Menu strony
Zdjęcia
rękodzieło

Zaskakujące propozycje (nie tylko plastyczne) użycia rzeczy, które każdy ma w szufladzie.

Osoby kreatywne znane są z tego, że są w stanie dla jednej, banalnej rzeczy wynaleźć wiele funkcji. Koraliki lub ramki do fotografii z makaronu, lornetki lub pszczółki z rolek po papierze toaletowym, woreczki do ćwiczeń oraz instrumenty muzyczne z użyciem ryżu, chmura i zarost Mikołaja z puchatej waty... A do czego możemy wykorzystać patyki do szaszłyków?
jezioro - zdjęcie

Kaszuby to świetne miejsce na wypoczynek w naszym kraju

Wczasy na Kaszubach, to świetne miejsce na odpoczynek dla osób, jakie lubią zieleń i wiele ciekawych miejsc, które dotyczą kultury i historii takiego miejsca. To jeden z najpiękniejszych obszarów naszego kraju, który słynny jest z niezwykle charakterystycznego dialektu, ale również z zupełnie innego stylu funkcjonowania mieszkających tam ludzi.
Niemowlak i jego zabawki

Należy zatrzymać ważne dla nas momenty na profesjonalnych zdjęciach

Znacznie częściej zauważamy fakt posiadania profesjonalnie przygotowanych zdjęć, na których wszystko jest świetnie zrobione, dlatego również coraz większym zainteresowaniem radują się różnego rodzaju sesje. Nie poprzestajemy już tylko na tych ślubnych, lecz także coraz częściej zgadzamy się na sesje rodzinne, które robione mają szansę zostać w studiu przy fajnej aranżacji wnętrza, jak i w plenerze, kiedy tylko aura na to pozwala.
apartament

Apartamenty w Warszawie to nie wyłącznie pomieszczenia hotelowe. Zobacz rady naszych fachowców

Sporo osób przyjeżdżając do Warszawy boryka się z problemem znalezienia apartamentów, czy także noclegów w wysokim standardzie. Jest to zazwyczaj spowodowane tym, że wcześniej nikt nie zainteresował się hotelami o wysokim standardzie, tylko liczył iż w najpopularniejszych hotelach wynajmie się apartament.
dron dji

Najpopularniejsze drony firmy DJI przeznaczone do nagrywania z góry

Firma DJI jest obecnie jedną z najbardziej powszechnych oraz rozpoznawalnych firm na dzisiejszym rynku, jaka oferuje markowe, jakościowe oraz fachowe drony oddane do filmowania z powietrza. Dzięki rewolucyjnym dronom firmy DJI, filmowanie z powietrza z pewnością nabiera całkowicie nowego znaczenia.
aparat

Fotografia jako zainteresowanie – o czym niewątpliwie warto wiedzieć

Fotografie to współcześnie nie tylko zarejestrowanie widzianego obrazu. Przez fotograficzne ujęcia można wyrazić swą osobowość tak, jak w pozostałych dziedzinach sztuki – wykonać przykładowo intrygujący portret, uroczy krajobraz, interesującą aranżację albo scenerie miejskie. Nie bez przyczyny wysoce popularna jest fotografia uliczna.