadomy, jak istotna okazuje się odpowiednia pielęgnacja uzębienia i wnętrza jamy ustnej. Codzienne mycie zębów po każdym posiłku, stosowanie nici dentystycznej, jak też cykliczne wizyty u stomatologa mają za zadanie uchronić zęby przed psuciem.