Menu strony
Klinika

Jak pozbyć się zeza?

Oko to najważniejszy organ człowieka, albowiem aż 82% bodźców jest przekazywanych do mózgu właśnie przez oczy. One sprawiają, że spoglądamy na świat i jego wspaniałości. Z tej przyczyny tak znaczące jest, abyśmy nie zaniedbywali wad wzroku – zwłaszcza u naszych pociech. Nieleczone wady wzroku, np. zez - nie tylko przeszkadzają dzieciom, ale mogą spowodować niedowidzenie.
narzędzia dentystyczne

Zadbaj o własne uzębienie, żeby cieszyć się ich zdrowiem przez wiele lat

Każdy człowiek jest świadomy, jak ważna jest prawidłowa pielęgnacja zębów oraz wnętrza jamy ustnej. Codzienne szczotkowania zębów po każdym posiłku, używanie nici dentystycznej, jak również regularne wizyty u stomatologa mają na celu uchronić zęby przed próchnicą.
masaż

Alergolog, kontra Alergologia - czyli, lekarz od alergii potrzebny od tej chwili!

Co to jest alergologia? A więc bywa to - mówiąc w skrócie - dziedzina medycyny, która zajmuje się po prostu leczeniem oraz przede wszystkim: Rozpoznawaniem wszelakiego rodzaju schorzeń alergicznych.
Borelioza – czy zagraża Twojemu dziecku?

XXI wiek to okres kultu na szczupłe sylwetki oraz długą młodość - trzeba więc zatroszczyć się o siebie i być zawsze uśmiechniętą

Współczesny czas jest bardzo mocno skupiony na wyglądzie. Czasami jest to trend wyolbrzymiony oraz prowadzący do takiego stanu, że celebrytki cierpią na anoreksję, ale z drugiej strony trzeba podejść rozsądnie do własnego zdrowia i troszczyć się o siebie.