Menu strony
Wykształcenie
absolwenci

Nauka po liceum – szkoły policealne we Wrocławiu

Wielu młodych, którzy kończą liceum, rozważa, jaką drogę dalszego kształcenia wybrać. Pytanie zadawane sobie przez młodych to: na którą z niezliczonych ścieżek rozwoju oraz budowania swej przyszłości się zdecydować? Jeżeli chodzi o szkoły policealne Wrocław może zaoferować zarówno młodzieży, jak i osobom starszym dużo opcji.
Technologie w biznesie

Z jakich powodów naprawdę warto studiować na kierunku informatycznym?

Są te branże, które niejako się zwijają - weźmy choćby w rachubę szewca, ale są również profesje, których przedstawiciele praktycznie na 100% nie powinni bać się o swoją przyszłość. Np. informatycy! A więc sensownie rozumujący młody człowiek, który jeszcze nie posiada wyklarowanych planów na przyszłość, bez najmniejszego cienia wątpliwości powinien orientować się, że doskonałym rozwiązaniem jest zostanie informatykiem. Chociaż oczywiście nie takim, który pracuje w sklepie czy jako belfer w szkole. To mocno przeciętnie się opłaca. Ale już np. bardzo dobry programista ma możliwość nieźle zarobić!
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Mało kto, że tysiące pedagogów poza pracą w szkole udaje się na szkolenia nauczycieli, by się rozwijać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy nauczycielom. W końcu nic w tym skomplikowanego... Trzeba tylko przekazywać informacje o danych częściach materiału i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami ułożyć klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież ledwie paręnaście godzin w tygodniu, dodatkowo ma pełne dwa miesiące wakacji - tylko zazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
plac zabaw i przedszkole

Otwarcie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz realizację marzeń

Przed kilkoma laty powróciłam z kilkuletniej emigracji - studiowałam i pracowałam w Norwegii, co spowodowało, że po powrocie do Polski posiadałam spore pieniądze i wykształcenie. Postanowiłam w takim razie otworzyć pod Warszawą przedszkole. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po dziadkach duży dom.
budynek szkoły

Szkolenia dla Sprawdź jak dokształcają się nauczyciele

Proces zdobywania wykształcenia jest jednym z elementarnych i najważniejszych w życiu wszystkich ludzi. W dzisiejszym świecie ranga edukacji i mądrości jest ogromna.
szkoła policealna

Placówka szkolna policealna we Wrocławiu i jej plusy

Dzisiaj na polskim rynku dostępnych jest nadzwyczaj wiele szkół policealnych, które oferują szeroki wachlarz kształcenia w dowolnie wyselekcjonowanym przez nas kierunku. Nie każdemu człowiekowi udaje się zdać egzamin maturalny za pierwszym podejściem, dlatego także tego typu szkoły tworzą alternatywę dla wszystkich osób które nie zdołają iść na studia. Żeby nie marnować roku na bezczynne siedzenie oraz nic nierobienie mnogość postaci determinuje się na skorzystanie z propozycji najlepszej wedle swoich upodobań szkoły.