Menu strony
Dzień
basen

Dbaj o swoją formę i spędzaj wolne chwile w ruchu bez względu na porę roku

Sport to zdrowie myślę, że każdy z nas usłyszał kiedyś takie słowa. Nic w tym nadzwyczajnego, bo to sama prawda, a o tężyznę fizyczną należy dbać każdą możliwą techniką.


Dbaj o swoją formę i spędzaj wolne chwile w ruchu bez względu na porę roku

Wspominając radosne, aktywne młodzieńcze lata przychodzi mi do głowy moment, w którym pod świątecznym drzewkiem odnalazłam łyżwy dziecięce, które rozpoczęły we mnie miłość do sportu.

Kilka informacji o zdrowym stylu życia

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią pogodne dni, kiedy to będziemy obnażać więcej ciała. Gdy w końcu zrzucimy z siebie przepastne swetry i wełniane spódnice, może się zdarzyć, że przybyło nam tu i ówdzie. Co czynić? Wiosna za pasem, a tutaj taka słoninka? Zamiast popadać w panikę, wystarczy podejść do sprawy z głową.

Nietypowy prezent z adrenaliną

Czterdzieste urodziny to dla wielu osób magiczna granica. Krąży wciąż powiedzenie, że życie rozpoczyna się po czterdziestce. Coś jest na rzeczy. Zwykle na tym etapie mamy już dość duże dzieci, stabilną pracę i własne miejsce na ziemi. Albo całkiem odwrotnie - podejmujemy decyzję, że właśnie teraz warto się ustatkować. Trzeba ten dzień podkreślić w szczególny sposób.