Menu strony
Zabawa
Kredki, przybory szkolne

Kreatywne bazgranie

Kolorowanki online nie od dziś są lubianą formą zabawy. Masa rodziców jednak zastanawia się czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci właściwa, czy wspomaga ich właściwy rozwój i wspiera naturalne metody nauki dzieci.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy świeżo upieczony rodzic powinien zdecydować, jak dobrze wychować potomka. To przecież niezwykle odpowiedzialne zajęcie – w trakcie wielu lat wychowania formuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasami po prostu nie ma ochoty i prościej wyjąć zabawki i udostępnić dziecku bajkę, jednak takie chwile nie mogą zdarzać się często. Trzeba z całą mocą zaznaczyć, że oglądanie audycji telewizyjnych nie tylko nie uruchamia rozumu dziecka, ale też jest odpowiedzialne za cofanie się w rozwoju!
zajęcia dla dzieci

Mały artysta - Przedstawienie teatralny dla dzieci oraz akademia muzyczna w Warszawie

Uczniowie w szkole mają lekcje teatralne i z muzyki, czasem te dwa przedmioty są połączone. Jednak prawda jest taka, że nie każde dziecko ma ogromny dar do grania i grania na instrumencie. Jednak dzieci muszą uczestniczyć w tych zajęciach. Musimy nie zapominać, że zajęcia teatralne dla dzieci to nie jedynie przerabianie ról na miarę Shakespeare'a, ale co istotne wyrabianie w dziecku koordynacji psycho-ruchowej. Dodatkowo uczniowie przez grę aktorską wspierają własną wyobraźnię. Podobne lekcje prowadzą Warszawskie akademie teatralne.
escape room gdańsk

Opuszczony szpital Gdańsk może nas zainteresować

Gdy uwielbiamy widzenia ze znajomymi w czasie których musimy się sprawdzać, to powinno się szukać w swoim pobliżu zamkniętego pokoju. Będziemy mieli wskazówki, będziemy mieli łamigłówki i jedynie ich odpowiednie rozwikłanie pozwoli nam uwolnić się z takiego pokoju.


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zainteresować

Czy powiemy, że opuszczony szpital Gdańsk ma szansę nam dać?


Opuszczony szpital Gdańsk może nas zainteresować

Jeżeli lubimy przeróżnego rodzaju łamigłówki, których rozwiązanie zaprowadzi nas stopniowo do celu, to obowiązkowo zabawa proponowana przez zamknięte pokoje, okaże się dla nas wspaniała.
Gra planszowa - Warhammer

Gry bitewne uczą strategicznego myślenia

W epoce triumfu Internetu gry planszowe straciły nieco na wartości. Niegdyś całe rodziny grywały w Chińczyka, szachy czy Warcaby. W dzisiejszych czasach rozgrywki przeniosły się do świata wirtualnego. I nie integrują się przy nich już całe rodziny. A szkoda. Gry planszowe bowiem mają cenny wpływ na rozwój naszego umysłu. Doskonałym przykładem są gry bitewne jak Warhammer Fantasy Battle.
Serwis randkowy

Randki nie tylko online

Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
Pokój dziecięcy

Artykuły dla dzieci - atrakcyjne zabawki kreatywne w zajmującej cenie

Dla każdego rodzica dobro jego potomka ma najwyższy priorytet i dokłada on każdych wysiłków, żeby zaspokoić wszystką jego potrzebę. Nie da się ukryć, że narzędzi do tego posiadamy dzisiaj bardzo dużo, albowiem rynek zabawek dziecięcych jest wyjątkowo rozbudowany. Jest to dobre zjawisko, niemniej jednak powinno się pamiętać, że zabawa powinna w pewnym stopniu dziecko uczyć nowszych zdolności i kształtować wyobraźnię, a niektóre zabawki w tym nie pomagają.
zabawki

Jakie zabawki dobrać dla najmłodszych?

Klocki lego sklep to szeroki wybór różnych konstrukcji. Do wyboru są m. in. szpital, sklep, policja, traktor czy samochód. Kategoria klocki lego sklep prezentuje niecodzienne pojazdy i urządzenia. Klocki lego sklep to także dobry sposób na zabawki do przedszkola. Powinny więc znaleźć się w każdej takiej placówce. Kreują wyobraźnie i gwarantują dużą dawkę zabawy dla najmłodszych.
Jedną z ciekawszych kategorii klocków lego jest budowa domku.
śniadanie

Myślisz o interesujących podróżach? Jedź tam, gdzie jest cieplutko i malownicze, to przecież urlop!

Jak planować satysfakcjonujący odpoczynek? Obecnie to naprawdę proste, bo propozycje biur podróży są niesamowicie zróżnicowane oraz interesujące.
dziecko, maluch

Będziesz niedługo rodzicem? Zdecydowanie musisz się świetnie przygotować do tej poważnej roli!

Bycie rodzicem to ogromne wyzwanie - wie o tym, chyba każdy, kto ma już własne dziecko. To oczywiście nie tylko wielka odpowiedzialność, ale także na pewno równie wielka radość - pamiętajmy jednakże, że to my - jako rodzice - jesteśmy szczególnie odpowiedzialni za to, na jaką osobę nasze dziecko wyrośnie.
1 2 3 4