Menu strony
Wakacje
samolot

Nie oczekuj na ostatnią chwilę z rezerwacją miejsc.

Nasz świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś bardzo powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak połączenia przez sieć oraz publiczna dostępność internetu ułatwiają kontakty międzyludzkie z przeciwnych krańców świata, czyniąc go niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z transportem między oddalonymi od siebie kontynentami.
Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Do wakacji, gotowi, start!

Może nad morze?

Po przedłużającej się i nieznośnej zimie z nadzieją czekamy na letnie miesiące. Marzymy o urlopie i leniwych chwilach na gorącej plaży. Wakacje nad morzem to bardzo modny sposób na odpoczynek.
Tatry

Wakacje zdrowotne

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi sprawami. Współczesny świat nas nie oszczędza i żyjemy pod wielką presją. W czasie globalnego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego domu, a tam oczekują nas problemy z dziećmi. Gdy kładziemy się wreszcie do łóżka, stres nie daje nam usnąć. I znów na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
karaiby

Karaiby wycieczki radują się znacznym zainteresowaniem

Co przedstawiają nam Karaiby wycieczki? Jeśli dochodzimy do zdania, że w naszym państwie już nierzadko przeżywaliśmy wakacje oraz teraz pragniemy przeżyć coś odmiennego, to warto się dowiadywać jak przedstawiają się na Karaiby wycieczki. Czy są one w opłacalnej dla nas kwocie, czy mogą nam zaproponować taką możliwość wypoczynku jaką my rzeczywiście lubimy.
Gorące wakacje

Wakacje we włoskich klimatach

Wakacje czy to w zimie, czy latem dobrze jest planować z pewnym wyprzedzeniem albo nastawić się od razu na oferty last minute sprawdzonych biur podróży. Hiszpania kojarzy się w wielu wypadkach z tańcami flamenco, niezapomnianymi plażami i szeroko znanym hiszpańskim temperamentem.
Plaża nad Bałtykiem

Świetne miejsce na urlop w Jarosławcu- jak zorganizować udany wyjazd

Perfekcyjne rozwiązanie na wyjazd na wakacje - to morze. Nasz Bałtyk jest idealną opcją. Oczywiście w okresie wakacyjnym będzie wielu chętnych na spędzanie czasu na plażach nad Bałtykiem, więc wcześniej powinniśmy zainteresować się noclegiem.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Niezwykle szybko zbliżają się takie momenty roku, w których to najczęściej chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po którym, w najbliższym czasie zaczną się również wakacje. A wakacje, chociaż nie wszystkich obejmują, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wyjazdów daleko od domu, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

Oto one. W końcu nadeszły. Długo wyczekiwane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne pięknej pogody, morza, góry i cudownie wypełnionego czasu. Pora relaksu i oddechu, byle dalej od codzienności i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Najukochańsza pora w roku – wakacje.
Morze

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W okresie letnim każde biuro podróży oferuje wakacje last minute. To świetna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a dodatkowo ta nutka niepewności - bo przecież może się okazać, że idealna oferta ukaże się w przeciągu jednego wieczoru, a za parę godzin będziemy lecieć na wakacje.

Urlopu przyszedł czas!

Wakacje już blisko. Zdaje się, że do wyjazdu pozostało nam jeszcze wiele czasu, ale to tylko złudzenie. Jednak czas szybko płynie. Trzeba już teraz zrobić rozeznanie, znaleźć dobre
1 2 3 4