Menu strony
Pacjenci
fototerapia

Hospicjum gwarantem profesjonalnej opieki

Niestety, ludzkie ciało bywa delikatne. Choroby związane z podeszłym wiekiem oraz choroby nowotworowe zazwyczaj powodują, że człowiek wymaga całodobowej opieki. Bliscy nie zawsze są w stanie mu ją zapewnić, jako że mają swoje obowiązki, jak chociażby praca zawodowa.
bóle

Jakie są symptomy zaprzestania spożywania alkoholu oraz dlaczego osoby uzależnione muszą korzystać z pomocy?

Alkoholizm bardzo często nazywany jest jako choroba 21 wieku. Niestety nie znamy precyzyjnej ilości osób, które chorują na tę dolegliwość. Dostępne obecnie statystyki są niemiarodajne a zdecydowana część ludzi bardzo wstydzi się przyznać do takiego problemu.


na zdrowie

Funkcja przychodni - co powinno się wiedzieć?

Każdy, kto ma ubezpieczenie zdrowotne, może się nieodpłatnie leczyć w jednostkach, które mają podpisaną umowę z NFZ. Są to lecznice zbiorowe, gdzie przede wszystkim przyjmują doktorzy pierwszego kontaktu. To pacjent decyduje, kto ma go leczyć. Przychodnia może odmówić zarejestrowania do konkretnego lekarza wówczas, kiedy posiada on już pod opieką 2750 chorych.
młodość

U seksuologa

Nie pamiętasz , kiedy ostatni raz kochaliście się, on ma ambarasy ze wzwodem, zaś tobie akt miłosny sprawia ból – komplikacje w życiu intymnym skutecznie wyniszczają związek .
Pielęgniarka przy pacjęcie

Godna uwagi propozycja o charakterze medycznym nie tylko dla ludzi starszych

W dobie naszych czasów usługi medyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom niejednego pacjenta, często zachwycając funkcjonalnymi rozwiązaniami. Obecnie z wielu z nich można skorzystać we własnym domu, bowiem niekonieczny jest dojazd do określonej placówki służby zdrowia. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób, które z racji wieku bądź poważnych chorób nie wychodzą z domu.
gabinet ginekologiczny

Do jakiego pójść ginekologa? Co jest ważne w kwestii wyboru? Na co trzeba zwrócić uwagę?

Ginekologia to dziedzina nauk medycznych trudniąca się chorobami narządów płciowych kobiety. Ten temat jest dość delikatny, dlatego większość kobiet unika wizyt u lekarza ze względu na strach oraz wstyd przed wizytą ginekologiczną. W tej kwestii bardzo istotna jest profilaktyka, którą poprzez badania jest w stanie nam zagwarantować jedynie lekarz ginekolog.
zima

Czy na pewno depresję można skutecznie wyleczyć?

Są różne typy depresji - oczywiście depresja to śmiertelne schorzenie, spora część chorujących na depresję po pewnym odstępie czasu niestety popełnia samobójstwo. Zatem taki internauta,
który podejrzewa, że zmaga się teraz z właśnie depresją, powinien
bezzwłocznie podjąć walkę! Być może sądzimy, iż depresja sam przejdzie, lecz trudno być
aż takim optymistą. Prawda jest taka, że trzeba porozglądać się za
sposobami, dzięki to którym na nowo będziemy mieli okazję cieszyć się swoim życiem. Może świat nie jest wspaniałym miejscem, lecz jeśli już na nim żyjemy, musimy
dobrze spędzić swój czas. Oczywiście nie jest to łatwe, ale i tak powinniśmy to akceptować.

Dobry specjalista w Twojej miejscowości

Każdy spośród nas raz na jakiś czas potrzebuje konsultacji u lekarza-specjalisty. Pytanie gdzie szukać dobrych lekarzy? Skąd wiedzieć, że lekarz, do którego zamierzamy iść jest dobry? Jak poinformować innych, jeśli okaże się, że lekarz, do którego się udaliśmy to najzwyklejszy nikt godny zaufania?
stomatolog łódź

Najlepszy dentysta – na co zwrócić uwagę wybierając świetnego fachowca?

Każdy powinien mieć świadomość tego, że dbanie o zęby jest naprawdę istotne i absolutnie nie można rezygnować z regularnych wizyt u dentystów, szczególnie że obecnie leczenie nie musi być już bolesne, podobnie jak wyrywanie zębów, jako że stomatolodzy dysponują nowoczesnym sprzętem i preparatami znieczulającymi.
Gładkie pośladki

Jak wyleczyć cellulit?

W nowoczesnych ośrodkach cellulit zwalcza się współcześnie z pomocą zabiegów UltraSlim i mezoterapii. UltraSlim stanowi przełom w redukcji cellulitu. Mezoterapia natomiast jest już klasycznym sposobem na pozbycie się "pomarańczowej skórki".
1 2