Menu strony
Pacjenci
na zdrowie

Funkcja przychodni - co powinno się wiedzieć?

Każdy, kto posiada ubezpieczenie lecznicze, jest w stanie się bezpłatnie leczyć w jednostkach, które posiadają podpisaną umowę z NFZ. Są to ambulatoria ogólne, gdzie przede wszystkim przyjmują doktorzy pierwszego kontaktu. To chory postanawia, kto ma go leczyć. Przychodnia może odmówić zarejestrowania do konkretnego lekarza wówczas, jak posiada on już pod opieką 2750 chorych.

Dobry specjalista w Twojej miejscowości

Każdy spośród nas raz na jakiś czas potrzebuje konsultacji u lekarza-specjalisty. Pytanie gdzie szukać dobrych lekarzy? Skąd wiedzieć, że lekarz, do którego zamierzamy iść jest dobry? Jak poinformować innych, jeśli okaże się, że lekarz, do którego się udaliśmy to najzwyklejszy nikt godny zaufania?
młodość

U seksuologa

Nie pamiętasz , kiedy ostatni raz mieliście stosunek, on ma kłopoty ze wzwodem, a tobie akt miłosny sprawia ból – kłopoty w życiu intymnym efektywnie wyniszczają związek .
zima

Czy na pewno depresję można skutecznie wyleczyć?

Istnieją bardzo różne typy stanów depresyjnych - oczywiście depresja to śmiertelne schorzenie, znaczna część cierpiących na depresję po pewnym
okresie czasu niestety odbiera sobie życie. A więc ten odbiorca,
który sądzi, że zmaga się w tym momencie z depresją, powinien możliwie jak najszybciej podjąć walkę! Może myślimy, iż ten stan sam przejdzie, ale ciężko być
tak ogromnym optymistą. Prawda jest taka, że należy porozglądać się za
metodami, dzięki którym na nowo będziemy mogli cieszyć się własnym życiem. Może świat nie jest dobrym miejscem, lecz skoro już na nim żyjemy, musimy
sensownie spędzić swój czas. Naturalnie nie jest to łatwe, ale tak czy siak musimy to akceptować.
stomatolog łódź

Najlepszy dentysta – na co zwrócić uwagę wybierając świetnego fachowca?

Każdy powinien mieć świadomość tego, że dbanie o zęby jest naprawdę istotne i absolutnie nie można rezygnować z regularnych wizyt u dentystów, szczególnie że obecnie leczenie nie musi być już bolesne, podobnie jak wyrywanie zębów, jako że stomatolodzy dysponują nowoczesnym sprzętem i preparatami znieczulającymi.
Gładkie pośladki

Jak wyleczyć cellulit?

W nowoczesnych ośrodkach cellulit zwalcza się współcześnie z pomocą zabiegów UltraSlim i mezoterapii. UltraSlim stanowi przełom w redukcji cellulitu. Mezoterapia natomiast jest już klasycznym sposobem na pozbycie się "pomarańczowej skórki".
gabinet ginekologiczny

Do jakiego pójść ginekologa? Co jest ważne w kwestii wyboru? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Ginekologia jest dziedziną nauk medycznych trudniąca się problemami narządów płciowych kobiety. Temat jest delikatny, stąd więc większość kobiet unika wizyt u lekarza ze względu na strach oraz wstyd przed taką wizytą. W tej sprawie bardzo ważna jest profilaktyka, którą poprzez badania może nam zagwarantować tylko lekarz ginekolog.
Pielęgniarka przy pacjęcie

Godna uwagi propozycja o charakterze medycznym nie tylko dla ludzi starszych

W obecnych czasach usługi o charakterze medycznym wychodzą naprzeciw potrzebom niejednego pacjenta, często cechując się praktycznymi rozwiązaniami. Aktualnie z niektórych z nich można skorzystać we własnym domu, ponieważ niekonieczny jest dojazd do poszczególnej placówki służby zdrowia. Jest to cudowne rozwiązanie dla osób, które z racji wieku bądź poważnych chorób nie wychodzą z domu.
fototerapia

Hospicjum gwarantem profesjonalnej opieki

Niestety, ludzkie ciało jest kruche. Choroby związane ze starszym wiekiem oraz choroby nowotworowe najczęściej powodują, iż człowiek wymaga całodobowej opieki. Bliscy nie zawsze umieją mu ją zagwarantować, ponieważ mają swoje obowiązki, jak przykładowo praca zawodowa.
Zlot lekarzy

Lekarz rodzinny – co powinniśmy wiedzieć?

Gwałtowna choroba sprawia, iż musimy udać się do lekarza. Zazwyczaj początkowo zmierzamy do lekarza rodzinnego, który odpowiada za profilaktykę i promocję zdrowia wśród swoich pacjentów.