Menu strony
Wykształcenie
nauczyciele

Czemu nauczyciel musi się uczyć przez całe życie

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole decyduje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież nic w tym trudnego Trzeba zaledwie opowiadać o danych fragmentach programu i wypełniać szkolne dzienniki i świadectwa. Czasami ułożyć klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież ledwie paręnaście godzin w tygodniu, do tego ma pełne dwa miesiące wolnego - tylko pozazdrościć. To niezwykle mylne myślenie.
Technologie w biznesie

Z jakich powodów naprawdę warto studiować na kierunku informatycznym?

Są te branże, które tak jakby się zwijają - bo weźmy chociażby pod uwagę szewców, lecz są również takie profesje, których przedstawiciele niemal na 100% nie powinni bać się o własną przyszłość. Np. informatycy! Zatem sensownie rozumujący młody człowiek, który póki co nie posiada wyklarowanych planów na przyszłe lata, bez wątpienia musi wiedzieć, że strzałem w dziesiątkę jest zostanie informatykiem. Choć oczywiście nie tym, który pracuje w sklepie komputerowym czy jako belfer w szkole. To mocno przeciętnie się opłaca. Ale już na przykład bardzo dobry programista ma możliwość korzystnie zarobić!
plac zabaw i przedszkole

Otwarcie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz realizację marzeń

Przed kilkoma laty powróciłam z kilkuletniej emigracji - studiowałam i pracowałam w Norwegii, co spowodowało, że po powrocie do Polski posiadałam spore pieniądze i wykształcenie. Postanowiłam w takim razie otworzyć pod Warszawą przedszkole. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po dziadkach duży dom.
absolwenci

Nauka po liceum – szkoły policealne we Wrocławiu

Wielu młodych, którzy kończą liceum, rozważa, jaką drogę kolejnego nauki wybrać. Pytanie stawiane sobie przez młodych brzmi: na jaką z niezliczonych ścieżek rozwoju oraz kreowania swej przyszłości się zdecydować? Jeśli chodzi o szkoły policealne Wrocław może zaoferować zarówno młodym, jak i seniorom wiele opcji.
budynek szkoły

Szkolenia dla Sprawdź jak dokształcają się nauczyciele

Proces zdobywania wykształcenia jest jednym z elementarnych i najważniejszych w życiu wszystkich ludzi. W dzisiejszym świecie ranga edukacji i mądrości jest ogromna.
szkoła policealna

Placówka szkolna policealna we Wrocławiu i jej plusy

Dzisiaj na polskim rynku dostępnych jest nadzwyczaj wiele szkół policealnych, które oferują szeroki wachlarz kształcenia w dowolnie wyselekcjonowanym przez nas kierunku. Nie każdemu człowiekowi udaje się zdać egzamin maturalny za pierwszym podejściem, dlatego także tego typu szkoły tworzą alternatywę dla wszystkich osób które nie zdołają iść na studia. Żeby nie marnować roku na bezczynne siedzenie oraz nic nierobienie mnogość postaci determinuje się na skorzystanie z propozycji najlepszej wedle swoich upodobań szkoły.