Menu strony
Lalki
Lalka Barbie

Ever after hight - innowacyjny nadzwyczaj fascynujący projekt rekomendowanej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, jaka działa w branży zabawek. Jest to firma ogólnoświatowa, jej artykuły są kolportowane na całym świecie, ponieważ firma posiada faktycznie ogromny asortyment rozlicznych zabawek dla dzieci.
Dziecko

Istota ludzka od zarania dziejów chce otaczać się ślicznymi, a zarazem zbytkownymi produktami

Towary luksusowe od bardzo dawna fascynują społeczeństwa całego świata i, co warte podkreślenia, tak kobiety, jak i facetów w każdym wieku. Im dany produkt pozostaje bardziej egzotycznym, tym większym będzie cieszył się wzięciem.
Stylowe meble

W dzisiejszych czasach dużo ludzi chce uciec od życia pełnego chemii w jedzeniu lub otaczających nas przedmiotach - dla dobra następnych pokoleń chcemy być bio

Jeszcze kilka lat temu nikt nie dumał o tym na serio, aby studiować składniki nabywanych produktów albo potwierdzać czy zabawki dla naszych najmłodszych są wyprodukowane bez użycia trujących metali ciężkich.
jeździk retro

Każde maleństwo jest inne i ma różne pragnienia, ale warto je ziszczać, żeby na buzi swojej pociechy dostrzec radość

Od dawna wiadomo, że dziewczynki oraz chłopcy mają różne cele i inne zabawy. Choć czasami dziewczynki kochają samochodziki, a chłopcy lalki.
zabawki dla dzieci kraków

Jesteś w ciąży? Jeśli tak, to już dzisiaj zacznij robić wyprawkę dla smyka - potrzebne będą ubranka, zabawki oraz kosmetyki

Czekanie na nadejście na świat maluszka jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu niejednego rodzica. Każdego dnia o świcie mama ogląda swój brzuch, sprawdza czy brzdąc coś urósł i z niecierpliwością oczekuje na to, aż dziecko da jakikolwiek znak życia. W tych chwili nawet silny kopniak może okazać się najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.