Menu strony
Lekarze
lekarz ortopeda

Dyskomfort w kolanach? Idź do ortopedy

Dolegliwości bólowe w stawach mogą przytrafić się każdemu, nie tylko ludziom zawodowo ćwiczącym. Styl życia współczesnych ludzi sprawia, iż mają większą tendencję do kontuzji oraz częściej cierpią na dolegliwości zwyrodnieniowe, a w takich przypadkach pomóc może wyłącznie lekarz ortopeda Artemed Wrocław.
mężczyzna

Postaw się do pionu.

Zaburzenia erekcji zdarzają się, co piątemu mężczyźnie po 50tym roku życia. I niestety zdarza się to coraz częściej. Gorzej, kiedy przytrafia się to mężczyznom zdawałoby się w sile wieku, a seks zamiast sprawiać przyjemność staje się przyczyną dodatkowych niedogodności. Bez względu na ilość lat, przypadłość ta powoduje, że mężczyzna traci pewność siebie, staje się nerwowy.
Pobieranie krwi

Jak znaleźć dobrego lekarza?

Bardzo często korzystamy z lekarza prywatnie. To świadczy o poprawie statusu majątkowego, ale z cała pewnością wynika z słabo działającej społecznej służby medycznej.
Lekarz

Lekarze w Krakowie

Wiedza lekarska wykonała całkiem niemały postęp w minionych dziesięcioleciach. Wróćmy do początku wieku, gdy przecież dotąd nie poznano ani istoty drobnoustrojów i wirusów, ani skutecznych leków, zdając się w leczeniu schorzeń tylko na zielarzy poruszających się zwykle nieco z zawiązanymi oczami, lub fachowców, jacy w zależności od charyzmy i kontaktów potrafili promować w światku lekarzy bardzo niegodne zabiegi, zdobywając przy tym sławę, wdzięczność ludzi i majątek. Przecież jeszcze w drugiej połowie dziewiętnastego wieku zupełnie powszechna była lobotomia. Ludzie cenili lobotomię, chociaż zabijała.

Informacje o lekarzach specjalistach – dermatolog oraz okulista Kraków

Polecany przez przyjaciół dermatolog Kraków pomoże zarówno przy nieznacznych przebarwieniach, które nie od razu oznaczają chorobę, jak i przy gorszych zmianach na skórze. Cera z trądzikiem to coś, co dermatolog Kraków pozwoli zwalczyć w niedługim okresie. Wielu pacjentów, którym dermatolog Kraków już udzielił pomocy, opiniuje go na forach internetowych i specjalnych serwisach rankingowych, na których ocenia się swoich lekarzy i dodatkowo można podzielić się swoją opinią. Dzięki temu następni pacjenci mają pojęcie, gdzie mogą się wybrać, ile zapłacą za wizytę i czego mogą się spodziewać. Na szybkie efekty kuracji za niewielkie pieniądze i zaoszczędzone nerwy i troski dermatolog Kraków pozwoli już od pierwszej wizyty.
Mały Pacjent u dentysty

Do czego służą autoklawy?

Na początek odpowiadamy na pytanie w tytule artykułu - autoklawy klasy b to maszyny służące do sterylizacji rozmaitych instrumentów. Przenieśmy się teraz do nie tak wcale odległej przeszłości naszego świata, kiedy w szpitalach nie stały jeszcze autoklawy medyczne. Trzeba zdawać sobie sprawę, że przeszły człowiek żył niezwykle krótko. Statystyczny mieszkaniec starej Europy dożywał zazwyczaj 40 roku życia, staruszkowie byłi sporą rzadkością.
garść tabletek

Sklep medyczny musi gwarantować klientom profesjonalną pomoc

Sklep medyczny, jest miejsce, do jakiego klienci przychodzą przeważnie z rozmaitymi problemami i też szczegółowymi wskazówkami od lekarza. Chcą oni zapewnić sobie jak najlepsze środki do wyleczenia danej dolegliwości, by dzięki temu móc na nowo żyć na odpowiednim poziomie i oczywiście w pełni zdrowia.
Uśmięchnięty bobas

Rehabilitacja chorób malucha

Schorzenie u dziecka jest dla każdego rodzica jednym z najtrudniejszych doświadczeń. Maluchy bowiem często nie umieją wskazać na określone dolegliwości czy poskarżyć się osobom dorosłym, szczególnie jeśli jeszcze nie mówią.
akupunktura

Niekonwencjonalne sposoby leczenia – akupunktura itp.

Wszyscy bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, iż różnego rodzaju choroby i objawy dotykają nas jak i naszych bliskich w naprawdę niespodziewanych momentach. Poziom usług medycznych w Polsce pozostawia sporo do życzenia, dlatego nierzadko się zdarza, iż nasze dolegliwości są ciężkie do rozpoznania.
dentysta

Czy wizyta u dentysty musi być przerażająca? Jak podejść do tego na luzie, jak nie wpadać w panikę i nie histeryzować?

Wizyta u stomatologa jawi się jako coś dziwacznego, na pewno dla pewnej grupy ludzi. Taka wizyta inne niż pozostałe, z pewnością nie jest prosta do wytrzymania, szczególne pod pewnym względem, ale na tyle niechciane, że odkładane na mniej lub bardziej daleki termin. Sytuacja przypomina trochę pierwotny lęk przed myszą.
1 2