Menu strony
Wakacje
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Jakie luksusowe wakacje i podróże opłaca się wybierać

Nie jest łatwo teraz wybierać poszczególne naprawdę ciekawe oferty wakacyjne. Czy lepiej wybrać bowiem sprawdzone rejony lub też pozwalać sobie na bardziej niezwykłe wycieczki? Sporo w tejże kwestii uzależnione jest kwestia jasna od możliwości finansowych podanego klienta. Dobrze, jeśli wyłącznie dysponuje się odpowiednimi pieniędzmi, rozważyć bardziej ekskluzywne sposoby spędzenia wakacji.
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wycieczki last minute. To genialna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.
Pieniny, góry

Zamierzasz spędzić wczasy w górach? Szukaj przyjemnego noclegu, by sobie to uprzyjemnić!

Urlop to jeden z milszych okresów w roku swobodnie od tego jak pracujemy. Śliczna aura, bajeczne widoki i opcja wyjazdu w ciekawe miejsca to dla wielu osób priorytety w tym okresie.
Geny i styl życia

Gorące wakacje w czasie gorącego lata

W jakie miejsca udadzą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Da się to prosto przewidzieć, ponieważ właściwie każdego roku decydują się na te same państwa.
hotel

Co zaproponować mogą nasze polskie góry gościom, kiedy będzie tam największa ilość turystów.

Nasze góry od dawna cieszą się ogromną popularnością wśród turystów. I to w praktyce przez wszystkie pory roku, bez znaczenia, czy będzie to jesień czy połowa zimy, to na pewno się kogoś spotka. Rzecz jasna najbardziej oblegane są miesiące zimowe, zwłaszcza w czasie gdy są ferie. W tym okresie w zasadzie wszystkie małe i duże narciarskie ośrodki przeżywają prawdziwe oblężenie, a o wolnym pokoju raczej trudno myśleć.
Tatry

Wakacje zdrowotne

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony ciągłym pośpiechem i powszednimi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W czasie globalnego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po męczącym dniu do swojego domu, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znowu rankiem budzimy się zmęczeni.
Piłkarz

Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka - nader ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce zostaniesz mamą? Okres ciąży to niezaprzeczalnie czas szczęśliwego oczekiwania, ale i intensywnych przygotowań.
kreatyna activlab

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na swoją rękę!

Nowy rok to zwykle czas, kiedy obiecujemy sobie, iż zaczniemy regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a jednocześnie zbudować właściwą formę na zbliżające się wczasy, oczywiście powinieneś wziąć się za swoje ciało kompleksowo.
trener osobisty

Prywatny trener zadba o naszą figurę i kondycję dzięki kompetentnemu zestawieniu planu treningów

Jeżeli masz kłopoty z tuszą, nie masz kondycji i siły lub jesteś przed istotną uroczystością oraz pragniesz wyglądać fenomenalnie, a przebywasz w Poznaniu warto skorzystać z trenera, który pomoże osiągnąć bajeczne rezultaty oraz powodzenie.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje ciekawie. Na rynku można wyszukać mnóstwo pomysłów obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy dzięki, którym pociecha może się nauczyć czegoś interesującego lub ulepszać swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Ta forma rekreacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym czasie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
1 2 3 4