Menu strony
Wakacje
kitesurfing

Jaki masz plan na wolne dni? Czyli co zrobić, aby dobrze spędzić wolne dni.

Każdy z nas miał kłopot z rozplanowaniem swoich wakacji czy po prostu weekendu. Zniechęcała nas cena, kraj a może czynności jakie musieliśmy tam robić. Jednakże zawsze warto próbować czegoś niekonwencjonalnego. Szukajmy okazji, a na pewno nie będziemy tylko spędzać czas w łóżku przed telewizorem. Pomyśleliście sobie czasami: a może by tak skoczyć ze spadochronem, albo nauczyć się surfować?
karaiby

Karaiby wycieczki radują się znacznym zainteresowaniem

Czy interesują nas Karaiby wycieczki? Kiedy przychodzimy do zdania, że w naszym kraju już przeważnie spędzaliśmy wakacje oraz odtąd chcemy odbyć coś innego, to trzeba się dopytywać jak prezentują się na Karaiby wycieczki. Czy okazują się być one w dobrej dla nas cenie, czy mają możliwość nam zaproponować taką możliwość relaksu jaką my najbardziej preferujemy.
Bukowina Tatrzańska

Górskie noclegi

Przed wybraniem się w góry należy wypytać użytkowników o ich doświadczenie wyniesione z podróży w Tatry ,jak również zaczerpnąć cennych rad w doborze najtrafniejszego miejsca na nocleg. Polecane apartamenty można też zobaczyć w gazecie specjalistycznej czy katalogach reklamowych wielkich i popularnych firm hotelarskich. Noclegi Murzasichle czy może jakaś mała oraz źle położona wioska? Warto się nad tym nieco zastanowić.
Roztocze

W jaki sposób możemy zająć swojemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w Polsce, a zresztą nie tylko u nas, są całkiem długie - chociaż naturalnie prawda jest taka, że uczniowie z pewnością mocno narzekają na to, iż letnia przerwa jest za krótka. Można tak naprawdę powiedzieć, iż nie jest zbyt łatwo uchronić własne dziecko przed nudą. Bo chociaż co prawda dzieciaki całymi miesiącami czekają na dwumiesięczną przerwę od szkoły, to gdy już nadejdzie końcówka czerwca, zaczynają się niemałe problemy... Jednakże nie można powiedzieć, że w każdym przypadku dzieciaki nie będą miały ponadprzeciętnych wspomnień z lata. O co dokładniej chodzi?
Jazda konna

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Nie ma rodzica, który by nie pragnął, żeby jego dziecko pojechało na aktywne wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W sieci można natknąć się na wiele ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo lubiane wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub ulepszać swoje talenty, jak np. obozy konne. Ta forma wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
narciarz

Jak zorganizować ciekawy urlop? Zobacz sam

Każdy zasłużył na solidny wypoczynek. Najlepiej wyjechać gdzieś z rodziną, przyjaciółmi, czy nawet samemu za miasto i spędzić czas w najbardziej satysfakcjonujący dla siebie sposób. Nie tylko na rozgrzane morza i kwieciste łąki gwarantują dobry wypoczynek. I w zimie da się spędzić świetnie czas zapominając o codziennych trudnościach i odnawiając pokłady wewnętrznej energii. Stoki narciarskie stoją otworem dla urlopowiczów i oferują doskonałą rekreację za nieduże pieniądze.
dzieci

Gdzie spędzić urlop?

Wielkimi krokami zbliżają się te miesiące, w których to najczęściej planujemy swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być kilkudniowy weekend majowy, po jakim, w najbliższym czasie zaczną się również wakacje. A te, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wypadów w dalekie podróże, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Last minute Turcja

Urlop 2014!

Możemy wyjechać z rodziną na wakacje marzeń , w dodatku za niewielkie pieniądze. Jak tego dokonać?
Należy poszukać okazyjne oferty w sieci i dobrze zaplanować podróż. To wcale nie jest takie trudne.
Piłkarz

Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka - nader ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce Twoja rodzina się powiększy? Okres ciąży to niewątpliwie czas pogodnego oczekiwania, ale również intensywnych przygotowań.
Plaża Seminyak na Wyspie Bali

Jakie luksusowe wakacje i podróże opłaca się wybierać

Nie jest łatwo aktualnie wybierać poszczególne naprawdę interesujące propozycje wakacyjne. Czy lepiej wybrać bowiem sprawdzone państwa albo także pozwalać sobie na bardziej ciekawe wyprawy? Wiele w tej kwestii zależy rzecz jasna od możliwości pieniężnych konkretnego klienta. Dobrze, jeżeli wyłącznie dysponuje się odpowiednimi pieniędzmi, rozważyć bardziej luksusowe sposoby spędzenia wakacji.
1 2 3 4