Menu strony
Wady wzroku
okulista

Zapobieganie - tanim sposobem na zdrowie

Troska o zdrowie to przede wszystkim zapobieganie poważniejszym problemom, dlatego tak niezmiernie ważne są badania profilaktyczne. Od zawsze wiadomo, że zapobieganie jest dużo tańsze od terapii. Dotyczy to każdego rodzaju schorzeń. Wszyscy zgadzają się co do tego, że trzeba starać się jak najwcześniej ujawniać nowotwory, gdyż szybka reakcja w wielu przypadkach umożliwia skuteczną terapię.
badanie okulistyczne

Jakie mamy plusy i minusy korzystania z soczewek? Jakie są najczęstsze obawy osób, które zastanawiają się nad noszeniem soczewek?

Sporo osób mających wady wzroku z pewnością zmaga się z codziennym dyskomfortem wynikającym z potrzeby używania okularów albo też soczewek, które korygują wady wzroku. Po przetestowaniu takich dwóch opcji mogą powiedzieć, jakie są plusy i minusy jednego jak też drugiego. W związku z tym, iż wiele osób nie jest przekonanych co do używania soczewek, niżej wady i zalety właśnie tego sposobu korygowania wzroku. Gdy chodzi o soczewki, to są one neutralne gdy chodzi o nasz wygląd. Pole widzenia w nich jest szerokie. Nie rzuca się w oczy w nich, jak duża jest nasza wada wzroku. Są idealne do uprawiania sportu.
łóżko

Laserowa operacja wady wzroku – Z jakiego powodu należy się na nią zdecydować?

O życiu bez okularów albo soczewek marzy wiele osób, których kłopotem bywa krótko albo dalekowzroczność. W obecnych czasach najszybszym, a równocześnie najbardziej skutecznym sposobem, by raz na wciąż pozbyć się wady wzroku jest operacja.