Menu strony
Ludzie
skontaktuj się z psychologiem w swojej okolicy

Terapia indywidualna to najlepszy sposób na poznanie siebie i pokonanie problemów z zamieszłych czasów.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu prawie nikt nie zastanawiał się nad własnym zdrowiem psychicznym, a osoby uczęszczające na regularne spotkania z psychologiem czy terapeutą uznawane były za wariatów.
zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy świeżo upieczony rodzic powinien zdecydować, jak dobrze wychować potomka. To przecież niezwykle odpowiedzialne zajęcie – w trakcie wielu lat wychowania formuje się niepowtarzalnego człowieka. To oczywiste, że czasami po prostu nie ma ochoty i prościej wyjąć zabawki i udostępnić dziecku bajkę, jednak takie chwile nie mogą zdarzać się często. Trzeba z całą mocą zaznaczyć, że oglądanie audycji telewizyjnych nie tylko nie uruchamia rozumu dziecka, ale też jest odpowiedzialne za cofanie się w rozwoju!
model

Co to jest guma do ćwiczeń, o czym należy pamiętać przy jej nabyciu i które są jej rodzaje?

Czy wiesz, co to jest asana? Jest to wyrażenie tak zwanej pozycji używanej przy trenowaniu indyjskiej jogi. Mogłaby to być pozycja siedząca, leżąca, może to być również stanie na rękach albo na głowie.
papieros2

Moda na e-papierosy

Papierosy są złe. Wywołują raka płuc. Niszczą układ immunologiczny organizmu. Wpływają na schorzenia układu oddechowego. Plamią brzydko palce. Co najgorsze, nikotyna niesamowicie do siebie przywiązuje. Pomimo wymienionych niekorzystnych niebezpieczeństw, ludzie nie nie rezygnują z palenia. Uzależnienie współgra ze słabiutką wolą użytkowników.
zima

Czy na pewno depresję można skutecznie wyleczyć?

Istnieją bardzo różne typy stanów depresyjnych - oczywiście depresja to śmiertelne schorzenie, znaczna część cierpiących na depresję po pewnym
okresie czasu niestety odbiera sobie życie. A więc ten odbiorca,
który sądzi, że zmaga się w tym momencie z depresją, powinien możliwie jak najszybciej podjąć walkę! Może myślimy, iż ten stan sam przejdzie, ale ciężko być
tak ogromnym optymistą. Prawda jest taka, że należy porozglądać się za
metodami, dzięki którym na nowo będziemy mogli cieszyć się własnym życiem. Może świat nie jest dobrym miejscem, lecz skoro już na nim żyjemy, musimy
sensownie spędzić swój czas. Naturalnie nie jest to łatwe, ale tak czy siak musimy to akceptować.
usługi opiekuńcze

Co zrobić, gdy ktoś bliski potrzebuje pomocy i długiej opieki – sprawdź, co można zrobić

W życiu niejednego człowieka przychodzi czas, kiedy wymaga pomocy. Często jedynie w rzadkich sytuacjach, od czasu do czasu częściej przy czynnościach domowych, bywa jednak i tak, że pomoc potrzebna jest całodobowo. Co wtedy uczynić?

Nie każdy Polak może pozwolić sobie na to, by odejść z pracy i zająć się bliską osobą. Bywa też, że chce to uczynić, ale nie jest w stanie udźwignąć całej sytuacji psychicznie.
przeszczep włosów fue

Czy zaciekawi nas przeszczep włosów fue? Transplantacja włosów nie jest trudna

Niejednokrotnie panowie, ale przydarza się, że także panie, bardzo prędko zaczynają łysieć. Dla wielu z nich to prawdziwy problem, a co się z tym łączy, starają się oni odnaleźć rozwiązanie, które będzie spowalniać ten proces, a nawet pomoże go cofnąć.


Czy zaciekawi nas przeszczep włosów fue? Transplantacja włosów nie jest trudna

Przeszczep włosów fue wykonywany jest w odpowiednich warunkach


Czy zaciekawi nas przeszczep włosów fue? Transplantacja włosów nie jest trudna

Gdy będzie dotyczyć nas problem z przedwczesnym i nadmiernym łysieniem, to z pewnością musimy sprawdzić, jakie rozwiązania są tutaj proponowane.
jadłospis

Jeśli posiadasz zszargane nerwy i nie możesz spać, wykorzystaj ALAnerv

W obecnych czasach wiele osób posiada skołatane nerwy. A to wszystko dlatego, iż gonimy wszyscy za pieniędzmi i bardziej wygodnym bytowaniem. Na szczęście w obecnych dniach i na to, aby uciszyć swoje nerwy są preparaty przystępne w sklepie z lekami.


Laboratorium

Zdrowe żywienie i sport są modne!

W ostatnim czasie w naszym kraju panuje prawdziwa moda na racjonalne odżywianie i uprawianie sportu. Jak najbardziej jest to pozytywna kwestia, bo zyskujemy tym sposobem na zdrowiu.
wiek

Ładny uśmiech to ważna rzecz w dzisiejszych czasach - wobec tego krzywe zęby powinniśmy wyprostować jak najszybciej

Jeśli mamy piękny uśmiech oraz zdrowe i proste zęby, to w dużej mierze bywamy bardziej przyjaźni dla innych i łatwiej nawiązujemy przyjaźnie.
1 2 3