Menu strony
Zdjęcia
jezioro - zdjęcie

Kaszuby to świetne miejsce na wypoczynek w naszym kraju

Wczasy na Kaszubach, to wspaniałe miejsce na wypoczynek dla osób, jakie lubią zieleń i bardzo dużo ciekawych miejsc, które dotyczą kultury i historii tego miejsca. To jeden z najpiękniejszych terenów Polski, który słynie z bardzo ciekawego dialektu, ale również z całkiem innego stylu funkcjonowania mieszkających tam ludzi.
Niemowlak i jego zabawki

Należy zatrzymać ważne dla nas momenty na profesjonalnych zdjęciach

Znacznie częściej doceniamy fakt posiadania odpowiednio zrobionych fotografii, na których wszystko jest świetnie wyważone, dlatego też coraz większym powodzeniem cieszą się różnorakiego typu sesje. Nie poprzestajemy już tylko na tych ślubnych, ale też coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które robione mogą być w studiu przy ciekawej aranżacji wnętrza, jak i w terenie, jeżeli jedynie aura na to pozwala.
dron dji

Najpopularniejsze drony firmy DJI przeznaczone do nagrywania z góry

Firma DJI jest teraz jedną z najbardziej wszechstronnych oraz rozpoznawalnych przedsiębiorstw na dzisiejszym rynku, jaka oferuje markowe, jakościowe oraz profesjonalne drony przeznaczone do filmowania z powietrza. Dzięki rewolucyjnym dronom firmy DJI, filmowanie z powietrza z pewnością nabiera całkowicie nowego znaczenia.
aparat

Fotografia jako zainteresowanie – o czym niewątpliwie warto wiedzieć

Fotografie to współcześnie nie tylko zarejestrowanie widzianego obrazu. Przez fotograficzne ujęcia można wyrazić swą osobowość tak, jak w pozostałych dziedzinach sztuki – wykonać przykładowo intrygujący portret, uroczy krajobraz, interesującą aranżację albo scenerie miejskie. Nie bez przyczyny wysoce popularna jest fotografia uliczna.
apartament

Apartamenty w Warszawie to nie wyłącznie pomieszczenia hotelowe. Zobacz rady naszych fachowców

Sporo osób przyjeżdżając do stolicy naszego kraju boryka się z problemem znalezienia apartamentów, czy też noclegów w najwyższym standardzie. Jest to przeważnie spowodowane tym, iż wcześniej nikt nie zainteresował się hotelami o najwyższym standardzie, lecz liczył iż w najbardziej popularnych hotelach wynajmie się apartament.
rękodzieło

Zaskakujące propozycje (nie tylko plastyczne) użycia rzeczy, które każdy ma w szufladzie.

Ludzie pomysłowi znani są z tego, że umieją dla jednej, banalnej rzeczy znaleźć sporo funkcji. Biżuteria czy ramy do zdjęć z makaronu, lornetki lub pszczółki z rolek po papierze toaletowym, woreczki gimnastyczne oraz instrumenty muzyczne z użyciem ryżu, śnieg i broda z białej waty... A do czego można wykorzystać patyki do szaszłyków?