Menu strony
Ludzie
psycholog

Rozstanie to nie jest najlepsze wyjście. W większości przypadków warto podjąć trud ratowania związku i zdecydować się na profesjonalną terapię u psychologa

Statystyki mówią, że ponad jedną trzecią zawartych małżeństw kończy rozwód. Niestety od wielu lat w tej materii utrzymuje się tendencja wzrostowa, a pary coraz częściej podejmują decyzję o ostatecznym rozstaniu zamiast walczyć o swój związek. Oczywiście zdarzają się sytuacje, w których ratowanie małżeństwa nie ma żadnego sensu, ale wiele rodzin mogłoby przezwyciężyć kryzys, gdyby małżonkowie podjęli właściwe kroki. Jedną z najlepszych metod pracy nad związkiem jest terapia małżeńska. Jeszcze przed kilkoma laty ten typ terapii uważany był za coś wydumanego, zbytecznego, dziś na szczęście sposób jej postrzegania uległ wielkiej zmianie.

Niebezpieczeństwo randki w ciemno?Umawiaj się na bezpieczne spotkania

Randki to temat często poruszany. Wiele osób je bardzo lubi, chętnie spotyka się z nowymi ludźmi, celebruje wspólnie spędzone momenty i cieszy się każdą godziną. Wielu ludzi natomiast obawia się randek.
Zdrowe śniadanie seniora

Czy naturalne kosmetyki Kraków może nam przedstawić?

Właściwy sposób troszczenia się o naszą skórę jest bardzo ważny, gdyż to właśnie od niego będzie zależało to, czy na długo zachowa ona młody i jędrny wygląd.
kobiece usta

Uśmiech jest najpiękniejszą wizytówką każdego człowieka - przełamuje zakłopotanie oraz pozwala poznawać nowych przyjaciół

Twierdzi się, że uśmiechnięty człowiek natychmiast wydaje się być bardziej przyjazny. Tym bardziej jeśli jest to prawdziwy uśmiech od ucha do ucha.


zabawki drewniane

Odpowiedni rozwój pociechy

Każdy nieopierzony rodzic musi zastanowić się nad tym, jak prawidłowo wychować malucha. To przecież bardzo odpowiedzialne wyzwanie – w czasie wielu lat edukacji kształtuje się niepowtarzalnego człowieka. To naturalne, że czasami niestety nie ma ochoty i prościej wyjąć zabawki i włączyć maluchowi tv, jednak takie rzeczy nie mogą zdarzać się regularnie. Trzeba z stanowczo podkreślić, że oglądanie telewizji nie tylko nie uruchamia rozumu dzieciaka, ale także jest odpowiedzialne za uwstecznianie intelektualne!
Rodzina na wakacjach

Jak zaplanować egzotyczny wyjazd?

Polska zima rzadko wygląda jak z pocztówki z pięknego, białego świata. Mrozi, błoci i odbiera resztki energii. Niektórzy poszukują więc przyjemności w odległych krainach. Boże Narodzenie na Bali albo trekking w Nepalu mogą okazać się idealne.
model

Co to jest guma do ćwiczeń, o czym należy pamiętać przy jej nabyciu i które są jej rodzaje?

Czy rozumiesz, czym jest asana? Jest to określenie tak zwanej pozycji używanej przy ćwiczeniu indyjskiej jogi. Może to być pozycja stojącą, leżąca, mogłoby to być również stanie na dłoniach lub na głowie.
jadłospis

Jeśli posiadasz zszargane nerwy i nie możesz spać, wykorzystaj ALAnerv

W obecnych czasach wiele osób posiada zszargane nerwy. A to jest dlatego, że gonimy wszyscy za pieniędzmi i wygodniejszym bytowaniem. Szczęśliwie w dzisiejszych dniach i na to, aby uspokoić swe nerwy są preparaty przystępne w aptece.


przeszczep włosów fue

Czy zaciekawi nas przeszczep włosów fue? Transplantacja włosów nie jest trudna

Niejednokrotnie panowie, ale przydarza się, że też kobiety, naprawdę wcześnie rozpoczynają łysieć. Dla niektórych z nich to prawdziwy problem, a co się z tym wiąże, starają się oni znaleźć rozwiązanie, które spowolni ten proces, a nawet pozwoli go cofnąć.


Czy zaciekawi nas przeszczep włosów fue? Transplantacja włosów nie jest trudna

Przeszczep włosów fue wykonywany będzie w bezpiecznych warunkach


Czy zaciekawi nas przeszczep włosów fue? Transplantacja włosów nie jest trudna

Jeżeli dotyczy nas kłopot z przedwczesnym oraz zbytnim łysieniem, to bez wątpienia musimy sprawdzić, jakie rozwiązania są tu proponowane.
usługi opiekuńcze

Co zrobić, gdy ktoś bliski potrzebuje pomocy i długiej opieki – sprawdź, co można zrobić

W życiu każdego człowieka przychodzi czas, kiedy wymaga pomocy. Często jedynie w sporadycznych sytuacjach, od czasu do czasu częściej przy czynnościach w gospodarstwie domowym, bywa jednak i tak, że pomoc wymagana jest całodobowo. Co wtedy zrobić?

Nie każdy nasz rodak może może zrobić tak, aby odejść z pracy i zająć się bliską osobą. Zdarza się też, iż chce to zrobić, ale nie jest w stanie udźwignąć wszystkiego psychicznie.
1 2 3