Menu strony
Ludzie
usługi opiekuńcze

Co zrobić, gdy ktoś bliski potrzebuje pomocy i długiej opieki – sprawdź, co można zrobić

W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy potrzebuje pomocy. Częstokroć jedynie w sporadycznych sytuacjach, od czasu do czasu częściej przy czynnościach w gospodarstwie domowym, zdarza się jednakże i tak, że pomoc potrzebna jest całodobowo. Co w takiej sytuacji zrobić?

Nie każdy nasz rodak może pozwolić sobie na to, by odejść z pracy i zająć się bliską osobą. Bywa również, że chce to zrobić, ale nie nie potrafi udźwignąć wszystkiego psychicznie.
jadłospis

Jeśli posiadasz zszargane nerwy i nie możesz spać, wykorzystaj ALAnerv

W dzisiejszych czasach wiele ludzi ma skołatane nerwy. A to wszystko przeto, iż biegamy wszyscy za pieniążkami i wygodniejszym życiem. Szczęśliwie w dzisiejszych czasach i na to, aby uciszyć swe nerwy istnieją preparaty przystępne w aptece.


papieros2

Moda na e-papierosy

Papierosy są szkodliwe. Wywołują nowotwór płuc. Podkopują odporność człowieka. Powodują przypadłości systemu oddechowego. Barwią brzydko paznokcie. Co najważniejsze, nikotyna mocno wpędza w nałóg. Pomimo wyliczonych niekorzystnych niebezpieczeństw, ludzie nie rzucają palenia. Nikotyna współgra ze słabiutką wolą ludzi.
metoda laserowa smile

Każdy chce widzieć dobrze - nawet ci, którzy już noszą okulary mogą się ich teraz pozbyć w mgnieniu oka

ludzie, którzy noszą okulary, wiedzą jaki to kłopot. Dlatego współcześnie bardzo popularna jest korekta wzroku, która pozwoli wszystkim na zawsze pozbyć się okularów.
Zdrowe śniadanie seniora

Czy naturalne kosmetyki Kraków może nam przedstawić?

Odpowiedni sposób dbania o swoją cerę okazuje się być naprawdę ważny, gdyż to właśnie od niego będzie zależało to, czy na długo zachowa ona młody oraz jędrny kształt.
Rodzina na wakacjach

Jak zaplanować egzotyczny wyjazd?

Polska zima właściwie nie wygląda jak z pocztówki z zaśnieżonego świata. Moczy deszczem, zalewa błotem i odbiera resztki energii. Szczęściarze poszukują więc przyjemności w odległych krainach. Boże Narodzenie w Japonii lub wędrówka po dżungli mogą być idealne.
terapia

Wybierz najlepszą psychoterapię - zmień poziom swojego życia

Wielu z nas prawdopodobnie nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak poważną kwestią mogą być rozmaite problemy natury psychicznej, z którymi zmaga się całe mnóstwo ludzi w Polsce. Dlatego też właśnie nie ma niczego dziwnego w tym, że ogólnie pojęta psychologia jako dziedzina współczesnej medycyny stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie rozwoju, zaś każdy, kto tylko tego chce może bez jakichkolwiek kłopotów skorzystać z fachowych usług związanych chociażby z samym leczeniem.
Psychologia i coaching

Problemy małżeństwie: jak skutecznie z nimi zawalczyć?

Małżeństwo to ciężki temat - przecież ciężko sądzić, że jeśli dwoje pełnoletnich ludzi żyje ze sobą, to nie będzie między nimi wszelkiej maści konfliktów, waśni, etc. To całkowicie typowe - prawda jest taka, iż takie pary, który kompletnie są pozbawione konfliktów są najzwyczajniej w świecie mocno odmienne. I dlatego czymś bardzo istotnym jest to, aby małżonkowie starali się o to, aby zachować zdrowy umiar. Jakiś mądry ksiądz powiedział, iż konflikty małżeńskie są wskazane, lecz najbardziej istotne jest to, aby jeszcze przed zaśnięciem dojść do porozumienia.
wiek

Ładny uśmiech to ważna rzecz w dzisiejszych czasach - wobec tego krzywe zęby powinniśmy wyprostować jak najszybciej

Jeśli posiadamy piękny uśmiech oraz zdrowe i prościutkie zęby, to w dużej mierze jesteśmy bardziej przyjaźni dla ludzi i szybciej nawiązujemy kontakty.
skontaktuj się z psychologiem w swojej okolicy

Terapia indywidualna to najlepszy sposób na poznanie siebie i pokonanie problemów z zamieszłych czasów.

Jeszcze kilka dekad temu prawie nikt nie rozmyślał nad własnym zdrowiem psychicznym, a osoby uczestniczące w regularnych spotkaniach z psychologiem czy terapeutą traktowano jak szaleńców.
1 2 3