Menu strony
Rozwój
dziecko

Przyjście na świecie nowego członka rodziny to zawsze ogromna uciecha, ale też masa wątpliwości. Nie ma bowiem rodzica, który nie chciałby ofiarować własnemu maleństwu wszystkiego co najlepsze.

Największym życzeniem każdej mamy i taty jest zdrowe maluszek. Od razu po narodzinach nasze myśli kręcą się już wyłącznie dookoła spraw maluszka. Wszyscy mama już od najwcześniejszych lat marzy wyposażyć dziecko we wszystko to, co najwspanialsze. Nie patrząc na koszty zastanawiamy się , czy wyprawka dla dzieciaka którą stworzymy wystarczy, by nasze dziecko było w posiadaniu to, czego potrzebuje . To jest dopiero start. Sama wyprawka dla noworodka to jest wartość skrajna, bo przecież w trosce o zdrowy rozwój umysłowy maleństwa trzeba dokonać nabycia odpowiednich zabawek i to jak najszybciej.
Kredki, przybory szkolne

Kreatywne bazgranie

Kolorowanki online nie od dziś są popularną formą spędzania czasu. Całe mnóstwo opiekunów jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich maluchów właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne metody uczenia się dzieci.
Mata piankowa – puzzle

Maty i kołyski dla niemowląt. Zabawne maty dla dzieci

Maty edukacyjne to zabawki edukacyjne, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Nazywane są matami edukacyjnymi, jako że znakomicie pobudzają różne zmysły maluszka zarówno słuchu, dotyku jak i wzroku.
1 2