Menu strony
Pieluchy
Kąpiel małego dziecka

Co trzeba kupić dla niemowlaka

W momencie, gdy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że trzeba kupić dla niego wiele niezbędnych rzeczy. Tego typu wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie również nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im wyszukać to, czego potrzeba, nawet kiedy wszystko mieliby zapisane na liście.
dziecko

Udało się - będziemy rodziną! Tylko co dalej? Czy poradzimy sobie z totalnie nowym zadaniem?

Czy współczesnym rodzicom jest łatwiej? Chyba tak - powie pokolenie starsze – jednorazowe pieluchy, zupki w słoiczkach, piękne ubranka, kąciki zabaw dla dzieci. Kiedyś tego nie było... Chyba nie - powie pokolenie młodsze – konserwanty w jedzeniu, nowe produkty dla dzieci, alergie, bezstresowe wychowanie i presja bycia idealnym rodzicem. Kiedyś tego nie było... Jednak pytania o zmieniające się życie, które zadają sobie przyszli rodzice, pozostały chyba niezmiennie te same.
pokój dziecięcy

Spodziewasz się dziecka? Sprawdź, w co wyposażyć pokój maluszka

Oczekiwanie na maleństwo to czas pełen szczęścia, ale i nieodzowność poczynienia odpowiednich przygotowań, aby nowy członek naszej rodziny miał wszystko, co potrzeba do opiekowania się nim. Poza ubrankami, kosmetykami dla niemowląt, butelkami oraz pieluszkami wymagane jest także urządzenie pokoju dla naszego dziecka. Co powinno w nim stanąć, aby niczego nam nie brakowało?
pieluchy jednorazowe

Najważniejsze produkty dla młodych rodziców

Narodziny pierwszego potomka niewątpliwie jest niezwykle szczególnym momentem w życiu dosłownie każdego człowieka. Zazwyczaj towarzyszą temu spore emocje, ale dobrze będzie potraktować całą tę sprawę również i w trzeźwy sposób – przecież musimy od razu uczynić wszystko, co tylko jest w naszej mocy aby zagwarantować naszemu dziecku naprawdę troskliwą opiekę.
paputki skórzane dla dzieci

Niewielka, lecz konieczna wyprawka dla niemowlęcia - co powinna zawierać?

Przyjście na świat długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zwykle będą zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają wybierać niewielkie ubranka, czyli body lub kurteczki.
Kąpiel małego dziecka

Co musimy kupić na początek dla naszego bobasa

Gdy dowiadujemy się, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że musimy kupić dla niego sporo niezbędnych produktów. Taka wyprawka dla noworodka to kosztowna sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama ma możliwość zrobienia zakupów. Panowie też nie zawsze znajdują czas, a nawet, jeżeli by go znaleźli, to ciężko byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.