Menu strony
Wakacje
kreatyna activlab

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na swoją rękę!

Nowy rok to zazwyczaj czas, gdy obiecujemy sobie, iż zaczniemy stale ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a jednocześnie zbudować odpowiednią formę na najbliższe wakacje, oczywiście musisz wziąć się za swoje ciało kompleksowo.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Ogromnymi krokami zbliżają się takie miesiące, na które to często chcemy zrealizować nasze wyjazdy w celach rekreacyjnych. Ostatnią nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend majowy, po jakim, w najbliższym czasie rozpoczną się także wakacje. A wakacje, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo czasem najliczniejszych wypadów daleko od domu, dlatego też często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, by jego pociecha spędzała długo oczekiwane wakacje w ruchu. Na rynku można wyszukać setki ofert obozów i kolonii, włączając w to ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś intrygującego lub szlifować swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wolnego czasu zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Urlopu przyszedł czas!

Urlop tuż tuż. Zdaje się, że do urlopu pozostało nam jeszcze dużo czasu, ale to tylko ułuda. Jednak czas szybko płynie. Warto już dziś rozejrzeć się, znaleźć sprawdzone
morze, zachód słońca

Dlaczego warto każdego roku wybrać się nad Morze Bałtyckie? Jakie korzyści można dzięki temu zyskać?

Duża liczba osób jest zdecydowana na wakacje w Chorwacji, Hiszpanii iEgipcie wyrażająca zdanie, że tam jest cudowna pogoda i bardziej komfortowe warunki. O ile można zgodzić się, że faktycznie szansa na lepszą pogodę jest większa (zwłaszcza w Egipcie), to trzeba dodać, że nasze morze ma wielką liczbę zalet, o których często nie pamiętamy.
Wakacje w Pieninach

Brak planów na wczasy? Już w tej chwili wynajmij domek letniskowy w Szczawnicy, a na pewno wrócisz wypoczęty

Lato nadciąga wielkimi krokami, w związku z tym to najwyższy moment na to, aby stworzyć swoje wakacyjne plany. Rozumie się samo przez się, że co poniektórzy mają zorganizowany urlop już od zeszłego roku, jednakże zdecydowana większość ludzi zostawia tą kwestię na ostatnią chwilę. Jeśli i Ty należysz do tych osób to już teraz musisz zastanowić się co pragnąłbyś robić w tegoroczne, letniskowe miesiące. Możliwości jest mnóstwo, w związku z tym tylko od Ciebie zależy to co będziesz robił w dniach wolnych od pracy.
narciarz

Jak zorganizować ciekawy urlop? Zobacz sam

Każdy zasługuje na porządny wypoczynek. Najlepiej pojechać gdzieś z rodziną, przyjaciółmi, czy nawet samemu za miasto i spędzić czas w najbardziej satysfakcjonujący dla siebie sposób. Nie tylko na rozgrzane morza i zielone polany zapewniają dobry wypoczynek. Także w zimie da się spędzić kapitalnie czas zapominając o codziennych problemach i odnawiając zasoby wewnętrznej siły. Stoki narciarskie stoją otworem dla wczasowiczów i oferują świetną zabawę za niewielkie pieniądze.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

No i są. Nareszcie nadeszły. Długie dni wyczekiwane, wytęsknione i wymarzone. Pełne pięknej pogody, morza, góry i wspaniale wypełnionego czasu. Czas relaksu i oddechu, byle dalej od rutyny i szarości. Odwiedzamy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Ulubiona pora w roku – wakacje.
Pieniny, góry

Zamierzasz spędzić wczasy w górach? Szukaj przyjemnego noclegu, by sobie to uprzyjemnić!

Wakacje to jeden z milszych okresów w roku niezależnie od tego jak pracujemy. Piękna pogoda, bajeczne widoki i możliwość wyjazdu w intrygujące miejsca to dla wielu ludzi priorytety w tym okresie.
kitesurfing

Jaki masz plan na wolne dni? Czyli co zrobić, aby dobrze spędzić wolne dni.

Wielu z nas miał kłopot z rozplanowaniem swoich wakacji czy po prostu wakacji. Zniechęcała nas kwota wyjazdu, miejsce a może aktywności jakie musieliśmy tam robić. Jednakże zawsze warto rozpocząć robić czegoś niekonwencjonalnego. Łapmy okazje, a na pewno nie będziemy tylko spędzać czas w łóżku przed telewizorem. Pomyśleliście sobie czasami: a może by tak skoczyć na bungee, albo polatać na paralotni?
1 2 3 4