Menu strony
Owoce
Warzywa na półmisku

Surowe warzywa i owoce nie tylko na surówkę? – czyli ozdoby przy użyciu tradycyjnych produktów

Przygotowywanie imprezy w domu jest dużym wyzwaniem, w szczególności, gdy planujemy zaprosić większą ilość gości. Oczywiście, najważniejszy w tej sytuacji jest należycie zaaranżowany stół, który z jednej strony powinien być bogato zastawiony, z drugiej pięknie ozdobiony.
danie

Działanie soku z acaji - zobacz i przekonaj się sam

Na rynku cały czas obecnie pojawiają się artykuły, których oddziaływanie na zdrowie jest uważane za zbawienne. Naturalnie, nie oznacza to, że trzeba je od razu włączać do swojej diety, ale z pewnością warto się nad tym zastanowić. Przykładem ostatniego krzyku mody są owoce acaji, jakie już od dłuższego czasu święcą triumfy w tematyce zbilansowanego odżywiania. Ogromnym zainteresowaniem odznacza się również sok z acaji, który można nabyć przede wszystkim w sklepach ze zdrową żywnością oraz sklepach internetowych. Czy rzeczywiście warto decydować się na jego zakup? Czy jest to artykuł warty uwagi? Jakie są jego najważniejsze właściwości?
psychodietetyk wrocław

Jaką osobą jest psychodietetyk, komu dopomaga oraz jak to właściwie wykonuje?

Wiele osób sądzi, iż je niezwykle właściwie. Wszelki wie, iż najbardziej zdrowe są owoce i jarzyny. Dlatego też konsumowane przez swoją osobę smakołyki stara się zapełniać takimi właśnie elementami.
leki na niestrawność

Leczyć się w mieszkaniu czy pod czujnym okiem specjalisty?

Nie od wczoraj wiadomo, że część osób niekoniecznie ufa lekarzom. Sporo osób decyduje się na osobiste leczenie w zaciszu swojego domu za pomocą tylko naturalnych preparatów. Czy faktycznie tego typu leczenie ma sens i możliwe jest wyleczenie się w taki sposób z poważnych chorób? Sprawdźmy, czego konkretnie używa się przy leczeniu poszczególnych chorób.
kobieta

Zdrowy e-papieros

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa alternatywa w stosunku do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą drastycznie odstawić nałogu, a jednocześnie ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka związanego z wchłanianiem szkodliwych substancji będących w zwykłym papierosie.
okulary

Metody na bolące stawy

Jeżeli boli staw, odruchowo staramy się go oszczędzać - mimo że wcale nie łagodzi to dolegliwości. Na nieszczęście nieużywany staw staje się sztywny po czym każdy czyn staje się jeszcze w wyższym stopniu bolesny.


Metody na bolące stawy

Najważniejsze zatem jest zmniejszenie bólu oraz właściwe leczenie.