Menu strony
Lalki
Dziecko

Istota ludzka od zarania dziejów chce otaczać się ślicznymi, a zarazem zbytkownymi produktami

Towary luksusowe od bardzo dawna fascynują ludzkość i, co warte podkreślenia, zarówno panie, jak i facetów w każdym wieku. Im konkretny produkt bywa bardziej egzotycznym, tym większym będzie cieszył się wzięciem.
Stylowe meble

W dzisiejszych czasach dużo ludzi chce uciec od życia pełnego chemii w jedzeniu lub otaczających nas przedmiotach - dla dobra następnych pokoleń chcemy być bio

Jeszcze kilka lat temu nikt nie dumał o tym na serio, żeby studiować skład nabywanych rzeczy albo sprawdzać czy lalki dla naszych pociech są zrobione bez dodatków szkodliwych metali ciężkich.
Lalka Barbie

Ever after hight - innowacyjny nadzwyczaj fascynujący projekt rekomendowanej firmy Mattel

Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, która działa w branży zabawek. Jest to firma globalna, jej artykuły są dystrybuowane na całym świecie, bowiem firma posiada istotnie duży asortyment rozlicznych zabawek dla dzieci.
jeździk retro

Każde maleństwo jest inne i ma różne pragnienia, ale warto je ziszczać, żeby na buzi swojej pociechy dostrzec radość

Od dawna wiadomo, że dziewczynki oraz chłopcy mają różne cele i inne zabawy. Choć czasami dziewczynki kochają samochodziki, a chłopcy lalki.
zabawki dla dzieci kraków

Jesteś w ciąży? Jeśli tak, to już dzisiaj zacznij robić wyprawkę dla smyka - potrzebne będą ubranka, zabawki oraz kosmetyki

Czekanie na nadejście na świat maluszka jest jednym z najpiękniejszych okresów w życiu niejednego rodzica. Każdego dnia o świcie mama ogląda swój brzuch, sprawdza czy brzdąc coś urósł i z niecierpliwością oczekuje na to, aż dziecko da jakikolwiek znak życia. W tych chwili nawet silny kopniak może okazać się najprzyjemniejszą rzeczą na świecie.