Menu strony
Wakacje
Dziecko w namiocie

Przedmioty, które dobrze będzie dać dziecku, podczas gdy wysyła się je na obóz.

Każdy opiekun, który wysyła dziecko na samodzielne wakacje będzie tym wyjątkowo zestresowany. To przecież pierwsze długie rozłączenie z pociechą. Przede wszystkim opiekun musi pozostawać pewien, że jego dziecko jest na to przygotowane. Inaczej nawet lepiej, żeby nie decydował się go posłać na te wakacje. Dobrze będzie również zaznaczyć, że należy faktycznie dopasować rodzaj wycieczki do zdolności dziecka.
Kaszuby

Jak pojechać na udane wczasy w naszym kraju

Patrząc na ceny, często dużo tańsze mogą wydawać się wczasy w ciepłej Chorwacji niż w Polsce. Spryciarze jednak wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Polskie morze to idealne miejsca na odpoczynek. Jak zaplanować niezapomniane wakacje?
Morze, Mielno

Niezapomniany wypoczynek a wczasy nad morzem 2014

Wypoczynek nad morzem zaliczany jest do szczególnie chętnie wybieranych wśród Polaków możliwości spędzania urlopu. Biorąc pod uwagę wczasy nad morzem 2014 propozycje dopiero się pojawiają. Warto uprzednio zainwestować w przyszły urlop, gdyż domki letniskowe nad morzem przed sezonem można zarezerwować w promocyjnych cenach. Sporym zainteresowaniem cieszą się w szczególności tanie domki nad morzem, a szczególnie oferty skierowane do całych rodzin jak i zorganizowanych grup.
Gorące wakacje

Gdzie wyjechać na urlop?

Złote wybrzeża, krystalicznie przejrzysta woda - to wakacyjne pragnienie wielu rodzin. Czemu miałoby zostać niezrealizowane? Wystarczy odwiedzić biuro podróży i wybrać propozycję dla siebie oraz swoich najbliższych.
wakacje

Jak najlepiej zaaranżować wakacyjny wypoczynek?

Okres lata bez wątpienia jest czasem, kiedy to decydujemy się na różne wycieczki. Pragniemy bowiem wydajnie wykorzystać nasz długo wyczekiwany urlop w najwyższym stopniu jak tylko potrafimy. Aby osiągnąć ten cel postanawiamy wyruszyć w odległe podróże, dzięki którym energicznie zapomnimy o całym świecie. W tym miejscu trzeba jednak przyznać, że nasze przypuszczalne możliwości wyjazdu w sporej mierze zależą od naszych zasobów finansowych. To one przeważnie ustalają kierunek naszych wakacji.
hotel

Co zaproponować mogą nasze polskie góry gościom, kiedy będzie tam największa ilość turystów.

Nasze góry od lat są ogromnie popularne pośród turystów. I to w praktyce przez wszystkie pory roku, bez znaczenia, czy będzie to wiosna czy środek lata, to można tam kogoś spotkać. Oczywiście najpopularniejsze są miesiące zimowe, szczególnie w okresie ferii. W tym okresie w zasadzie wszystkie małe i duże narciarskie ośrodki przeżywają prawdziwe oblężenie, a o wolnym pokoju raczej trudno myśleć.
Geny i styl życia

Plany na wakacje

W jakie miejsca pojadą rodacy w lato 2013? Da się to prosto przewidzieć, ponieważ w zasadzie co roku stawiają na te same kraje.
1 2 3 4