Menu strony
Lekarze
akupunktura

Niekonwencjonalne sposoby leczenia – akupunktura itp.

Wszyscy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż różnego rodzaju choroby i objawy dotykają nas jak i naszych bliskich w naprawdę niespodziewanych momentach. Poziom usług medycznych w Polsce pozostawia sporo do życzenia, dlatego nierzadko się zdarza, iż nasze dolegliwości są ciężkie do rozpoznania.
Lekarz

Lekarze w Krakowie

Wiedza lekarska zrobiła całkiem niemały krok w minionych dziesięcioleciach. Cofnijmy się do początku wieku, kiedy przecież jeszcze nie poznano ani natury bakterii i wirusów, ani antybiotyków, zdając się w kurowaniu schorzeń tylko na zielarzy działających zwykle nieco po omacku, albo fachowców, którzy w zależności od zdolności przemawiania i znajomości mogli rozpowszechniać w świecie medycyny naprawdę niegodziwe zabiegi, zdobywając przy tym sławę, splendor i majątek. A nawet w drugiej połowie minionego stulecia całkiem popularna była lobotomia. Wszyscy uznali lobotomię, chociaż zabijała.
mężczyzna

Postaw się do pionu.

Zaburzenia erekcji zdarzają się, co trzeciemu mężczyźnie po 50tym roku życia. I niestety zdarza się to coraz częściej. Gorzej, kiedy dotyka to mężczyznom zdawałoby się w sile wieku, a seks zamiast rozładowywać napięcie staje się źródłem dodatkowych zmartwień. Bez względu na ilość lat, przypadłość ta sprawia, że mężczyzna przestaje się czuć pewny siebie, staje się ciężki w kontaktach ze swoim otoczeniem.
Mały Pacjent u dentysty

Do czego służą autoklawy?

Na początek odpowiadamy na pytanie w tytule tekstu - autoklawy klasy b to urządzenia służące do oczyszczania różnorakich instrumentów. Przenieśmy się teraz do smutnej przeszłości naszego świata, kiedy w szpitalach nie stały jeszcze autoklawy medyczne. Trzeba pamiętać, że dawny człowiek żył malutko. Statystyczny mieszkaniec starej Europy dożywał zazwyczaj 40 roku życia, osoby starsze były dużą rzadkością.
dentysta

Czy wizyta u dentysty musi być przerażająca? Jak podejść do tego na luzie, jak nie wpadać w panikę i nie histeryzować?

Wizyta u stomatologa jawi się jako coś dziwacznego, na pewno dla pewnej grupy ludzi. Taka wizyta inne niż pozostałe, z pewnością nie jest prosta do wytrzymania, szczególne pod pewnym względem, ale na tyle niechciane, że odkładane na mniej lub bardziej daleki termin. Sytuacja przypomina trochę pierwotny lęk przed myszą.
Uśmięchnięty bobas

Rehabilitacja chorób malucha

Choroba u dziecka jest dla każdego rodzica jednym z najtrudniejszych wydarzeń. Pociechy bowiem czasami nie są w stanie wskazać na określone dolegliwości lub poskarżyć się osobom dorosłym, zwłaszcza jeśli nadal nie mówią.
garść tabletek

Sklep medyczny musi gwarantować klientom profesjonalną pomoc

Sklep medyczny, to miejsce, do którego ludzie przybywają często z rozmaitymi dolegliwościami i też dokładnymi zaleceniami od specjalisty. Chcą oni zapewnić sobie jak najlepsze środki do wyleczenia danej dolegliwości, aby dzięki temu mieć możliwość na nowo funkcjonować na dobrym poziomie i rzecz jasna w pełni zdrowia.
lekarz ortopeda

Dyskomfort w kolanach? Idź do ortopedy

Dolegliwości bólowe w stawach mogą przydarzyć się każdemu, nie tylko osobom profesjonalnie uprawiającym sporty. Tryb życia współcześnie żyjących ludzi powoduje, że mają większą skłonność do kontuzji oraz częściej cierpią na dolegliwości zwyrodnieniowe, a w takich sytuacjach pomóc może wyłącznie lekarz ortopeda Artemed Wrocław.
Pobieranie krwi

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Bardzo często korzystamy z lekarza prywatnie. To dużo mówi o poprawie statusu majątkowego, ale na pewno wynika z niesatysfakcjonującej społecznej opieki medycznej.
zdrowe jedzenie

Implanty - niewątpliwie doskonały sposób na zniewalający uśmiech

Idealny uśmiech bezsprzecznie ma nader wielką moc. Zwiększa pewność siebie, sprawia, iż jesteśmy dużo lepiej odbierani przez osoby z naszego otoczenia, łatwiej nawiązujemy znajomości, odnosimy sukces w życiu prywatnym i zawodowym.
1 2