Menu strony
Pieluchy
Kąpiel małego dziecka

Co trzeba kupić dla niemowlaka

Kiedy dowiadujemy się, że niebawem urodzi się nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo niezbędnych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. W dodatku nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Panowie również nie zawsze mają czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.
pieluchy jednorazowe

Najważniejsze produkty dla młodych rodziców

Narodziny pierwszego dziecka na pewno jest bardzo wyjątkowym momentem w życiu dosłownie każdego człowieka. Zazwyczaj towarzyszą temu ogromne emocje, ale warto potraktować całą tę sprawę także i w nieco chłodniejszy sposób – w końcu musimy od samego początku uczynić wszystko, co tylko jest w naszej mocy aby zapewnić naszemu dziecku rzeczywiście dobrą opiekę.
paputki skórzane dla dzieci

Niewielka, lecz konieczna wyprawka dla niemowlęcia - co powinna zawierać?

Narodziny długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować prezent, a nim zwykle są zabawki. Z kolei białogłowy wprost uwielbiają wybierać małe ubranka, czyli body lub kurteczki.
Kąpiel małego dziecka

Co musimy kupić na początek dla naszego bobasa

W momencie, gdy wiemy, że niebawem urodzi się nasz potomek dobrze wiemy, że powinniśmy kupić dla niego wiele podstawowych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze kobieta, która jest w ciąży może zrobić te zakupy. Przyszli ojcowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to ciężko byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet z listą zakupów.
pokój dziecięcy

Spodziewasz się dziecka? Sprawdź, w co wyposażyć pokój maluszka

Oczekiwanie na maluszka to okres pełen szczęścia, ale i nieodzowność poczynienia odpowiednich przygotowań, aby nowy członek naszej rodziny miał wszystko, co potrzeba do opiekowania się nim. Poza ubraniami, kosmetykami dla noworodków, butelkami oraz pieluszkami wymagane jest również zaaranżowanie pokoju dla naszego dziecka. Co powinno w nim stanąć, by niczego nam nie brakowało?
dziecko

Udało się - będziemy rodziną! Tylko co dalej? Czy poradzimy sobie z totalnie nowym zadaniem?

Czy współczesnym rodzicom jest łatwiej? Chyba tak - powie pokolenie starsze – jednorazowe pieluchy, zupki w słoiczkach, piękne ubranka, kąciki zabaw dla dzieci. Kiedyś tego nie było... Chyba nie - powie pokolenie młodsze – konserwanty w jedzeniu, nowe produkty dla dzieci, alergie, bezstresowe wychowanie i presja bycia idealnym rodzicem. Kiedyś tego nie było... Jednak pytania o zmieniające się życie, które zadają sobie przyszli rodzice, pozostały chyba niezmiennie te same.